Proprietăți unice: 93
Proprietari: 16
Agenție

2 luni în urmă
27

900 €
/ lună 8.74 € / mp / lună

Tomis III , spatii IDEAL BIROURI, 103 mp. , LOC ...

Tomis III, Constanța

103 mp utili
2023
Agenție

2 luni în urmă
5

4.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in zona Complex D ...

Tomis III, Constanța

800 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
5

847 €
/ lună
700 €
13.03 € / mp / lună

Spatiu comercial- Vedere directa Bd. Tomis | Zo ...

Tomis III, Constanța

65,52 mp utili
10E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

400 €
/ lună

APARTAMENT CU DOUA CAMERE TOMIS 3 CONSTANTA

Tomis III, Constanța

2 camere
44 mp
Etaj 2 / 4
1970
Agenție

3 luni în urmă
9

500 €
/ lună

Apartament 2 camere | Totul nou | City Park - T ...

Tomis III, Constanța

2 camere
55 mp
Etaj 2 / 4
4E
Agenție

3 luni în urmă
6

2.899 €
/ lună 16.66 € / mp / lună

spatiu senzational !vizibilitate mare, ideal b ...

Tomis III, Constanța

174 mp utili
1990
Agenție

3 luni în urmă
8

500 €
/ lună

tomis 3 ,apartament 2 camere

Tomis III, Constanța

2 camere
50 mp
Parter
1980
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
12

470 €
/ lună

Apartament 3 camere de inchiriat

Tomis III, Constanța

3 camere
50 mp
Etaj 2
1990
Agenție

4 luni în urmă
11

899 €
/ lună 12.84 € / mp / lună

Spatiu Comercial cu Expunere Stradala - Soveja ...

Tomis III, Constanța

70 mp utili
1985
Agenție

4 luni în urmă
11

3.327 €
/ lună
2.750 €
19.12 € / mp / lună

Spatiu comercial 174 mp situat in Zona Tomis II ...

Tomis III, Constanța

174,18 mp utili
8E
2022
Agenție

5 luni în urmă
17

1.976 €
/ lună 15.20 € / mp / lună

Spațiu de inchiriat in Tomis 3

Tomis III, Constanța

130 mp utili
8E
Agenție

5 luni în urmă
8

400 €
/ lună

Aprtament 2 camere, decomandat, mobilat,utilat

Tomis III, Constanța

2 camere
49 mp
Etaj 1 / 4
1986
Agenție

6 luni în urmă
15

499 €
/ lună

Tomis 3 - City Park Mall apartament decomandat ...

Tomis III, Constanța

2 camere
58 mp
Parter / 4
1992
Agenție

7 luni în urmă
12

450 €
/ lună

Apartament 2 camere | Renovat | Termen lung | E ...

Tomis III, Constanța

2 camere
54 mp
Etaj 2 / 4
4E
Agenție

7 luni în urmă
8

350 €
/ lună
400 €

TOMIS III 2 CAMERE ETAJ 2 350 EURO TERMEN LUNG

Tomis III, Constanța

2 camere
45 mp
Etaj 2 / 4
1980
Agenție

8 luni în urmă
10

500 €
/ lună 10.87 € / mp / lună

Exclusivitate - Tomis 3 - Str. Hașdeu, spa ...

Tomis III, Constanța

46,5 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
5

400 €
/ lună

Apartament cu 2 camere Tomis 3

Tomis III, Constanța

2 camere
50 mp
Etaj 3 / 6
1981
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
15

650 €
/ lună

Ap. 3 cam 2 bai City Park Mall

Tomis III, Constanța

3 camere
76 mp
Etaj 5 / 7
1989
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
13

500 €
/ lună
550 €

Apartament de inchiriat 2 cam Tomis 3

Tomis III, Constanța

2 camere
64 mp
Etaj 4 / 8
8E
Agenție

9 luni în urmă
13

500 €
/ lună
550 €

2 camere, Tomis III Integra, et 4/8, lift balco ...

Tomis III, Constanța

2 camere
65 mp
Etaj 4 / 8
8E
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 500 € și 600 €
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

450 €
/ lună 26.47 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Tomis III, Constanța

17 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

285 €
/ lună

Garsoniera SOVEJA

Tomis III, Constanța

1 camere
27 mp
Etaj 5
2015
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 285 € și 300 €
Agenție

10 luni în urmă
7

420 €
/ lună

Apartament 2 camere decomandat, etaj 3, central ...

Tomis III, Constanța

2 camere
52 mp
Etaj 3 / 10
1979
Agenție

10 luni în urmă
21

1.028 €
/ lună
850 €
15.58 € / mp / lună

spatiu comercial parter, Bd Tomis, 66 mp, cent ...

Tomis III, Constanța

66 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
11

450 €
/ lună

3 CAMERE BD.TOMIS-CENTRALA GAZE,ETAJ1

Tomis III, Constanța

3 camere
70 mp
Etaj 1 / 10
10E
Agenție

Mai mult de un an
8

500 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat-City Park Mall

Tomis III, Constanța

2 camere
55 mp
Parter
Agenție

Mai mult de un an
10

550 €
/ lună

Apartament 2 camere decomandat – Piata Tomis II ...

Tomis III, Constanța

2 camere
60 mp
Etaj 2 / 8
8E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 550 € și 600 €
Agenție

Mai mult de un an
20

900 €
/ lună 12.68 € / mp / lună

Tomis III, SPATIU COMERCIAL, 71 mp., zona trafi ...

Tomis III, Constanța

71 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
9

270 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat in zona Tomis 3

Tomis III, Constanța

1 camere
27 mp
Etaj 2 / 4
4E
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

390 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat - zona Tomis I ...

Tomis III, Constanța

2 camere
50,8 mp
Etaj 2 / 4
1978