Proprietăți unice: 287
Proprietari: 51
Agenție

3 luni în urmă
4

847.650 €
/ lună 150 € / mp / lună

Teren 5.651 Mp Str. Libertatii, Tunari Zona Loc ...

Tunari

5.651 mp teren
2E
Agenție

3 luni în urmă
2

387.000 €
/ lună
387.200 €
154.80 € / mp / lună

Teren - 2.500 mp - Tunari

Tunari

2.500 mp teren
1E
Agenție

3 luni în urmă
20

1.500 €
/ lună

Nou | Casa Individuala Superba | 4 Camere | Tun ...

Tunari

4 camere
140 mp
300 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
7

800 €
/ lună

APARTAMENT 3 CAMERE - NOU-PARTER-BIROU-COSMETIC ...

Tunari

3 camere
90 mp
Parter / 3
2025
Agenție

3 luni în urmă
8

600 €
/ lună

APARTAMENT 2 CAMERE - NOU-PARTER-BIROU-COSMETIC ...

Tunari

2 camere
60 mp
Parter / 3
2025
Agenție

3 luni în urmă
8

500 €
/ lună

Apartament nou 40 mp, parter, terasa Tunari

Tunari

2 camere
40 mp
2025
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

500 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat Tunari, City N ...

Tunari

2 camere
40 mp
2025
3E
Agenție

3 luni în urmă
14

1.300 €
/ lună

Vila urbana cu gradina langa parc in Tunari

Tunari

3 camere
104 mp
Parter / 3
2024
Agenție

3 luni în urmă
19

3.499 €
/ lună

Vila Complex Oxford | Pipera | Gated Comunity

Tunari

5 camere
200 mp
300 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

49.474 €
/ lună 12.37 € / mp / lună

Teren cota parte 1/2 Tunari, ID: R2893981

Tunari

4.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

240.000 €
/ lună 160 € / mp / lună

Teren Tunari I Intravilan 1500 MP I Oportunitat ...

Tunari

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
19

2.600 €
/ lună
2.800 €

Penthouse 4 camere, 2 locuri parcare, Terasa

Tunari

4 camere
253 mp
Etaj 3 / 3
3E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 2,600 € și 2.800 €
Agenție

3 luni în urmă
15

650 €
/ lună

Apartament 2 camere 66 MP | City Nord Tunari | ...

Tunari

2 camere
60 mp
Etaj 1 / 2
2025
Agenție

3 luni în urmă
8

1.700 €
/ lună

Apartament de inchiriat cu 3 camere + gradina i ...

Tunari

3 camere
110 mp
Agenție

3 luni în urmă
5

1.100 €
/ lună 16.42 € / mp / lună

Spa?iu comercial 67 m2 | Parter de bloc | Locur ...

Tunari

67 mp utili
2023
Agenție

3 luni în urmă
20

699 €
/ lună

Apartament Avalon cu 2 camere, echipat complet, ...

Tunari

2 camere
57 mp
Etaj 2
2023
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

210.000 €
/ lună 140 € / mp / lună

Teren 1500 mp Tunari Langa Cosmopolis

Tunari

1.500 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
8

600 €
/ lună

Otopeni/Tunari Apartament Premium 2 Camere /2 l ...

Tunari

2 camere
50 mp
Etaj 2
Agenție

4 luni în urmă
20

1.150 €
/ lună

Tunari, Complex Paris Residence

Tunari

4 camere
140 mp
Agenție

4 luni în urmă
5

77.000 €
/ lună 192.98 € / mp / lună

Teren Tunari

Tunari

399 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
12

620 €
/ lună

Apartament 2 camere, prima inchiriere, Tunari D ...

Tunari

2 camere
54 mp
Parter
2025
Agenție

4 luni în urmă
13

1.200 €
/ lună

Apartament 3 camere de lux, prima inchiriere - ...

Tunari

3 camere
75,5 mp
2025
3E
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
12

1.200 €
/ lună

Apartament 3 camere Darwin Residence

Tunari

3 camere
75 mp
Etaj 2 / 3
2025
Agenție

4 luni în urmă
12

1.399 €
/ lună

Casa moderna P+1 de inchiriat | LUX | Tunari I ...

Tunari

5 camere
159 mp
310 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

715 €
/ lună

Apartament cu 2 camere, Proprietar, Tunari/Pipe ...

Tunari

2 camere
54 mp
Etaj 2
Agenție

5 luni în urmă
7

500 €
/ lună

Apartament 2 camere 68 MP | Tunari - 1 Decembri ...

Tunari

2 camere
61 mp
Etaj 1 / 3
2022
Agenție

5 luni în urmă
10

1.000 €
/ lună
1.199 €

APARTAMENT MODERN 3 CAMERE-DARWIN-PRIMA INCHIRI ...

Tunari

3 camere
95 mp
Etaj 2 / 3
2025
Agenție

5 luni în urmă
13

520 €
/ lună

Apartament 3 camere, loc de parcare ?i acces fa ...

Tunari

3 camere
75 mp
Parter / 3
2022
Agenție

5 luni în urmă
14

1.500 €
/ lună

Vila moderna ultracentrala in Tunari 4 camere, ...

Tunari

4 camere
140 mp
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

84 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren intravilan tunari 89 euro/mp

Tunari

13.200 mp teren