Teren intravilan 1074 mp cu utilitati-ideal pensiune, cabane-Colibita

26.000 € / lună
26.03 € / mp / lună

Colibiţa, Judeţul Bistriţa Năsăud

Suprafață teren:
999 mp

Descriere spațiu comercial

Va oferim spre vanzare un teren intravilan cu suprafata de 1074 mp situat in Colibita. Pretabil pentru cabana, casa de vacanta, pensiune, restaurant, investitie etc. - zona turistica in plina dezvoltare - cota parte din drum inclusa in pret - drum recent pietruit - utilitati: apa, curent si fibra optica Pentru mai multe detalii sau pentru programarea unei vizionari, va stam cu drag la dispozitie, Sorin Cont (folosesti formularul de contact) Echipa LIONAS Imobiliare!
Citește mai mult Citește mai puțin
Zonă rurală
Actualizat în: 12 Mai 2026 ID anunț: 1606816

Istoric preț

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Colibița
27.000 € / lună
Județul Bistrița Năsăud, Colibița
1.075 mp teren
Spațiu comercial, în Sărățel
23.500 € / lună
Județul Bistrița Năsăud, Sărățel
800 mp teren
Spațiu comercial, în Central
27.500 € / lună
Bistrița, Central
700 mp teren
Spațiu comercial, în Mititei
23.900 € / lună
Județul Bistrița Năsăud, Mititei
3.300 mp teren
Spațiu comercial, în Brăteni
25.000 € / lună
Județul Bistrița Năsăud, Brăteni
4.056 mp teren
Spațiu comercial, în Livezile
26.401 € / lună
Județul Bistrița Năsăud, Livezile
2.500 mp teren
Spațiu comercial, în Mijlocenii Bârgăului
26.000 € / lună
Județul Bistrița Năsăud, Mijlocenii Bârgăului
2.600 mp teren
Spațiu comercial, în Central
26.000 € / lună
Bistrița, Central
556 mp teren
Spațiu comercial, în Dorolea
27.000 € / lună
Județul Bistrița Năsăud, Dorolea
10.000 mp teren