Proprietăți unice: 60
Proprietari: 15
Agenție

6 zile în urmă
6

3.000 €
/ lună 10.64 € / mp / lună

Spațiu comercial stradal | 282 mp | Calea Bucur ...

Vidra

282,75 mp utili
2024
Agenție

Ieri
8

6.000 €
/ lună

Inchiriez apart 3 camere Mamaia Nord pe tot sez ...

Vidra

3 camere
85 mp
Agenție

3 zile în urmă
4

133.200 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren la Balta La Gropi Berceni, Vidra, Ilfov

Vidra

5.328 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 zile în urmă
4

33.000 €
/ lună 94.29 € / mp / lună

Teren loturi parcelate ( RATE )-Berceni/ Vidra ...

Vidra

350 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
5

95.000 €
/ lună 135.71 € / mp / lună

Teren Premium 700 mp, oportunitate, Berceni/ Vi ...

Vidra

700 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
1

55.714 €
/ lună 21.59 € / mp / lună

Teren Intravilan 2.580 Mp ~ Vidra ~ Ilfov

Vidra

2.580 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

32.340 €
/ lună 60 € / mp / lună

Teren de vanzare in sudul capitalei Berceni/Vid ...

Vidra

539 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
16

425 €
/ lună

VIDRA – COMPLEX DEALUL VERDE, DUPLEX 80 MP, LOT ...

Vidra

3 camere
80 mp
235 mp teren
Parter / 1
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

30.000 €
/ lună 67.87 € / mp / lună

Teren intravilan 442mp - proprietar

Vidra

442 mp teren
1E
Agenție

1 săptămână în urmă
2

35.900 €
/ lună 4.02 € / mp / lună

Teren Extravilan De Vanzare Vidra

Vidra

8.926 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

33.750 €
/ lună 90 € / mp / lună

Calea Bucuresti - Teren intravilan - 2 min STB ...

Vidra

375 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
9

36.500 €
/ lună 59.93 € / mp / lună

Teren intravilan 345 mp Vidra, deschidere 12 m, ...

Vidra

609 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

22.597 €
/ lună 59 € / mp / lună

Vanzare teren Vidra

Vidra

383 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

46.800 €
/ lună 78 € / mp / lună

Vanzare teren intravilan 600mp, Berceni- Vidra

Vidra

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

25.000 €
/ lună 41.67 € / mp / lună

Teren extravilan 600 mp de vanzare in Vidra Str ...

Vidra

600 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

9.500 €
/ lună 19.11 € / mp / lună

Teren de vanzare intravilan

Vidra

497 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

115 €
/ lună 0.19 € / mp / lună

Vand teren stradal

Vidra

600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

25.000 €
/ lună 68.31 € / mp / lună

Teren de vanzare Vidra | 366 mp | Utilitati | P ...

Vidra

366 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

45 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren Vidra, Ilfov

Vidra

3.866 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

27.100 €
/ lună 64.99 € / mp / lună

Teren Comuna Berceni - strada Primaverii 417 mp

Vidra

417 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

20.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Berceni Vidra | 500 ...

Vidra

500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

400 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere

Vidra

2 camere
55 mp
Etaj 3
Agenție

2 luni în urmă
9

29.000 €
/ lună 81.69 € / mp / lună

Teren Intravilan Berceni Mamina | curent gaz la ...

Vidra

355 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

14.500 €
/ lună 45.45 € / mp / lună

Teren Intravilan Zona Primaverii - Com Berceni ...

Vidra

319 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

17.000 €
/ lună 45.21 € / mp / lună

Teren Intravilan Primaverii - Com Berceni | uti ...

Vidra

376 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

3.000 €
/ lună 10.64 € / mp / lună

Spatiu Comercial 282 mp | Acces DJ401 | 10 Parc ...

Vidra

282,75 mp utili
2024
Agenție

2 luni în urmă
2

40.090 €
/ lună 95 € / mp / lună

Teren intravilan construibil, Vidra IF-Berceni, ...

Vidra

422 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 40,090 € și 42.400 €
Agenție

2 luni în urmă
3

80.180 €
/ lună 95 € / mp / lună

Teren intravilan construibil, Vidra IF-Berceni, ...

Vidra

844 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

28.000 €
/ lună 28.37 € / mp / lună

Teren intravilan, 987 m2, comuna Vidra, Ilfov

Vidra

987 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

110.000 €
/ lună 24.64 € / mp / lună

Teren 4465 mp in zona Mamina - Berceni - Posibi ...

Vidra

4.465 mp teren