Spaţii comerciale
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

600 €
/ lună 3 € / mp / lună

Inchiriez hala 200 mp Sal?ig curent trifazic, p ...

Sălsig

200 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
7

34.900 €
/ lună 12.03 € / mp / lună

teren intravilan 2900mp, priveliste, utilitati, ...

Fărcașa

La ~5km distanță

2.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

600 €
/ lună

Inchiriere apartament intr-o casa de locuit, et ...

Ariniș

La ~5km distanță

3 camere
120 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

550 €
/ lună 0.41 € / mp / lună

Teren intravilan 1350 mp deschidere DJ108D idea ...

Ariniș

La ~5km distanță

1.350 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
3

76.636 €
/ lună
84.800 €
28 € / mp / lună

Teren de vanzare in Grosi cu priveliste superba

Central, Ulmeni

La ~5km distanță

2.737 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

37.000 €
/ lună 10.78 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare 35 ari, Sat Mogoses ...

Mogoșești

La ~10km distanță

3.432 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

67.788 €
/ lună
76.800 €
28 € / mp / lună

Teren de vanzare in Grosi cu priveliste superba

Iadăra

La ~10km distanță

2.421 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
3

120.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren intravilan 3000mp | Tautii-Magheraus | Ut ...

Iadăra

La ~10km distanță

3.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

245.000 €
/ lună 120.10 € / mp / lună

Teren intravilan, zona parc Hosteze, Tautii Mag ...

Iadăra

La ~10km distanță

2.040 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Buzesti 14 ari 25 minute din Baia Mare

Buzești

La ~10km distanță

1.400 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

30.000 €
/ lună 4.48 € / mp / lună

Teren Hideaga | Deschidere pe E58 DN1C

Hideaga

La ~10km distanță

6.700 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

35.000 €
/ lună 5.93 € / mp / lună

Hideaga, com Satulung, 59 ari ideal pentru dezv ...

Hideaga

La ~10km distanță

5.900 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

44.000 €
/ lună 11 € / mp / lună

Teren intravilan De Vanzare la DN

Satulung

La ~10km distanță

4.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
5

36.400 €
/ lună 13 € / mp / lună

Teren 28 ari, drum principal

Satulung

La ~10km distanță

2.800 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

29.900 €
/ lună 27.92 € / mp / lună

Tautii-Magheraus - TEREN DE VANZARE

Colțirea

La ~10km distanță

1.071 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

17.000 €
/ lună 19.59 € / mp / lună

Teren 868 mp | Zona retrasa | Utilitati la tere ...

Colțirea

La ~10km distanță

868 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

135.000 €
/ lună 13.50 € / mp / lună

Teren intravilan 10.000 mp plan | Utilitati in ...

Colțirea

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
8

650 €
/ lună

Apartament 2 Camere decomandate, zona Grigoresc ...

Băsești

La ~15km distanță

2 camere
54 mp
Etaj 1
Agenție

6 luni în urmă
7

49.500 €
/ lună 11 € / mp / lună

Teren de vanzare in Somcuta Mare, Maramures!

Central, Șomcuta Mare

La ~15km distanță

4.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

38.000 €
/ lună 1,727.27 € / mp / lună

Vind spatiu comercial.Somcuta

Central, Șomcuta Mare

La ~15km distanță

22 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
3

1.200 €
/ lună 0.12 € / mp / lună

Vand teren intravilan Somcuta Mare

Central, Șomcuta Mare

La ~15km distanță

10.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

40.000 €
/ lună 16 € / mp / lună

Teren 2500mp Urziceni

Posta

La ~15km distanță

2.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
13

650 €
/ lună 11.21 € / mp / lună

Spatiu comercial 58mp in incinta Super PROFI Ur ...

Posta

La ~15km distanță

58 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
1

354 €
/ lună

Arendez teren 1,20 hectar la pod Ardusat

Ardusat

La ~15km distanță

Agenție

4 luni în urmă
5

16.000 €
/ lună 0.37 € / mp / lună

Padure de vanzare cu zona de cabana Odesti

Odești

La ~15km distanță

42.750 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
13

46.550 €
/ lună 7 € / mp / lună

Teren intravilan Berchez 3700 mp+ 2950 mp Utili ...

Berchez

La ~15km distanță

6.650 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
10

75 €
/ lună

Camera regim hotelier cu jacuzzi in vila parcar ...

Bușag

La ~15km distanță

1 camere
60 mp
Agenție

2 luni în urmă
7

31.500 €
/ lună 27.06 € / mp / lună

Teren intravilan de Vanzare in Bozanta Mare | S ...

Bozânta Mare

La ~15km distanță

1.164 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
6

220 €
/ lună

Dau in chirie garsoniera mobilata si utilata

Bozânta Mare

La ~15km distanță

1 camere
24 mp
Etaj 4
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

35.000 €
/ lună 17.50 € / mp / lună

Teren pentru constructie ,20 ari,pozitie excele ...

Bozânta Mare

La ~15km distanță

2.000 mp teren