Proprietăți unice: 3
Proprietari: 0
Agenție

2 luni în urmă
5

600 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu pentru birouri, 50 mp utili, situat in z ...

P-ța Mihai Viteazul, Cluj-Napoca

50 mp utili
2020
Agenție

8 luni în urmă
17

700 €
/ lună 15.56 € / mp / lună

Spatiu de birou, finisat si mobilat modern in P ...

P-ța Mihai Viteazul, Cluj-Napoca

2 camere
45 mp
Parter / 2
2E
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
8

3.500 €
/ lună 15.28 € / mp / lună

Spatiu de birouri - Piata Mihai Viteazul

P-ța Mihai Viteazul, Cluj-Napoca

229 mp
1E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

8 luni în urmă
12

1.200 €
/ lună 13.33 € / mp / lună

Birou premium cu terasa si acces auto, zona Bib ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

3 camere
90 mp
Etaj 1 / 3
3E
Agenție

Mai mult de un an
14

5.998 €
/ lună 11.90 € / mp / lună

Vila zona centrala de inchiriat

Ultracentral, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

504 mp utili
2018
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 5,998 € și 6.000 €
Agenție

6 luni în urmă
2

400 €
/ lună 22.22 € / mp / lună

Spatiu pentru birouri, 18 mp, toate utilitatile ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

18 mp
1E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 400 € și 450 €

Agenție

Mai mult de un an
11

122 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Birou 17 mp, 19 mp, 20 mp, 23 mp, 37 mp, 60 mp, ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.500 mp
4E
Agenție

6 luni în urmă
17

1.890 €
/ lună 8.22 € / mp / lună

Închiriere birou ultracentral 230 mp. - 2300 EU ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

5 camere
230 mp
Etaj 2 / 2
2E
Anunț publicat de 6 agenții cu prețuri cuprinse între 1,890 € și 1.900 €
Agenție

6 luni în urmă
12

450 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatii de birouri Ultracentral

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

45 mp
Etaj 2 / 2
1893
2E
Agenție

6 luni în urmă
6

1.500 €
/ lună 41.67 € / mp / lună

Cabinet/ sală de tratamente/ proceduri estetice ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

2 camere
36 mp
Parter / 2
2E
Agenție

6 luni în urmă
10

1.900 €
/ lună 8.26 € / mp / lună

Spatiu pentru birouri, 230 mp utili, situat in ...

Ultracentral, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

4 camere
230 mp
1900
Agenție

11 luni în urmă
4

500 €
/ lună 11.11 € / mp / lună

Biroul tau in centrul orasului !

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

45 mp
Agenție

Mai mult de un an
12

4.800 €
/ lună 16 € / mp / lună

Spatiu de birouri premium central, clasa A, 30 ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

300 mp
Etaj 6 / 13
13E
Agenție

7 luni în urmă
20

900 €
/ lună 18 € / mp / lună

Închiriere spațiu de birou, 50 mp., Cluj-Napoca ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Parter / 1
1E
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 900 € și 1.000 €
Agenție

7 luni în urmă
14

1.350 €
/ lună 10.38 € / mp / lună

Inchiriere spatiu in cladire birouri pe Rubin P ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

130 mp
Etaj 2 / 1
2014
1E
Agenție

5 luni în urmă
14

1.200 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu pentru birouri/locuinta pe Bulevardul Er ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

120 mp
Etaj 1 / 2
1955
2E
Agenție

9 luni în urmă
12

2.300 €
/ lună 15.33 € / mp / lună

Spatiu finisat modern, ideal birouri, Piata Cip ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

4 camere
150 mp
Etaj 1 / 1
1960
Agenție

5 luni în urmă
2

2.000 €
/ lună 13.16 € / mp / lună

Spatiu birouri, Bulevardul 21 decembrie 1989, p ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

152,33 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
7

790 €
/ lună 9.29 € / mp / lună

Închiriere spațiu pentru birouri, 85 mp., Ultra ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1 camere
85 mp
Parter / 2
2E
Agenție

11 luni în urmă
12

1.400 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriere spatiu pentru birouri, 140 mp., Ultr ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

140 mp
2012
2E
Agenție

Mai mult de un an
13

1.100 €
/ lună 10.68 € / mp / lună

Spatiu de birouri in zona Tribunalului

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

103 mp
Etaj 2 / 2
1924
2E
Agenție

Mai mult de un an
12

3.875 €
/ lună 15.50 € / mp / lună

Spatiu birouri Ultracentral, cladire business m ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

5 camere
250 mp
Etaj 6 / 12
2017
Agenție

9 luni în urmă
7

10.800 €
/ lună 13.50 € / mp / lună

Spatiu de birouri zona Centrala

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

800 mp
5E
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
4

313 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Spatii birouri de inchiriat in NTT DATA Tower

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

20.000 mp
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
5

2.904 €
/ lună 0.72 € / mp / lună

Silver BC, Calea Dorobantilor 48 - comision 0%, ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

4.011 mp
2010
8E
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
6

4.400 €
/ lună 0.64 € / mp / lună

MAESTRO BUSINESS CENTER - comision 0%, repreze ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

6.845 mp
2006
8E
Dezvoltator
Comision 0%

9 luni în urmă
9

15.725 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Liberty Technology Park- spatiu de birouri de i ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

14 camere
1.258 mp
Etaj 2 / 2
2010
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
6

2.730 €
/ lună 14 € / mp / lună

COMISION 0 / Cladire ultracentrala clasa A

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

195 mp
Etaj 1 / 5
5E
Agenție

9 luni în urmă
11

2.000 €
/ lună 15.04 € / mp / lună

Spatiu de birou in zona Pietei Avram Iancu

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

133 mp
Etaj 1 / 1
1E
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
5

2.100 €
/ lună 15 € / mp / lună

COMISION 0 / Cladire de birouri clasa A / Birou ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

140 mp
Etaj 7 / 8
8E