Proprietăți unice: 13
Proprietari: 4
Agenție

3 zile în urmă
8

700 €
/ lună

Apartament cu 3 camere de inchiriat Marasti

Aurel Vlaicu, Cluj-Napoca

3 camere
66 mp
Etaj 6 / 8
8E
Agenție

1 săptămână în urmă
15

700 €
/ lună

Apartament 3 Camere | Terasa | 70 MP | Aurel Vl ...

Aurel Vlaicu, Cluj-Napoca

3 camere
70 mp
Etaj 6 / 8
2019
Agenție

Azi
8

700 €
/ lună

Apartament 3 camere 70mp, terasa, finisat mediu ...

Aurel Vlaicu, Cluj-Napoca

3 camere
70 mp
Etaj 6

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
8

700 €
/ lună

Apartament cu 3 camere de inchiriat in Cluj

Aurel Vlaicu, Cluj-Napoca

3 camere
68 mp
Etaj 6 / 8
8E
Agenție

1 lună în urmă
13

3.025 €
/ lună
2.500 €
12.10 € / mp / lună

Spatiu servicii acces public 250mp, Aurel Vlaic ...

Aurel Vlaicu, Cluj-Napoca

250 mp utili
2025
Agenție

3 luni în urmă
9

350 €
/ lună

Garsoniera de Inchiriat str.Cojocnei, Cluj-Napo ...

Aurel Vlaicu, Cluj-Napoca

1 camere
20 mp
Etaj 3 / 4
1980
Agenție

5 luni în urmă
10

660 €
/ lună

Apartament 3 camere semidecomandat + Parcare in ...

Aurel Vlaicu, Cluj-Napoca

3 camere
60 mp
Etaj 3
1990
Agenție

Mai mult de un an
5

3.360 €
/ lună 30 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat pe Strada Aurel V ...

Aurel Vlaicu, Cluj-Napoca

112 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

220 €
/ lună

De inchiriat 1 camera intr-un ap cu 4 camere

Aurel Vlaicu, Cluj-Napoca

4 camere
15 mp
Etaj 4
8E
Agenție

3 luni în urmă
1

1.500 €
/ lună 15.96 € / mp / lună

Spatiu comercial Str. Aurel Vlaicu, zona cu tra ...

Aurel Vlaicu, Cluj-Napoca

94 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
1

1.500 €
/ lună 15.96 € / mp / lună

Spa?iu comercial Str. Aurel Vlaicu, zona cu tra ...

Aurel Vlaicu, Cluj-Napoca

94 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

1.600 €
/ lună
1.500 €
17.02 € / mp / lună

Spatiu Comercial de Inchiriat

Aurel Vlaicu, Cluj-Napoca

94 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
7

2.300 €
/ lună 12.78 € / mp / lună

Spatiu comercial zona Aurel Vlaicu,nr 184,Pepco

Aurel Vlaicu, Cluj-Napoca

180 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 zile în urmă
13

800 €
/ lună

Apartament 3 camere decomandat in Marasti

Mărăști, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

3 camere
78 mp
1986
8E
Agenție

11 luni în urmă
21

430 €
/ lună

Ap 1 camera | BALCON | MARASTI/ FARMEC/str.Bucu ...

Mărăști, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1 camere
32 mp
Etaj 2 / 3
3E
Agenție

Mai mult de un an
5

360 €
/ lună

Apartament cu 1 camere de inchiriat in zona Mar ...

Mărăști, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1 camere
38 mp
Etaj 1
2000 (Finalizată)

Agenție

11 luni în urmă
12

1.500 €
/ lună 9.38 € / mp / lună

Spatiu pe 2 niveluri – 160 mp, trafic intens, ...

Mărăști, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

160 mp utili
5E
1990
Agenție

11 luni în urmă
6

3.500 €
/ lună 3.33 € / mp / lună

Spatiu generos 1050 mp open space, etaj 2,nefin ...

Mărăști, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.050 mp utili
5E
1990
Agenție

Mai mult de un an
10

500 €
/ lună

Inchiriez Apartament 3 camere Marasti

Mărăști, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

3 camere
62 mp
Etaj 3 / 7
1980
Agenție

Mai mult de un an
3

280 €
/ lună

Garsoniera Cojocnei cartier Marasti

Mărăști, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1 camere
27 mp
Etaj 4
1990 (Finalizată)
Agenție

Mai mult de un an
4

500 €
/ lună

De inchiriat 2 camere in zona Marasti

Mărăști, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

2 camere
48 mp
Etaj 2
1986 (Finalizată)
Agenție

Mai mult de un an
11

600 €
/ lună

Apart.de inchiriat 2 camere decom Pta. Marasti+ ...

Mărăști, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

2 camere
58 mp
1985
9E
Agenție

10 luni în urmă
2

1.320 €
/ lună 11 € / mp / lună

Spatiu comercial 120-600 mp langa Mega

Mărăști, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

120 mp utili
8E
Agenție

Mai mult de un an
10

370 €
/ lună

Apartament 2 camere str. Teodor Mihali

Mărăști, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

2 camere
62 mp
Etaj 4 / 8
1998
Agenție

Mai mult de un an
3

350 €
/ lună

Inchiriez apartament cu 1 camera in zona Marast ...

Mărăști, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1 camere
37 mp
Etaj 8
2000 (Finalizată)
Agenție

Mai mult de un an
10

265 €
/ lună

Spre inchriere 1 camera Marasti

Mărăști, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1 camere
33 mp
Etaj 2
1986
Agenție

Mai mult de un an
5

460 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Mar ...

Mărăști, Cluj-Napoca

La ~5km distanță