Proprietăți unice: 109
Proprietari: 9
Agenție

3 luni în urmă
8

350 €
/ lună

Inchiriere apartament Constanta, zona Primo

ICIL, Constanța

2 camere
60 mp
1990
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 350 € și 400 €
Agenție

3 luni în urmă
6

344 €
/ lună

Apartament 3 camere Tomis Nord

ICIL, Constanța

3 camere
50 mp
Etaj 1
1997
Agenție

3 luni în urmă
11

450 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

BIROURI | CABINETE | ICIL | DE INCHIRIAT

ICIL, Constanța

60 mp utili
1988

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
8

500 €
/ lună

Inchiriere Apartament 3 camere decomandat Ultra ...

ICIL, Constanța

3 camere
59 mp
Etaj 1
Agenție

4 luni în urmă
11

450 €
/ lună

2 CAMERE KAUFLAND ICIL- LIDL

ICIL, Constanța

2 camere
54 mp
Etaj 3 / 4
1985
Agenție

4 luni în urmă
8

450 €
/ lună

Apartament de inchitiat

ICIL, Constanța

3 camere
50 mp
Agenție

4 luni în urmă
12

450 €
/ lună

Apartament 2 camere, parter, stradal, ideal pen ...

ICIL, Constanța

2 camere
55 mp
Parter / 4
1980
Agenție

6 luni în urmă
7

600 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere constanta

ICIL, Constanța

2 camere
50 mp
Agenție

9 luni în urmă
4

240 €
/ lună

Inchiriez garsoniera in zona Lidl-Baba Novac

ICIL, Constanța

1 camere
25 mp
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 240 € și 275 €
Agenție

9 luni în urmă
8

350 €
/ lună

Tomis Nord - Nufarului - 2 camere - mobilat -te ...

ICIL, Constanța

2 camere
28 mp
1997
Agenție

9 luni în urmă
6

370 €
/ lună

Garsoniera decomandata de inchiriat

ICIL, Constanța

1 camere
45 mp
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

400 €
/ lună

Apartament Chirie Constanta

ICIL, Constanța

2 camere
53 mp
Agenție

Mai mult de un an
5

300 €
/ lună

Inchiriez garsoniera zona Far

ICIL, Constanța

1 camere
32 mp
Etaj 1
1997
Agenție

Mai mult de un an
1

700 €
/ lună

Apartament 3 camere decomandate zona Icil

ICIL, Constanța

3 camere
65 mp
Etaj 3
1981
Agenție

Mai mult de un an
6

285 €
/ lună

Inchiriez garsoniera

ICIL, Constanța

1 camere
32 mp
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 285 € și 288 €
Agenție

Mai mult de un an
7

250 €
/ lună

Inchiriez garsoniera moderna, mobilata si utila ...

ICIL, Constanța

1 camere
20 mp
1997
Agenție

5 luni în urmă
5

220 €
/ lună 15.71 € / mp / lună

Spatiu birou de inchiriat zona ICIL

ICIL, Constanța

14 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

350 €
/ lună 8.75 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial 40 mp stradal, vad b ...

ICIL, Constanța

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

450 €
/ lună

Inchiriez apartament, 2 camere, zona ICIL Polic ...

ICIL, Constanța

2 camere
55 mp
Etaj 10 / 10
1987