Proprietăți unice: 134
Proprietari: 33
Agenție

4 zile în urmă
15

499 €
/ lună 1.66 € / mp / lună

Teren 300MP | Chitila | Utilitati |

Chitila

300 mp teren
Construcții
Agenție

5 zile în urmă
13

25.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

DE INCHIRIAT HALĂ INDUSTRIALĂ CLASA A | 5.000 M ...

Nord, Chitila

Agenție

6 zile în urmă
7

230 €
/ lună 9.20 € / mp / lună

DE INCHIRIAT: BIROU 25mp in Mogosoaia, complex ...

Central, Chitila

25 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

9 ore în urmă
8

600 €
/ lună

Apartament 3 Camere | Cartierul German Chitila ...

Central, Chitila

1 camere
90 mp
4E
Agenție

13 ore în urmă
8

120.000 €
/ lună 352.94 € / mp / lună

Teren 17ml x 20 ml, intre lac si padure, str. I ...

Central, Chitila

340 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
8

1.500.000 €
/ lună 895.52 € / mp / lună

Proprietar, vand teren cu autorizatie de constr ...

Central, Chitila

1.675 mp teren
3E
Agenție

2 zile în urmă
16

6.900 €
/ lună 5.75 € / mp / lună

Hala 1200 mp ideal productie

Central, Chitila

1.200 mp utili
Agenție

2 zile în urmă
16

5.175 €
/ lună 5.75 € / mp / lună

Hala 900 mp beton si ISU

Central, Chitila

900 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
1

96 €
/ lună

Inchiriez studio de Pilates cu Reformere cu Tow ...

Central, Chitila

45 mp
Agenție

6 zile în urmă
1

96 €
/ lună

Inchiriez studio de Pilates cu Reformere cu Tow ...

Central, Chitila

1 camere
45 mp
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

500 €
/ lună

Apartament de Inchiriat Soseaua Chitilei Nr 333 ...

Central, Chitila

2 camere
55 mp
Etaj 1
Agenție

3 săptămâni în urmă
10

2.370 €
/ lună
2.868 €
0.75 € / mp / lună

SpacePlus Chitila

Central, Chitila

2E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

650 €
/ lună

Inchiriez apartament 3 camere, 90 mp, Ansamblul ...

Central, Chitila

3 camere
90 mp
Etaj 1
Agenție

1 lună în urmă
17

1.700 €
/ lună 15.45 € / mp / lună

Spațiu Comercial Chitila

Chitila

110 mp utili
6E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
14

900 €
/ lună

Casa închiriere Banatului 91, stradal, central, ...

Central, Chitila

3 camere
120 mp
112 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
17

4.900 €
/ lună
6.500 €
9.80 € / mp / lună

Hala 400 mp Pod Rulant 2T Birouri 100 mp Platfo ...

Sud-Vest, Chitila

Agenție

2 luni în urmă
12

790 €
/ lună

Apartament 3 camere + parcare / etaj 7 / metrou ...

Nord-Vest, Chitila

3 camere
75 mp
Etaj 7
2009
Agenție

2 luni în urmă
11

1.500 €
/ lună

DE INCHIRIAT | Vila individuala | Chitila, Ilf ...

Nord, Chitila

6 camere
300 mp
511 mp teren
2000
Agenție

2 luni în urmă
7

1.700 €
/ lună 15.18 € / mp / lună

De inchiriat - Spatiu comercial - Chitila - Car ...

Vest, Chitila

Agenție

2 luni în urmă
11

5.227 €
/ lună
4.320 €
8.71 € / mp / lună

Spatiu depozitare clasa A, zona centura Nord Ve ...

Chitila

Agenție

2 luni în urmă
8

2.613 €
/ lună
2.160 €
8.71 € / mp / lună

Spatiu industrial clasa A, centura Nord Vest, C ...

Chitila

Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
7

9.500 €
/ lună 4.75 € / mp / lună

Spatiu industrial de inchiriat ELI Park 3

Central, Chitila

Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
6

6.000 €
/ lună

Hale mici de inchiriat Chitila

Chitila

Agenție

3 luni în urmă
36

12.000 €
/ lună
14.520 €
6 € / mp / lună

Inchiriere depozit/hala/spatiu industrial Chiti ...

Central, Chitila

Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
8

3.132 €
/ lună 5.40 € / mp / lună

Spatiu depozitare clasa A, zona centura nord ve ...

Chitila

Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
18

10.890 €
/ lună
9.000 €
6.05 € / mp / lună

Hala de închiriat 1.800 mp cu teren 5.000 mp - ...

Est, Chitila

Agenție

3 luni în urmă
3

1.350 €
/ lună 11.25 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat- 120mp în Chitila ...

Central, Chitila

120 mp utili
2000
Agenție

6 luni în urmă
13

2.583 €
/ lună 6.51 € / mp / lună

Hala de inchiriat 400 mp depozitare si producti ...

Nord-Vest, Chitila

Agenție

8 luni în urmă
13

8.722 €
/ lună
10.553 €
6.32 € / mp / lună

Inchiriere depozit/hala/spatiu industrial/showr ...

Central, Chitila

Agenție

8 luni în urmă
15

6.325 €
/ lună
7.653 €
5.50 € / mp / lună

Inchiriere depozit/hala/spatiu industrial Chiti ...

Central, Chitila