Proprietăți unice: 79
Proprietari: 14
Agenție

2 luni în urmă
10

450 €
/ lună

Inchiriere 2 camere, renovat recent, prima inch ...

Dacia, Constanța

2 camere
52 mp
Etaj 4 / 4
4E
Agenție

3 luni în urmă
7

450 €
/ lună
400 €

Apartament 2 Camere Decomandat - Zona Dacia , v ...

Dacia, Constanța

2 camere
48,86 mp
Etaj 4 / 4
1990
Agenție

3 luni în urmă
16

550 €
/ lună

2 camere, Stadion modern, parcare, complet util ...

Dacia, Constanța

2 camere
63 mp
Etaj 4 / 8
8E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 luni în urmă
12

370 €
/ lună

Dacia,ap.2 camere, etaj 2/4,centrala gaz,termen ...

Dacia, Constanța

2 camere
54 mp
Etaj 2
1980
Agenție

5 luni în urmă
3

330 €
/ lună

Inchiriez garsoniera -Zona Dacia

Dacia, Constanța

1 camere
40 mp
Etaj 2
1990
Agenție

5 luni în urmă
10

450 €
/ lună

Dacia Biserica Alba 2 camere decomandat termen ...

Dacia, Constanța

2 camere
50 mp
Parter / 4
1987
Agenție

8 luni în urmă
12

300 €
/ lună

Garsoniera zona Dacia, cu centrala

Dacia, Constanța

1 camere
30 mp
Etaj 1
Agenție

Mai mult de un an
8

255.000 €
/ lună 343.20 € / mp / lună

Teren intravilan constructii 743 mp zona Dacia ...

Dacia, Constanța

743 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
10

400 €
/ lună

AlmanImobiliare-Comision0%-2camere-Mobilat-Cent ...

Dacia, Constanța

2 camere
54 mp
Etaj 6
1983
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

460 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat - Nou Zona Dacia

Dacia, Constanța

1 camere
45 mp
Etaj 2
2024
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

550 €
/ lună

Apartament 2 camere zona Dacia (farmacris)

Dacia, Constanța

2 camere
57 mp
Etaj 3
1987
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

98 €
/ lună 3.27 € / mp / lună

Inchiriere terasa

Dacia, Constanța

30 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
10

450 €
/ lună

Apartament 2 camere Constanta, zona Dacia (Tomi ...

Dacia, Constanța

2 camere
46 mp
Etaj 2
1970
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
10

450 €
/ lună

Apartament 2 camere - Constanta, zona Dacia (To ...

Dacia, Constanța

2 camere
46 mp
Etaj 2
1970
Agenție

4 luni în urmă
1

850 €
/ lună

Apartament 3 camere de inchiriat Ultracentral, ...

Dacia, Constanța

3 camere
85 mp
Etaj 4
1990
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
9

460 €
/ lună

Ap 2 cam decomandat Dacia Hasdeu de inchiriat

Dacia, Constanța

2 camere
50 mp
Etaj 4 / 4
1982
Agenție

6 luni în urmă
7

600 €
/ lună

Apartament 3 camere de inchiriat zona Dacia, CE ...

Dacia, Constanța

3 camere
70 mp
Etaj 4
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

300 €
/ lună 4.48 € / mp / lună

Spa?iu birouri Etaj 1 vila | Zona Dacia

Dacia, Constanța

67 mp utili
3E
Agenție

Mai mult de un an
6

400 €
/ lună

Apartament 2 camere VICTORIA intre Spital si Da ...

Dacia, Constanța

2 camere
50 mp
Etaj 1
1982