Proprietăți unice: 58
Proprietari: 8
Agenție

2 luni în urmă
3

90.000 €
/ lună 199.12 € / mp / lună

Teren intravilan 452 mp KM 5 Constanta Strada a ...

Km 5, Constanța

452 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

53.000 €
/ lună 92.50 € / mp / lună

Teren de vanzare in Constanta zona Veterani Km ...

Km 5, Constanța

573 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

480 €
/ lună 10.67 € / mp / lună

Spa?iu de birou premium de inchiriat, zona Km 5

Km 5, Constanța

45 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
1

3.210.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren de vanzare in Constanta

Km 5, Constanța

107.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
9

450 €
/ lună 9 € / mp / lună

Spatiu birouri 64 mp mobilat utilat km 5

Km 5, Constanța

50 mp utili
2007
Agenție

3 luni în urmă
1

100.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren de vanzare in Constanta zona Km 5

Km 5, Constanța

2.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

104.000 €
/ lună 151.38 € / mp / lună

Teren intravilan Comarnic zona Km 5 cu Deschide ...

Km 5, Constanța

687 mp teren
1E
Agenție

4 luni în urmă
4

53.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren intravilan Km 5 zona Veterani

Km 5, Constanța

530 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

96.000 €
/ lună 192 € / mp / lună

Vand Teren Intravilan 500 mp Zona Veterani Km 5 ...

Km 5, Constanța

500 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
10

600 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat, KM 5 - Consta ...

Km 5, Constanța

2 camere
46 mp
Etaj 6 / 7
2010
Agenție

5 luni în urmă
3

35.000 €
/ lună 70 € / mp / lună

Teren extravilan - KM 5 - Sere - Heliport

Km 5, Constanța

500 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
12

600 €
/ lună

APARTAMENT 2 CAMERE LUX | ZONA KM 5 | TERMEN LU ...

Km 5, Constanța

2 camere
54 mp
Etaj 6 / 7
2000
Agenție

6 luni în urmă
6

800 €
/ lună

Apartament cu 3 camere de inchiriat, zona Km 5

Km 5, Constanța

3 camere
120 mp
Etaj 3 / 5
5E
Agenție

8 luni în urmă
4

500 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat zona KM 5

Km 5, Constanța

2 camere
57 mp
Etaj 2 / 8
8E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 500 € și 550 €
Agenție

10 luni în urmă
10

42.150 €
/ lună 150 € / mp / lună

Teren de vanzare in Constanta zona Km 5

Km 5, Constanța

281 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
2

78.000 €
/ lună 156 € / mp / lună

Vand teren in Constanta zona Km 5 Veterani

Km 5, Constanța

500 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
2

100.000 €
/ lună
92.000 €
100 € / mp / lună

Anunturi vanzari terenuri in Constanta zona Km ...

Km 5, Constanța

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
8

410 €
/ lună

Oferta! Inchiriez garsoniera - 410 EUR, utilita ...

Km 5, Constanța

1 camere
30 mp
Etaj 1
Agenție

Mai mult de un an
5

160.000 €
/ lună 80 € / mp / lună

Teren intravilan Constanta zona Vila Cucoanei

Km 5, Constanța

2.000 mp teren
2E
Agenție

Mai mult de un an
5

550 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de inchiriat, zona Km 5

Km 5, Constanța

2 camere
60 mp
Etaj 3
8E
Agenție

Mai mult de un an
12

160.000 €
/ lună 80 € / mp / lună

Teren de vanzare in Constanta zona Km 5

Km 5, Constanța

2.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
12

215.000 €
/ lună 215 € / mp / lună

Teren de vanzare in Constanta zona Km 5 Veteran ...

Km 5, Constanța

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

50.000 €
/ lună 87.26 € / mp / lună

Teren de vanzare

Km 5, Constanța

573 mp teren
2E
Agenție

Mai mult de un an
18

800 €
/ lună

Apartament 3 camere 2 bai lux parcare subterana ...

Km 5, Constanța

3 camere
145 mp
Etaj 3 / 5
2008
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 800 € și 850 €
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

88.000 €
/ lună 251.43 € / mp / lună

Vand teren in km 5

Km 5, Constanța

350 mp teren
1E
Agenție

1 lună în urmă
5

200 €
/ lună
350 €

Ocazie ofer Chirie 1 camera in apartament decom ...

Km 5, Constanța

2 camere
50 mp
Etaj 4
1982
Agenție

1 lună în urmă
5

400 €
/ lună

Apartament 2 camere km 5

Km 5, Constanța

2 camere
50 mp
Etaj 1
2015
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

228 €
/ lună

Inchiriez garsoniera decomandata

Km 5, Constanța

2 camere
50 mp
Etaj 4
1981