Proprietăți unice: 134
Proprietari: 33
Agenție

Mai mult de un an
13

4.114 €
/ lună
3.400 €
6.91 € / mp / lună

Hale depozitare/productie deschidere la Centura ...

Central, Chitila

Agenție

Mai mult de un an
6

1.378 €
/ lună 6.96 € / mp / lună

Spatiu depozitare si productie soseaua de centu ...

Nord-Vest, Chitila

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

6.750 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Global Logistik Park-Chitila

Exterior Vest, Chitila

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

195 €
/ lună 0.22 € / mp / lună

Teren Intravilan Chitila

Central, Chitila

883 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
11

550 €
/ lună

Apartament 2 Camere | Semidecomandat | Universi ...

Central, Chitila

2 camere
40 mp
1965
8E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de inchiriat, 20.000 mp, acces asfaltat, ...

Central, Chitila

20.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de inchiriat, 20.000 mp, acces asfaltat, ...

Central, Chitila

20.000 mp
20.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

550 €
/ lună

Inchiriere 2 camere Mall Colosseum

Central, Chitila

2 camere
67 mp
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

550 €
/ lună

Inchiriere 2 camere Mall Colosseum

Central, Chitila

2 camere
67 mp
Etaj 1
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

255 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat

Central, Chitila

1 camere
29 mp
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

249 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat

Central, Chitila

1 camere
29 mp
Etaj 1
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

750 €
/ lună

Oferte Inchirieri 2 Camere Aviatiei Str. Borsa

Nord, Chitila

1 camere
63 mp
1985
8E
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

450 €
/ lună

Ap 2 camere pentru inchiriat

Central, Chitila

2 camere
60 mp
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

450 €
/ lună

Ap 2 camere pentru inchiriat Chitila

Central, Chitila

2 camere
60 mp
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă

800 €
/ lună

inchiriez garsoniera orasul chitila

Central, Chitila

1 camere
23 mp
Etaj 2 / 2
1989
Agenție

1 lună în urmă
15

650 €
/ lună

2 Camere si Parcare Atria Urban Resort Bucurest ...

Nord, Chitila

2 camere
65 mp
2024
5E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de inchiriat chitila lac 5000mp

Central, Chitila

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

28 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

De vanzare teren extravilan industrial, Rudeni ...

Central, Chitila

2.244 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

0 €
/ lună

Inchiriez teren intravilan in Chitila

Central, Chitila

650 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

1.210.000 €
/ lună 44 € / mp / lună

Teren Industrial Chitila str Padurii

Central, Chitila

27.500 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

0 €
/ lună

Teren intravilan de vanzare -1.025mp-Rudeni/ Ch ...

Central, Chitila

1.025 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

3.200 €
/ lună 32 € / mp / lună

Zona Chitilei - ?oseaua Banatului sp 180 mp ide ...

Central, Chitila

100 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
19

600 €
/ lună

Impecabilul cere impecabil! Fii cu stil in Lac ...

Central, Chitila

2 camere
56,49 mp
Etaj 1 / 4
2007
Agenție

1 lună în urmă
9

465 €
/ lună

Garsoniera | Complex Atria | Centrala Proprie

Central, Chitila

1 camere
45 mp
Etaj 1 / 4
2022
Agenție

1 lună în urmă
3

400 €
/ lună 0.47 € / mp / lună

Teren de inchiriat in Rudeni, pentru sere, parc ...

Central, Chitila

850 mp
850 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

550 €
/ lună

2 Camere de inchiriat | Chitila | Parcare | Pet ...

Central, Chitila

2 camere
65 mp
2E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

265.000 €
/ lună 311.76 € / mp / lună

Constructie 195mp Amprenta+ Teren 895mp +

Central, Chitila

850 mp teren
1E
Agenție

1 lună în urmă
4

612.500 €
/ lună 84.47 € / mp / lună

Teren De Vanzare In Buftea 12250Mp

Central, Chitila

7.251 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

4.500 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Inchiriez/Vand Hala Rudeni

Central, Chitila

1.000 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
13

1.350 €
/ lună

3 Camere de inchiriat | Universitate | Metrou | ...

Central, Chitila

3 camere
74 mp
Etaj 6 / 8
2000