Spaţii comerciale
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
10

900 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu comercial in Pestisani – vizibilitate ma ...

Peștișani

75 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

4 săptămâni în urmă
6

29.480 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren 2.948 mp, ideal constructie oras Tismana, ...

Sud, Tismana

La ~5km distanță

2.948 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
10

2.800 €
/ lună

Inchiriere vila spatioasa P+1+M, situata in Tar ...

Central, Tismana

La ~5km distanță

450 mp
1.160 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

39 €
/ lună

Apartament regim hotelier 3 camere recent renov ...

Arcani

La ~10km distanță

2 camere
70 mp
Etaj 3 / 4
1999

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
2

350 €
/ lună 0.27 € / mp / lună

Loturi teren de inchiriat Runcu, sat Baltisoara

Bâltișoara

La ~10km distanță

1.305 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

7.000 €
/ lună 17.50 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 400 mp, zona Stroi ...

Stroiești

La ~10km distanță

400 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
8

27.000 €
/ lună 11.05 € / mp / lună

Teren de vanzare Balesti Sat Talpasesti Gorj

Găvănești

La ~10km distanță

2.444 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

350 €
/ lună 0.27 € / mp / lună

Loturi teren de inchiriat Runcu, sat Baltisoara

Runcu

La ~10km distanță

1.305 mp
1.305 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

15 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare Runcu Gorj

Runcu

La ~10km distanță

2.232 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
2

22.000 €
/ lună 36.67 € / mp / lună

Teren intravilan, 600 mp, zona Runcu

Runcu

La ~10km distanță

600 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
9

350 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Inchiriere loturi de teren in Comuna Runcu – sa ...

Runcu

La ~10km distanță

7.733 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă

393 €
/ lună 0.16 € / mp / lună

Teren centru sat Rasovita , comuna Lelesti

Rasovița

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

28.000 €
/ lună 28 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 1.000 mp, zona RAS ...

Rasovița

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

55.000 €
/ lună 2.70 € / mp / lună

Teren intravilan 20.386 mp in Calnictraversat d ...

Câlnic

La ~10km distanță

20.386 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

23.000 €
/ lună 5.75 € / mp / lună

Teren intravilan, 4000 mp, zona Calnic

Câlnic

La ~10km distanță

4.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

22.000 €
/ lună 9.65 € / mp / lună

Teren 2280 mp, zona Balesti

Rasova

La ~10km distanță

2.280 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

22.000 €
/ lună 11.58 € / mp / lună

Teren intravilan, zona Balesti, 1900 mp

Rasova

La ~10km distanță

1.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

55.840 €
/ lună 8 € / mp / lună

Vanzare teren sat Dobrita, com Runcu, Gorj

Dobrița

La ~15km distanță

6.980 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
6

230.000 €
/ lună 1.29 € / mp / lună

Vanzare teren *17,8 ha - front stradal 40 m.l.* ...

Dobrița

La ~15km distanță

178.599 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

55.556 €
/ lună 17 € / mp / lună

Vanzare teren cu dubla deschidere, situat in Le ...

Lelești

La ~15km distanță

3.268 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

65.000 €
/ lună 13 € / mp / lună

Teren de vanzare Lelesti, Tg-Jiu, Gorj

Lelești

La ~15km distanță

5.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

36.000 €
/ lună 13.48 € / mp / lună

Teren intravilan 2670 mp, zona Lelesti

Lelești

La ~15km distanță

2.670 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

64.000 €
/ lună 12.80 € / mp / lună

Teren 5000 mp, zona Lelesti

Lelești

La ~15km distanță

5.000 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
8

22.000 €
/ lună 42.31 € / mp / lună

Loturi teren intravilan 520 mp - Sat Ceauru - l ...

Tămășești

La ~15km distanță

520 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

15.000 €
/ lună 1.00 € / mp / lună

Izbucul Cernei,Gorj

Padeș

La ~15km distanță

15.059 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

8.443 €
/ lună 15.49 € / mp / lună

Teren Pades/Gorj Detin toate actele,posibilitat ...

Padeș

La ~15km distanță

545 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

1.950 €
/ lună 3.27 € / mp / lună

Inchiriere hala industriala NOUĂ situata in Ba ...

Bălești

La ~15km distanță

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

63.000 €
/ lună 42 € / mp / lună

Teren de vanzare Balesti Gorj

Bălești

La ~15km distanță

1.500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

70.499 €
/ lună 55.25 € / mp / lună

Teren de vanzare intravilan

Bălești

La ~15km distanță

1.276 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

37.000 €
/ lună 11.15 € / mp / lună

teren de vanzare intravilan

Bălești

La ~15km distanță

3.318 mp teren