Proprietăți unice: 49
Proprietari: 5
Agenție

5 zile în urmă
20

2.650 €
/ lună

Oportunitate! Imobil P+2Et pretabil multiple af ...

Glina

8 camere
351 mp
495 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
7

160.000 €
/ lună 21.32 € / mp / lună

Teren de vanzare pentru investitie constructie ...

Glina

7.504 mp teren
2E
Agenție

1 săptămână în urmă
8

80.000 €
/ lună 29.63 € / mp / lună

Teren de vanzare Glina constructie casa

Glina

2.700 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
15

600 €
/ lună 24 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat langa pasajul Theodor Palla ...

Glina

25 mp utili
2013
Agenție

1 săptămână în urmă
14

800 €
/ lună 40 € / mp / lună

Spa?iu comercial pretabil minimarket langa Pasa ...

Glina

20 mp utili
2013
Agenție

2 luni în urmă
5

12.500 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

CEL MAI BUN PRET– Hale pe Șoseaua de Centură

Glina

Agenție

2 luni în urmă
5

5.600 €
/ lună 2.80 € / mp / lună

CEL MAI BUN PRET– Hale pe Șoseaua de Centură

Glina

Agenție

2 luni în urmă
5

3.000 €
/ lună 3 € / mp / lună

CEL MAI BUN PRET– Hale pe Șoseaua de Centură

Glina

Agenție

2 luni în urmă
4

1.500 €
/ lună 3 € / mp / lună

CEL MAI BUN PRET– Hale pe Șoseaua de Centură

Glina

Agenție

2 luni în urmă
5

700 €
/ lună 3.50 € / mp / lună

CEL MAI BUN PRET– Hale pe Șoseaua de Centură

Glina

Agenție

7 luni în urmă
7

1.500 €
/ lună 3 € / mp / lună

Spatii depozitare/productie Centura Leordeni Gl ...

Glina

Agenție

7 luni în urmă
31

3.267 €
/ lună
2.700 €
6.53 € / mp / lună

Spatii depozitare /productie Linia de Centura L ...

Glina

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

11.180 €
/ lună
450 €
1.81 € / mp / lună

SPATII INDUSTRIALE DE INCHIRIAT IN GLINA LOGIST ...

Glina

Agenție

1 săptămână în urmă
9

3.600 €
/ lună 6.01 € / mp / lună

Spa?iu industrial hala productie depozitare zon ...

Glina

599 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
20

8.300 €
/ lună 4.83 € / mp / lună

Spa?iu industrial 1720 mp, ideal pentru depozit ...

Glina

1.720 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
6

4.300 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spa?iu industrial depozitare 860 mp GLINA, pute ...

Glina

860 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
9

385 €
/ lună

Theodor Pallady/A2,Manolache

Glina

2 camere
45 mp
2023
3E
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

130 €
/ lună 0.23 € / mp / lună

Vand teren 570 mp,cartier Alegria

Glina

570 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
8

1.000 €
/ lună 3.66 € / mp / lună

Hala de inchiriat Popesti Leordeni ?oseaua de C ...

Glina

273 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
3

650 €
/ lună 7.14 € / mp / lună

Spatiu depozitare/productie 91 mp zona Pallady/ ...

Glina

91 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

19 €
/ lună

Casa la curte de inchiriat 6 camere, 4 bai idea ...

Glina

4 camere
Agenție

1 lună în urmă
5

489 €
/ lună

Apartament 2 Camere Theodor Pallady|Bloc Nou|Pa ...

Glina

2 camere
55 mp
2023
3E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

242 €
/ lună

Casa la curte de inchiriat

Glina

4 camere
Agenție

1 lună în urmă
7

2.552 €
/ lună 11 € / mp / lună

De inchiriat spatiu de birouri Universitate - C ...

Glina

232 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
1

166.320 €
/ lună 33 € / mp / lună

Cernica - Teren Industrial 5040 mp - Acces TIR ...

Glina

5.040 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

376.320 €
/ lună 28 € / mp / lună

Cernica Teren Intravilan | Utilitati | Acces Ra ...

Glina

13.440 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

650 €
/ lună

Ap 2 camere | Estoria | Parcare | Metrou | Mobi ...

Glina

2 camere
61 mp
Etaj 4
Agenție

1 lună în urmă
4

650 €
/ lună
750 €
0.50 € / mp / lună

Teren intravilan de inchiriat Splaiul Unirii / ...

Glina

1.300 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
13

650 €
/ lună

apartament 2 camere de inchiriat| Splaiul Uniri ...

Glina

2 camere
65 mp
Etaj 3
Agenție

2 luni în urmă
13

3.120 €
/ lună 5.20 € / mp / lună

Spatiu depozitare clasa B, zona Theodor Pallady ...

Glina

600 mp utili