Proprietăți unice: 2
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
4

130.500 €
/ lună 10.13 € / mp / lună

1.3 hectare teren intravilan Seini de vanzare, ...

Viile Apei

12.885 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

250 €
/ lună

Casa pentru chirie

Viile Apei

3 camere

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă
7

250 €
/ lună

Dau in chirie apartament in Seini

Central, Seini

La ~5km distanță

2 camere
56 mp
Agenție

2 luni în urmă
3

26.999 €
/ lună 18.76 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare | Seini

Central, Seini

La ~5km distanță

1.439 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
10

196 €
/ lună 0.98 € / mp / lună

De inchiriat central

Central, Seini

La ~5km distanță

200 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
8

51.945 €
/ lună 15 € / mp / lună

3463 mp teren intravilan Seini de vanzare, toat ...

Central, Seini

La ~5km distanță

3.463 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
8

57.550 €
/ lună 10 € / mp / lună

5755 mp teren intravilan Seini de vanzare, toat ...

Central, Seini

La ~5km distanță

5.755 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

70.000 €
/ lună 4.83 € / mp / lună

Teren 14500 MP in Sabisa langa Soseaua Principa ...

Săbișa

La ~5km distanță

14.500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

5.520 €
/ lună 4 € / mp / lună

Teren intravilan Valea Vinului, Rosiori - 30954 ...

Roșiori

La ~5km distanță

1.380 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

18.900 €
/ lună 27.08 € / mp / lună

Teren pentru casa sau ca Investitie

Ilba

La ~5km distanță

698 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

13.000 €
/ lună 9.83 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 1323 mp , sat Berc ...

Apa

La ~5km distanță

1.323 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

152 €
/ lună

Inchiriez garsoniera str. Ostrovului SM

Lunca Apei

La ~5km distanță

1 camere
24 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
8

250 €
/ lună

Chirie apartament 2 camere

Lunca Apei

La ~5km distanță

2 camere
56 mp
Etaj 1
Agenție

3 luni în urmă
4

16.500 €
/ lună 5.50 € / mp / lună

De vanzare teren extravilan in Orasul Nou

Orașu Nou

La ~10km distanță

3.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

56.500 €
/ lună 19.64 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 2.877 mp, zona Apa ...

Someșeni

La ~10km distanță

2.877 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
14

340 €
/ lună

Chirie 2 Camere Satu Mare Central

Someșeni

La ~10km distanță

2 camere
77 mp
Etaj 2
Agenție

1 lună în urmă
11

350 €
/ lună

De inchiriat: Apartament cu 3 camere in zona Ul ...

Someșeni

La ~10km distanță

3 camere
90 mp
Etaj 1
Agenție

1 lună în urmă
10

400 €
/ lună

Chirie apartament nou, 2 camere, Smarald City, ...

Someșeni

La ~10km distanță

2 camere
52 mp
Etaj 3
Agenție

1 lună în urmă
8

250 €
/ lună

Chirie 2 Camere Satu Mare Central

Someșeni

La ~10km distanță

2 camere
45 mp
Etaj 1
Agenție

1 lună în urmă
8

380 €
/ lună

Apartament 3 camere de inchiriat Micro 17, Str. ...

Someșeni

La ~10km distanță

3 camere
65 mp
Agenție

1 lună în urmă
8

320 €
/ lună

De inchiriat: Apartament cu 2 camere in zona Ce ...

Someșeni

La ~10km distanță

2 camere
60 mp
Etaj 2
Agenție

2 luni în urmă
12

450 €
/ lună

Chirie,Ap.3 camere,Zona Unirii

Someșeni

La ~10km distanță

3 camere
65 mp
Agenție

1 lună în urmă
2

16.500 €
/ lună 38.19 € / mp / lună

Parcele teren intravilan CU PUZ | Lucian Blaga ...

Someșeni

La ~10km distanță

432 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

48.500 €
/ lună 80.83 € / mp / lună

Teren intravilan | 600 mp | Zona hotel Melody

Someșeni

La ~10km distanță

600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
20

550 €
/ lună

Chirie,Ap.3 camere,Centru

Someșeni

La ~10km distanță

3 camere
70 mp
6E
Agenție

1 lună în urmă
10

290 €
/ lună

Ultracentral | Apartament cu 2 camere - Etaj 1 ...

Someșeni

La ~10km distanță

2 camere
47 mp
Etaj 1
Agenție

1 săptămână în urmă
1

190.000 €
/ lună 21.84 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 8700 mp, Puz aprob ...

Someșeni

La ~10km distanță

8.700 mp teren
2E
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

28.000 €
/ lună 14 € / mp / lună

Teren de vanzare Strada Balta Blonda, 2000 mp

Someșeni

La ~10km distanță

2.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

156.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 2600 mp, zona Bari ...

Someșeni

La ~10km distanță

2.600 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

750 €
/ lună

Casa 3 camere de inchiriat, 120 mp, teren 950 m ...

Someșeni

La ~10km distanță

3 camere
120 mp