Proprietăți unice: 114
Proprietari: 21
Agenție

Ieri
26

1.317 €
/ lună

Casa individuala Prima inchiriere,situata in Ch ...

Chinteni

5 camere
158 mp
700 mp teren
2026
Agenție

Ieri
17

1.000 €
/ lună

Casa individuala,NOU finisata,situata in Chinte ...

Chinteni

4 camere
131,5 mp
636 mp teren
2023
Agenție

2 săptămâni în urmă
14

400 €
/ lună

Apartament 2 camere, dressing, parcare subteran ...

Chinteni

2 camere
45 mp
Etaj 4 / 4
2023

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

23 ore în urmă
4

64.000 €
/ lună 44.91 € / mp / lună

Teren constructie casa in zona centrala

Chinteni

1.425 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
6

56.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren de vanzare in Chinteni oportunitate excel ...

Chinteni

560 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 56,000 € și 59.500 €
Agenție

5 zile în urmă
1

65.000 €
/ lună 81.86 € / mp / lună

Teren Intravilan - SU 794MP I Front 15,76MP I U ...

Chinteni

794 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
1

60.000 €
/ lună 79.37 € / mp / lună

De vanzare teren cu puz Chinteni lac.

Chinteni

756 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
8

1.089 €
/ lună

Duplex nou de închiriat în Chinteni | 120 mp ut ...

Chinteni

4 camere
120 mp
130 mp teren
2024
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
10

450 €
/ lună

Inchiriez apartament cu 2 camere

Chinteni

2 camere
42 mp
2024
4E
Agenție

1 lună în urmă
5

400 €
/ lună

Apartament de Inchiriat - SU 43MP - Balcon - Be ...

Chinteni

2 camere
43 mp
Etaj 4 / 5
2016
Agenție

1 lună în urmă
14

650 €
/ lună

Apartament 4 camere | Etaj 1 | Bloc nou | 2 Gar ...

Chinteni

4 camere
90 mp
Etaj 1 / 4
2025
Agenție

1 lună în urmă
11

420 €
/ lună

Apartament la PRIMA INCHIRIERE, 2 cam + garaj + ...

Chinteni

2 camere
37 mp
Etaj 4 / 4
2022
Agenție

1 lună în urmă
8

400 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de închiriat

Chinteni

2 camere
38,9 mp
Etaj 1 / 4
2021
Agenție

3 luni în urmă
18

1.390 €
/ lună

Duplex lux, de închiriat, 5 camere, parcare, cu ...

Chinteni

5 camere
145 mp
240 mp teren
2025
Agenție

8 luni în urmă
18

450 €
/ lună

Apartament 2 camere decomandat Chinteni

Chinteni

2 camere
57 mp
Etaj 2 / 4
2000
Agenție

9 luni în urmă
22

500 €
/ lună

Apartament 2 camere decomandat, Parcare, Chinte ...

Chinteni

2 camere
60 mp
Etaj 2 / 5
2020
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

351 €
/ lună

Apartament open space de inchiriat, Beta Reside ...

Chinteni

2 camere
40 mp
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

70.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

De vanzare teren 700m2-Chinteni ,langa lac ,zon ...

Chinteni

700 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
2

35.000 €
/ lună 72.31 € / mp / lună

Oportunitate de investitie in localitatea Chint ...

Chinteni

484 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

59.000 €
/ lună 93.95 € / mp / lună

Teren autorizat pentru duplex in Chinteni

Chinteni

628 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

110 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

[PROPRIETAR] Investitie Chinteni Parcele intre ...

Chinteni

15.200 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
9

450 €
/ lună

Apartament 3 camere, et intermediar, garaj, BET ...

Chinteni

3 camere
47 mp
2023
4E
Agenție

2 săptămâni în urmă
12

99.900 €
/ lună 127.10 € / mp / lună

Teren cu autorizatie de constructie la intrare ...

Chinteni

4 camere
786 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

124.300 €
/ lună 100 € / mp / lună

De vanzare teren Intravilan Centru - Chinteni

Chinteni

1.243 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
12

55.600 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren construibil -556 mp situat in Chinteni in ...

Chinteni

556 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

232.000 €
/ lună 80 € / mp / lună

Oportunitate - teren intravilan Chinteni 2900 m ...

Chinteni

2.900 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

133.000 €
/ lună 39.67 € / mp / lună

Ideal investitie! Teren intravilan, 3353mp, uti ...

Chinteni

3.353 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

300.000 €
/ lună 150 € / mp / lună

Teren intravilan, 2000mp, toate utilitatile la ...

Chinteni

2.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

352.000 €
/ lună 80 € / mp / lună

Oportunitate - teren intravilan Chinteni 4400 m ...

Chinteni

4.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

77.500 €
/ lună 102.51 € / mp / lună

Teren Lac Chinteni, intravilan cu autorizatie s ...

Chinteni

756 mp teren