Proprietăți unice: 15
Proprietari: 6
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

23.000 €
/ lună 51.11 € / mp / lună

Vand teren intravilan Ciorogarla Ilfov 450 mp

Dârvari

450 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
2

13.000 €
/ lună 26 € / mp / lună

Teren intravilan - 500mp - proprietar

Dârvari

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

55 €
/ lună 27.50 € / mp / lună

Teren de vanzare Darvari, Ilfov

Dârvari

2 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

21 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren industrial Ciorogarla IF

Dârvari

22.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
11

97.500 €
/ lună 65 € / mp / lună

Fara Comisioane Loturi Teren Constructii Hale I ...

Dârvari

1.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

339.900 €
/ lună 16.50 € / mp / lună

Teren Intravilan Cu iesire la A0- Vanzare

Dârvari

20.600 mp teren
3E
Agenție

1 lună în urmă
5

113.580 €
/ lună 60 € / mp / lună

Teren Domnesti- Mega Image.

Dârvari

1.893 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

600.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Oportunitate teren vanzare Dragomiresti Deal A1 ...

Dârvari

20.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

54.000 €
/ lună 10.80 € / mp / lună

Teren Ciorogarla

Dârvari

5.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

346.300 €
/ lună 25 € / mp / lună

Vanzare teren intravilan 13.852mp, zona depozit ...

Dârvari

13.852 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
17

850 €
/ lună

Inchiriere casa Ciorogarla Str Viilor nr 4

Dârvari

4 camere
220 mp
Agenție

1 lună în urmă
2

15 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de construit in zona suburbana, 3000mp

Dârvari

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

302.142 €
/ lună 37 € / mp / lună

Teren pentru construit

Dârvari

8.166 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

51 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Teren intravilan 1030 mp - Darvari (Ciorogarla) ...

Dârvari

1.030 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
8

2.000 €
/ lună

Casa De Inchiriat Ideala Pentru Locuinta Sau Af ...

Dârvari

4 camere
336 mp
1.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 luni în urmă
8

99.999 €
/ lună 40.82 € / mp / lună

Teren 2450mp de vanzare Ciorogarla 15 minute de ...

Ciorogârla

La ~5km distanță

2.450 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

55.000 €
/ lună 49.82 € / mp / lună

Teren 1100mp langa Padurea Ciorgarla

Ciorogârla

La ~5km distanță

1.104 mp teren
3E
Agenție

3 luni în urmă
1

40 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilan 2000 mp toate utilitatile, asf ...

Ciorogârla

La ~5km distanță

2.000 mp teren

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

49 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan, Ciorogarla, Magnoliei

Ciorogârla

La ~5km distanță

4.903 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
8

249.000 €
/ lună 12.17 € / mp / lună

Teren De Vanzare *Comuna Ciorogarla, Darvari

Ciorogârla

La ~5km distanță

20.455 mp teren
3E
Agenție

3 luni în urmă
4

150.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren 3000mp stradal cu toate utilitatile 10 mi ...

Ciorogârla

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

204.900 €
/ lună 51.31 € / mp / lună

Teren intravilan | 3993 mp | Ciorogarla, Ilfov ...

Ciorogârla

La ~5km distanță

3.993 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

123.000 €
/ lună 24.71 € / mp / lună

Teren intravilan Ciorogarla

Ciorogârla

La ~5km distanță

4.978 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

33.900 €
/ lună 60 € / mp / lună

Teren intravilan Ciorogarla

Ciorogârla

La ~5km distanță

565 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
2

27 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren comercial de 4366mp, utilitati disponibil ...

Ciorogârla

La ~5km distanță

4.366 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

1.146 €
/ lună
1.275 €
7.16 € / mp / lună

Spatiu comercial 100 mp + Boxa 60 mp, Ciorogarl ...

Ciorogârla

La ~5km distanță

160 mp utili
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 1,146 € și 1.275 €
Agenție

3 luni în urmă
17

900 €
/ lună

Casa cu panouri solare/garaj dublu de inchiriat ...

Ciorogârla

La ~5km distanță

6 camere
193,6 mp
385 mp teren
Etaj 1 / 1
Agenție

2 luni în urmă
4

85 €
/ lună 0.20 € / mp / lună

Teren de vanzare 430mp, utilitati disponibile

Ciorogârla

La ~5km distanță

430 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

25 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren in comuna ciorogarla

Ciorogârla

La ~5km distanță

1.800 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

630.000 €
/ lună 18.39 € / mp / lună

Teren intravilan 3,4 Ha Ciorogarla str. Nicolae ...

Ciorogârla

La ~5km distanță

34.260 mp teren
3E