Spaţii comerciale
Proprietăți unice: 4
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
2

27.000 €
/ lună 54 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Ernei, Mures 500 mp

Ernei

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

29 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren intravilan 5.000 mp

Ernei

5.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

370.474 €
/ lună 14.19 € / mp / lună

Teren intravilan industrial 26112 mp intre Selg ...

Ernei

26.112 mp teren
2E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

35.900 €
/ lună
59 €
11.97 € / mp / lună

Teren intravilan Ernei 4 parcele x 600 m2 Asfal ...

Ernei

3.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

4 luni în urmă
2

64.000 €
/ lună 57.66 € / mp / lună

Teren 1110 mp Intravilan in Sangeorgiu de Mures

Tofalău

La ~5km distanță

1.110 mp teren
1E
Agenție

4 luni în urmă
2

49.000 €
/ lună 66.94 € / mp / lună

Teren 732 mp Intravilan in Sangeorgiu de Mures

Tofalău

La ~5km distanță

732 mp teren
1E
Agenție

5 zile în urmă
4

114.000 €
/ lună 33.53 € / mp / lună

Teren intravilan, 3.400 mp, utilitati, zona cu ...

Dumbrăvioara

La ~5km distanță

3.400 mp teren

Agenție

8 luni în urmă
10

1.300 €
/ lună 1.23 € / mp / lună

Spatiu industrial de inchiriat/vanzare/ 2052mp/ ...

Dumbrăvioara

La ~5km distanță

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
11

690 €
/ lună

Ap. 4 cam. pe doua nivele , Sg. de Mures -10 mi ...

Sângeorgiu de Mureș

La ~5km distanță

4 camere
100 mp
Etaj 2 / 3
2023
Agenție

Mai mult de un an
7

300 €
/ lună 2.83 € / mp / lună

Spatii de depozitare si servise la parter,106 m ...

Sângeorgiu de Mureș

La ~5km distanță

106 mp utili
1990
Agenție

Mai mult de un an
7

2.000 €
/ lună 4 € / mp / lună

Hala Industriala dotata la standarde europene

Sângeorgiu de Mureș

La ~5km distanță

500 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
7

1.105 €
/ lună 1.70 € / mp / lună

Imobilstar inchiriaza imobil in Sangeorgiu de M ...

Sângeorgiu de Mureș

La ~5km distanță

Agenție

9 luni în urmă
7

450 €
/ lună

De inchiriat ap cu 2 cam et 1 in Sangeorgiu de ...

Sângeorgiu de Mureș

La ~5km distanță

2 camere
54 mp
Etaj 1 / 3
2022
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

310 €
/ lună

Inchiriez apartament 3 camere Sangeorgiu de Mur ...

Sângeorgiu de Mureș

La ~5km distanță

3 camere
78 mp
Agenție

5 luni în urmă
5

450 €
/ lună

Apartament 2 camere – bloc nou – mobilat și uti ...

Sângeorgiu de Mureș

La ~5km distanță

2 camere
60 mp
Etaj 1 / 2
2000
Agenție

2 luni în urmă
2

79.560 €
/ lună 65 € / mp / lună

Teren de vanzare 1224 mp, zona Sg. de Mures

Sângeorgiu de Mureș

La ~5km distanță

1.224 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

310 €
/ lună

Apartament, 30 m2,

Sângeorgiu de Mureș

La ~5km distanță

1 camere
30 mp
Parter
1980
Agenție

3 luni în urmă
6

320 €
/ lună

Tudor - Inchiriere apartament 2 camere - Str. T ...

Sângeorgiu de Mureș

La ~5km distanță

2 camere
56 mp
Etaj 2 / 4
1987
Anunț publicat de 5 agenții cu prețuri cuprinse între 320 € și 350 €
Agenție

1 lună în urmă
5

79 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren de vanzare zona ideala, 50 arii, utilitat ...

Sângeorgiu de Mureș

La ~5km distanță

5.077 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
4

80.000 €
/ lună 78.43 € / mp / lună

Teren 1 020 Mp Intravilan, de Vanzre, Zona Selg ...

Sângeorgiu de Mureș

La ~5km distanță

1.020 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

79 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren generos zona spital Medex Tg Mures. Direc ...

Sângeorgiu de Mureș

La ~5km distanță

5.077 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

250 €
/ lună

Inchiriez apartament 37 mp

Sângeorgiu de Mureș

La ~5km distanță

2 camere
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

236 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat

Sângeorgiu de Mureș

La ~5km distanță

1 camere
55 mp
Agenție

2 săptămâni în urmă
16

800 €
/ lună

Casa 160 mp, 5 camere, garaj, 900 mp teren, mob ...

Sângeorgiu de Mureș

La ~5km distanță

5 camere
160 mp
900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren 5000 Mp extravilan, de Vanzare, Zona Selg ...

Sângeorgiu de Mureș

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

130.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in Sangeorgiu de Mu ...

Sângeorgiu de Mureș

La ~5km distanță

1.300 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

320 €
/ lună

Apartament cu 2 camere, 57mp, Zona Dimitrie Can ...

Sângeorgiu de Mureș

La ~5km distanță

2 camere
57 mp
Etaj 1
Agenție

1 lună în urmă
4

216 €
/ lună

inchiriere apartament o camera

Sângeorgiu de Mureș

La ~5km distanță

1 camere
34 mp
Parter
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

58.000 €
/ lună 106.42 € / mp / lună

Teren 545 Mp Cu PUZ ptr Duplex/Single si utilit ...

Sângeorgiu de Mureș

La ~5km distanță

545 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
9

65.000 €
/ lună 130 € / mp / lună

Teren 500 Mp De Vanzare, Sangeorgiu de Mures St ...

Sângeorgiu de Mureș

La ~5km distanță

500 mp teren