Proprietăți unice: 66
Proprietari: 9
Agenție

Mai mult de un an
10

315 €
/ lună 12.60 € / mp / lună

Delfinariu- Bdul Mamaia birouri 25-50 mp cu loc ...

Delfinariu, Constanța

25 mp
1E
Agenție

Mai mult de un an
2

420 €
/ lună 7 € / mp / lună

B-dul Mamaia, spatiu pretabil diferite activita ...

Delfinariu, Constanța

1E
Agenție

Mai mult de un an
26

1.000 €
/ lună
1.210 €

Vedere Frontala la Lac Tabacarie - Apartament d ...

Delfinariu, Constanța

3 camere
140 mp
Etaj 4
2015

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 săptămâni în urmă
15

900 €
/ lună

Apartament Smart 2 Camere Faleza Nord, Prima li ...

Delfinariu, Constanța

2 camere
76 mp
2022
10E
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

350 €
/ lună

Faleza Nord - Garsoniera Dubla 35mp + Depozitar ...

Delfinariu, Constanța

1 camere
35 mp
1986
4E
Agenție

4 săptămâni în urmă
19

1.200 €
/ lună
1.100 €

Apartament premium 3 camere pozitie excelenta l ...

Delfinariu, Constanța

3 camere
92 mp
2020
8E
Agenție

1 lună în urmă
6

450 €
/ lună

Studio de inchiriat in Faleza Nord | Termen lun ...

Delfinariu, Constanța

1 camere
40 mp
8E
Agenție

1 lună în urmă
19

700 €
/ lună

Bd. Mamaia Delfinariu| 3 camere mobilat, utilat ...

Delfinariu, Constanța

3 camere
104 mp
Etaj 1 / 6
2008
Agenție

2 luni în urmă
20

550 €
/ lună

Ap2cam SUPERB - Priveliste la Mare - Parcare - ...

Delfinariu, Constanța

2 camere
65 mp
Etaj 6 / 8
8E
Agenție

2 luni în urmă
11

1.440 €
/ lună 18 € / mp / lună

B-dul Mamaia - zona Delfinariu | Spatiu ideal p ...

Delfinariu, Constanța

80 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
18

750 €
/ lună

3CAMERE- FALEZA NORD- CU VEDERE LA MARE

Delfinariu, Constanța

3 camere
77 mp
Etaj 4 / 10
1986
Agenție

2 luni în urmă
8

3.720 €
/ lună 9.07 € / mp / lună

Spatiu de birouri de inchiriat zona Delfinariu

Delfinariu, Constanța

410 mp utili
2E
Agenție

3 luni în urmă
6

1.440 €
/ lună 18 € / mp / lună

Birou de inchiriat 80 mp cladire premium, Bd Ma ...

Delfinariu, Constanța

80 mp utili
2017
Agenție

3 luni în urmă
6

500 €
/ lună 9.09 € / mp / lună

Spatiu Comercial de inchiriat - Intersectie Del ...

Delfinariu, Constanța

55 mp utili
1999
Agenție

3 luni în urmă
2

270.000 €
/ lună 900 € / mp / lună

300Mp | Delfinariu - Ion Ratiu | Scoala 1

Delfinariu, Constanța

300 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

110.000 €
/ lună 785.71 € / mp / lună

Exclusivitate - Delfinariu - Teren cu casa batr ...

Delfinariu, Constanța

5 camere
140 mp teren
Agenție

3 luni în urmă

400 €
/ lună

Studio modern - Faleza Nord - La prima inchirie ...

Delfinariu, Constanța

20 mp
Etaj 2 / 4
4E
Agenție

3 luni în urmă
4

550 €
/ lună

De inchiriat ,Mamaia , garsoniera lux , loc de ...

Delfinariu, Constanța

1 camere
50 mp
Etaj 4
2021
Agenție

3 luni în urmă
8

1.440 €
/ lună 18.46 € / mp / lună

Spa?iu de birouri 80 mp Utilita?i incluse zona ...

Delfinariu, Constanța

78 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
8

950 €
/ lună

Casa unifamiliala

Delfinariu, Constanța

3 camere
70 mp
70 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

9.100 €
/ lună 13 € / mp / lună

De inchiriat - Spatiu Comercial / Birouri Etaj ...

Delfinariu, Constanța

700 mp utili
Agenție

7 luni în urmă
13

400 €
/ lună

Studio Dublu - Bloc Nou langa Plaja Reyna - Cen ...

Delfinariu, Constanța

2 camere
45 mp
Etaj 5 / 9
2020
Agenție

8 luni în urmă
17

1.400 €
/ lună

4 camere LUX, Faleza Nord, balcon cu vedere la ...

Delfinariu, Constanța

4 camere
100 mp
Etaj 4 / 4
4E
Agenție

9 luni în urmă
5

600 €
/ lună 10 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL | ZONA LIDL DELFINARIU | 60mp ...

Delfinariu, Constanța

60 mp utili
1990
Agenție

9 luni în urmă
12

600 €
/ lună

Fabulos Apartament Faleza Nord 2 camere Termen ...

Delfinariu, Constanța

2 camere
70 mp
Etaj 7 / 8
2005
Agenție

Mai mult de un an
8

3.000 €
/ lună 15.79 € / mp / lună

Spatiu comercial zona Delfinariu

Delfinariu, Constanța

190 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

269 €
/ lună

Camere de inchiriat - zona Delfinariu - student ...

Delfinariu, Constanța

20 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

285 €
/ lună

Inchiriez garsoniera

Delfinariu, Constanța

1 camere
32 mp
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 285 € și 295 €
Agenție

3 luni în urmă
8

650 €
/ lună

Apartament 3 camere de inchiriat zona Delfinari ...

Delfinariu, Constanța

3 camere
80 mp
Etaj 3
1980
Agenție

5 luni în urmă
13

0 €
/ lună

Birou de inchiriat 80 mp cladire premium, Bulev ...

Delfinariu, Constanța

80 mp utili
5E