Proprietăți unice: 109
Proprietari: 9
Agenție

1 săptămână în urmă
15

500 €
/ lună

Apartament 2 camere situat in zona Icil

ICIL, Constanța

2 camere
64 mp
Etaj 6 / 8
1980
Agenție

1 săptămână în urmă
16

6.720 €
/ lună 12 € / mp / lună

Proprietate deosebita open space 560 mp ICIL

ICIL, Constanța

560 mp utili
2026
Agenție

1 săptămână în urmă
8

300 €
/ lună

spatiu comercial 2 camere icil

ICIL, Constanța

2 camere
40 mp
Parter / 4
1983

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
4

484 €
/ lună
400 €
5.38 € / mp / lună

Închiriere spațiu depozitare / acces facil, cu ...

ICIL, Constanța

90 mp utili
Agenție

Azi
8

450 €
/ lună

Icil- apartament 2 camere decomandat

ICIL, Constanța

2 camere
52 mp
Etaj 1
Agenție

Azi
8

450 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere

ICIL, Constanța

2 camere
50 mp
1997
Agenție

2 săptămâni în urmă
18

1.000 €
/ lună 5.88 € / mp / lună

ICIL - Policlinica CFR, imobil 4 camere, 170 mp ...

ICIL, Constanța

170 mp utili
Agenție

Ieri
7

400 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat (Kaufland-Icil)

ICIL, Constanța

1 camere
40 mp
Proprietar
Comision 0%

Ieri
7

400 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat (Kaufland-Icil)

ICIL, Constanța

1 camere
40 mp
Etaj 1
Agenție

3 zile în urmă
8

700 €
/ lună

Inchiriez apartament 4 camere Trocadero

ICIL, Constanța

3 camere
80 mp
1997
Agenție

4 zile în urmă
1

850 €
/ lună

Inchiriezi apartament cu 3 camere

ICIL, Constanța

3 camere
82 mp
Agenție

5 zile în urmă
8

403 €
/ lună

Inchiriere apartament 2(doua) camere

ICIL, Constanța

2 camere
50 mp
1997
Agenție

6 zile în urmă
8

1.000 €
/ lună

Inchiriez apartament 3 camere in Constanta, con ...

ICIL, Constanța

3 camere
90 mp
1997
Agenție

6 zile în urmă
8

450 €
/ lună

PROPRIETAR - Apartament 2 Camere - Casa de Cult ...

ICIL, Constanța

2 camere
40 mp
1997
Agenție

1 săptămână în urmă
2

350 €
/ lună

Inchiriez garsoniera tip Studio situata langa C ...

ICIL, Constanța

1 camere
35 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
8

520 €
/ lună

Apartament 3 cam. de inchiriat tomis 2 parter

ICIL, Constanța

3 camere
58 mp
1997
Agenție

1 săptămână în urmă
8

57 €
/ lună

Vila de inchiriat

ICIL, Constanța

4 camere
130 mp
130 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
5

95 €
/ lună

Inchiriez apartament

ICIL, Constanța

2 camere
47 mp
Agenție

4 luni în urmă
5

423 €
/ lună
350 €
14.10 € / mp / lună

ICIL I.C. Bratianu - Spatiu Birouri Stradal Va ...

ICIL, Constanța

1 camere
30 mp
Parter
Agenție

4 luni în urmă
9

726 €
/ lună
600 €
12.10 € / mp / lună

ICIL I.C. Bratianu - Spatiu Comercial Stradal ...

ICIL, Constanța

60 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
18

550 €
/ lună

Apt 3 camere, decomandat, ICIL, 2 bai, 2 balcoa ...

ICIL, Constanța

3 camere
70 mp
Etaj 5 / 8
1990
Agenție

7 luni în urmă
9

500 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona ICI ...

ICIL, Constanța

2 camere
52 mp
Etaj 10 / 10
1990
Agenție

7 luni în urmă
11

550 €
/ lună

Apartament cu 3 camere, de inchiriat, zona ICIL ...

ICIL, Constanța

3 camere
64 mp
Parter
Agenție

8 luni în urmă
8

600 €
/ lună

Apartament 3 camere, 58mp, etaj 2, complet mobi ...

ICIL, Constanța

3 camere
58 mp
Etaj 2 / 4
4E
Agenție

8 luni în urmă
14

3.025 €
/ lună
2.500 €
12.10 € / mp / lună

Spațiu comercial de 250mp în zona ICIL/CASA DE ...

ICIL, Constanța

250 mp utili
8E
2012
Agenție

8 luni în urmă
15

400 €
/ lună

ICIL - KAUFLAND BLOC NOU GARSONIERA TIP STUDIO ...

ICIL, Constanța

1 camere
40 mp
Etaj 3 / 5
2018
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

550 €
/ lună

Închiriez un apartament cu 3 camere pe Ferdinad ...

ICIL, Constanța

3 camere
84 mp
Etaj 5
Agenție

Mai mult de un an
6

600 €
/ lună

Apartament de închiriat cu 3 camere, zona ...

ICIL, Constanța

3 camere
59 mp
Etaj 2 / 4
4E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

550 €
/ lună

Apartament cu 3 camere semidecomandat în ICIL

ICIL, Constanța

3 camere
84 mp
Etaj 5
Agenție

Mai mult de un an
16

3.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

HALA la standarde exceptionale

ICIL, Constanța