Proprietăți unice: 93
Proprietari: 16
Agenție

Mai mult de un an
14

620 €
/ lună 9.12 € / mp / lună

Tomis III , spatii IDEAL BIROURI, 58 - 75 mp. , ...

Tomis III, Constanța

2 camere
68 mp
Parter
2023
Agenție

Mai mult de un an
10

800 €
/ lună

APARTAMENT INCHIRIERE 4 CAMERE - TOMIS 3 MEGA I ...

Tomis III, Constanța

4 camere
75 mp
Etaj 2 / 4
4E
Agenție
Comision 0%

Azi
11

350 €
/ lună

STUDIO | RENOVAT | SOVEJA

Tomis III, Constanța

1 camere
37,61 mp
Etaj 5
1970

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
10

570 €
/ lună

Apartament cu 2 camere transformat in 3 camere ...

Tomis III, Constanța

3 camere
60 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
6

307 €
/ lună

Constanta,inchiriez garsoniera

Tomis III, Constanța

1 camere
29 mp
Etaj 5
1986
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

650 €
/ lună

Apartament cu 2 camere ,Zona Tomis 3

Tomis III, Constanța

2 camere
60 mp
Etaj 2
2020
Agenție

3 săptămâni în urmă
14

500 €
/ lună

Exlusivitate-Dacia, ap 3 cam, mobilat-utilat, c ...

Tomis III, Constanța

3 camere
70 mp
4E
Agenție

3 săptămâni în urmă
10

420 €
/ lună

Tomin III- 3 camere etajul 1, cu centrala pe ga ...

Tomis III, Constanța

3 camere
45 mp
1969
4E
Agenție

4 săptămâni în urmă
8

300 €
/ lună

Inchiriez Garsoniera Zona Schoala Nr 8

Tomis III, Constanța

1 camere
40 mp
1997
Agenție

1 lună în urmă
8

300 €
/ lună

Tomis III -2camere partial mobilat - centrala p ...

Tomis III, Constanța

2 camere
48 mp
Etaj 1 / 4
1969
Agenție

1 lună în urmă
8

491 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere

Tomis III, Constanța