Proprietăți unice: 134
Proprietari: 33
Agenție

10 luni în urmă
5

350.000 €
/ lună 114.42 € / mp / lună

Teren intravilan 3059 mp, dubla deschidere, Mog ...

Vest, Chitila

3.059 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
9

106.000 €
/ lună

Ap 3 camere parcare boxa Complex Golden Rose Ch ...

Central, Chitila

3 camere
65 mp
Etaj 1 / 3
2017
Agenție

Mai mult de un an
32

7.200 €
/ lună 6 € / mp / lună

Depozit/spatiu industrial/hala Chitila - Rudeni ...

Chitila

1.200 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
14

3.510 €
/ lună 5.85 € / mp / lună

Depozit/hala/spatiu industrial Chitila - Centur ...

Chitila

600 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

99 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Vand teren amplasat pe malul lacului Mogosoaia

Chitila

3.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

18 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren hala/depozit 15.000 mp in zona industrial ...

Central, Chitila

15.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
10

950 €
/ lună

Vila P+1 de inchiriat

Central, Chitila

375 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

1.980 €
/ lună 18 € / mp / lună

Ofer spre inchiriere spatiu comercial 110 mp-Ch ...

Central, Chitila

110 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă

4 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Inchiriere teren si hala Chitila Ilfov

Central, Chitila

400 mp utili
Agenție

8 luni în urmă
9

340 €
/ lună

Inchiriere garsoniera Chitila sp 30mp etaj 1

Central, Chitila

1 camere
30 mp
Etaj 1 / 2
2024
Agenție

Mai mult de un an
8

4.621 €
/ lună 8.25 € / mp / lună

Spatiu Soseaua de centura Chitila

Nord, Chitila

560 mp utili
14.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

3 €
/ lună 0 € / mp / lună

4000 mp.Lac de nuferi ,100 kVA curent, apa , ca ...

Chitila

4.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

3.100 €
/ lună 6.20 € / mp / lună

Spatii de depozitare soseaua de centura Chitila

Nord, Chitila

500 mp utili
500 mp teren
Dezvoltator

7 luni în urmă
8

2.940 €
/ lună

Spatii productie,logistica si depozitare de in ...

Exterior Sud, Chitila