Proprietăți unice: 67
Proprietari: 6
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
10

600 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat, 67mp, an 2018 ...

Sopor, Cluj-Napoca

2 camere
67 mp
Etaj 6 / 6
2018 (Finalizată)
Agenție

4 zile în urmă
13

600 €
/ lună

2 camere l Grand Park l Mobilat si utilat l Ba ...

Sopor, Cluj-Napoca

2 camere
54 mp
Etaj 1 / 10
2019
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

1.150 €
/ lună

Casa individuală în Colonia Sopor

Sopor, Cluj-Napoca

4 camere
150 mp
700 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
10

600 €
/ lună

2 camere | Garaj | Soporului | Grand Park | AC ...

Sopor, Cluj-Napoca

2 camere
54 mp
Etaj 8
2018
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

4.860 €
/ lună 20 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat – Soporului 19, i ...

Sopor, Cluj-Napoca

243 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
4

98.500 €
/ lună 28.14 € / mp / lună

Oportunitate! Teren intravilan Sopor

Sopor, Cluj-Napoca

3.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

4.222 €
/ lună 8.44 € / mp / lună

Vand Teren Sopor Cluj-Napoca

Sopor, Cluj-Napoca

500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
14

575 €
/ lună

Apartament 2 camere cu parcare subterana Grand ...

Sopor, Cluj-Napoca

2 camere
45 mp
Etaj 6
8E
Agenție

1 lună în urmă
7

1.029 €
/ lună
851 €
19.42 € / mp / lună

Spatiu Comercial 53mp, Sopor, Baza Sportiva Ghe ...

Sopor, Cluj-Napoca

53 mp utili
8E
2022
Agenție

1 lună în urmă
14

799 €
/ lună

Apartament 2 camera 65mp, view deosebit, Sopor- ...

Sopor, Cluj-Napoca

2 camere
65 mp
Etaj 1
2024
Agenție

2 luni în urmă
7

650 €
/ lună

Apartament la prima închiriere 2 camere | Sop ...

Sopor, Cluj-Napoca

2 camere
54 mp
Etaj 4
6E
Agenție

4 luni în urmă
12

1.350 €
/ lună

Casa individuala spatioasa cu 4 dormitoare, Col ...

Sopor, Cluj-Napoca

5 camere
150 mp
700 mp teren
2003
Agenție

4 luni în urmă
14

1.000 €
/ lună
1.100 €

Casa individuala, 150 mp utili, 700 mp teren, s ...

Sopor, Cluj-Napoca

5 camere
150 mp
700 mp teren
Etaj 1 / 1
Agenție

5 luni în urmă
17

1.200 €
/ lună

Casa individuala, 5 camere, 150mp utili, 700mp ...

Sopor, Cluj-Napoca

5 camere
150 mp
700 mp teren
2000
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
6

1.448 €
/ lună
1.197 €
17.04 € / mp / lună

De inchiriat | Spatiu comercial Sopor 1-3, Cluj ...

Sopor, Cluj-Napoca

85,5 mp utili
6E
2024
Agenție

6 luni în urmă
8

450 €
/ lună

Apartament 2 camere, Sopor

Sopor, Cluj-Napoca

2 camere
45 mp
Parter / 7
2018
Agenție

6 luni în urmă
1

2.635 €
/ lună 20.11 € / mp / lună

Spatiu Alimentatie Publica 131.76 mp, Sopor, Ba ...

Sopor, Cluj-Napoca

131 mp utili
2022
Agenție

7 luni în urmă
1

9.075 €
/ lună
8.470 €
25.35 € / mp / lună

Spațiu autorizat pentru alimentatie publica, vi ...

Sopor, Cluj-Napoca

358 mp utili
7E
2025
Agenție

7 luni în urmă
6

606 €
/ lună
501 €
25.25 € / mp / lună

Spatiu Comercial 24.3mp, Sopor, Baza Sportiva G ...

Sopor, Cluj-Napoca

24,3 mp utili
2022
Agenție

7 luni în urmă
8

2.500 €
/ lună 16.23 € / mp / lună

Spatiu Comercial 154mp, Sopor, Baza Sportiva Gh ...

Sopor, Cluj-Napoca

154 mp utili
2022
Agenție

7 luni în urmă
8

2.843 €
/ lună
2.350 €
19.47 € / mp / lună

Spatiu Comercial 146.39mp, Sopor, Baza Sportiva ...

Sopor, Cluj-Napoca

146,39 mp utili
2022
Agenție

8 luni în urmă
10

630 €
/ lună

Grand Park I 2 camere I Parcare subterana I zon ...

Sopor, Cluj-Napoca

2 camere
55 mp
Etaj 6
2019
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 630 € și 650 €
Agenție

8 luni în urmă
6

620 €
/ lună

Apartament 2 camere, Sopor

Sopor, Cluj-Napoca

782 m (10 min)

2 camere
41 mp
Etaj 7
2019
Agenție

Mai mult de un an
15

750 €
/ lună

Apartament de lux, 2 camere, zona foarte linist ...

Sopor, Cluj-Napoca

2 camere
43 mp
Etaj 8
2021
Agenție

Mai mult de un an
2

2.224 €
/ lună 18.85 € / mp / lună

Spatiu Comercial 118,46mp, Sopor, Baza Sportiva ...

Sopor, Cluj-Napoca

118,46 mp utili
2022
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

100.000 €
/ lună 27.94 € / mp / lună

Vand teren in Sopor

Sopor, Cluj-Napoca

3.579 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

64.750 €
/ lună 125 € / mp / lună

Teren intravilan Cluj-Napoca / Zona Sopor

Sopor, Cluj-Napoca

518 mp teren
1E
Agenție

1 lună în urmă
1

2.860 €
/ lună 16.07 € / mp / lună

Spatiu comercial in Sopor, Gheorgheni zona in p ...

Sopor, Cluj-Napoca

178 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
1

2.860 €
/ lună 16.07 € / mp / lună

Spa?iu comercial in Sopor, Gheorgheni zona in p ...

Sopor, Cluj-Napoca

178 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
2

5.720 €
/ lună 15.93 € / mp / lună

Spa?iu pentru HoReCa in Sopor, Gheorgheni zona ...

Sopor, Cluj-Napoca

359 mp utili