Proprietăți unice: 11
Proprietari: 0
Agenție

3 săptămâni în urmă
10

600 €
/ lună

Apartament in Piata Mihai Viteazu cu parcare

P-ța Mihai Viteazul, Cluj-Napoca

2 camere
37 mp
Demisol / 3
1970
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

500 €
/ lună

0% Comision | Apartament decomandat cu 2 camere ...

P-ța Mihai Viteazul, Cluj-Napoca

2 camere
43 mp
Etaj 3 / 4
4E
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

750 €
/ lună
800 €

0% Comision | Apartament semidecomandat cu 2 ca ...

P-ța Mihai Viteazul, Cluj-Napoca

2 camere
55 mp
Etaj 1 / 5
5E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
10

6.052 €
/ lună
5.002 €
18.91 € / mp / lună

Spatiu comercial, 320 mp utili, situat in zona ...

P-ța Mihai Viteazul, Cluj-Napoca

320 mp utili
1E
2018
Agenție

2 luni în urmă
6

750 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de închiriat Scala Cente ...

P-ța Mihai Viteazul, Cluj-Napoca

2 camere
54,74 mp
Etaj 3 / 6
2017
Agenție

7 luni în urmă
20

4.942 €
/ lună 14 € / mp / lună

Spatiu Comercial, P-ta Mihai Viteazul, 353 MP, ...

P-ța Mihai Viteazul, Cluj-Napoca

353 mp utili
Agenție

8 luni în urmă
17

700 €
/ lună 15.56 € / mp / lună

Spatiu de birou, finisat si mobilat modern in P ...

P-ța Mihai Viteazul, Cluj-Napoca

2 camere
45 mp
Parter / 2
2E
Agenție

10 luni în urmă
9

1.600 €
/ lună 10.88 € / mp / lună

Spatiu comercial modern || PIAȚA MIHAI VIT ...

P-ța Mihai Viteazul, Cluj-Napoca

147 mp utili
Agenție

11 luni în urmă
5

550 €
/ lună

Apartament 2 Camere | 55 MP | Etaj 2 | Piata Mi ...

P-ța Mihai Viteazul, Cluj-Napoca

2 camere
55 mp
Etaj 2 / 4
1980
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
8

3.500 €
/ lună 15.28 € / mp / lună

Spatiu de birouri - Piata Mihai Viteazul

P-ța Mihai Viteazul, Cluj-Napoca

229 mp
1E
Dezvoltator
Comision 0%

6 luni în urmă
6

1.210 €
/ lună

Inchiriez apartament 3 camere finisat si mobila ...

P-ța Mihai Viteazul, Cluj-Napoca

3 camere
96 mp
Etaj 1 / 1
1E

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
4

450 €
/ lună

Inchiriez Apartament 2 camere Central

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

2 camere
49 mp
Etaj 4 / 5
1990
Agenție

Mai mult de un an
15

12.500 €
/ lună 10.96 € / mp / lună

1140 mp in cladire clasa A

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.140 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
7

955 €
/ lună
840 €
11.24 € / mp / lună

Închiriere spațiu pentru birouri, 85 mp., Ultra ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1 camere
85 mp
Parter / 2
2E

Agenție

10 luni în urmă
7

575.000 €
/ lună
695.750 €
125 € / mp / lună

Teren intravilan 4600 mp cu front de 25 m pe st ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

4.600 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
14

3.125 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Liberty Technology Park Cladirile D-E, Nord, 25 ...

Nord, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

250 mp
2015
2E
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
12

2.300 €
/ lună 10 € / mp / lună

Olimpia Business Center, Central, 230 - 1500 mp ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

230 mp
2006
8E
Agenție

Mai mult de un an
5

950 €
/ lună 11.18 € / mp / lună

Spatiu comercial ultracentral de inchiriat str ...

Ultracentral, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

85,5 mp utili
1950
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 950 € și 951 €
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
6

3.200 €
/ lună 16 € / mp / lună

Scala Center, Central, 200 - 730 mp 0% comisio ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

200 mp
2018
5E
Agenție

10 luni în urmă
8

550 €
/ lună

Apartament 2 camere bloc nou Centru

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 4 / 6
2020
Agenție

10 luni în urmă
12

550 €
/ lună

2 camere, cu parcare, in Marasti, zona semicent ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

2 camere
52 mp
Etaj 11 / 11
1989
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

50 €
/ lună

ofer casa

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

11 mp
Agenție

10 luni în urmă
15

750 €
/ lună

Apartament 3 camere 60mp, Centru, zona The Offi ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

3 camere
60 mp
Etaj 2 / 5
1990
Agenție

Mai mult de un an
10

450 €
/ lună

Ultracentral 2 camere de inchiriat

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

2 camere
60 mp
Etaj 2 / 3
1988
Agenție

10 luni în urmă
5

1.118 €
/ lună
924 €
14.52 € / mp / lună

Spatiu Birou De Inchiriat In Zona Centrala

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

77 mp
6E
Agenție

Mai mult de un an
10

455 €
/ lună

Oferim spre inchiriere un apartament de 2 camer ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

2 camere
60 mp
Etaj 2
1990
Agenție

Mai mult de un an
8

600 €
/ lună

Apartament de inchiriat cu 2 camere Ultracentra ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 3 / 4
1999
Agenție

10 luni în urmă
7

650 €
/ lună

Locuinta renovata complet|2 camere|P-ta Mihai V ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

2 camere
54 mp
1986
8E
Agenție

Mai mult de un an
5

410 €
/ lună

Apartament 2 camere str Padin

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

2 camere
52 mp
Etaj 2
2000 (Finalizată)
Agenție

Mai mult de un an
9

3.500 €
/ lună
1.990 €
16.06 € / mp / lună

Birouri | Clinica | Constructie noua | Cluj Nap ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

218 mp utili
2026