Proprietăți unice: 114
Proprietari: 21
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

37 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan Deusu(Chinteni)3.700 mp | Util ...

Chinteni

3.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

75.000 €
/ lună 70.09 € / mp / lună

NEGOCIABIL Teren intravilan 1070 mp deschidere ...

Chinteni

1.070 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
2

200.000 €
/ lună 49.94 € / mp / lună

Vand teren in Chinteni

Chinteni

4.005 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
6

425.000 €
/ lună 78.46 € / mp / lună

Comision 0% Teren pregatit pentru dezvoltare re ...

Chinteni

5.417 mp teren
1E
Agenție

1 lună în urmă
5

442.000 €
/ lună 52 € / mp / lună

Teren de vanzare intravilan 8500 mp Chinteni Cl ...

Chinteni

8.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

52.000 €
/ lună 89.66 € / mp / lună

Teren intravilan, certificat de urbanism, 580mp ...

Chinteni

580 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

120.000 €
/ lună 168.30 € / mp / lună

Teren 713mp cu AUTORIZATIE pentru DUPLEX

Chinteni

713 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

600.000 €
/ lună 150 € / mp / lună

Teren intravilan, 4000mp, Chinteni

Chinteni

4.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

26.600 €
/ lună 35 € / mp / lună

Teren intravilan, in Deusu

Chinteni

760 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

228.000 €
/ lună 95 € / mp / lună

Teren intravilan, in Chinteni 2400mp

Chinteni

2.400 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

99.000 €
/ lună 111.24 € / mp / lună

Teren intravilan 890mp - Chinteni zona Profi!

Chinteni

890 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

160.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren 3.200 mp Parcelat in 5 Loturi Toate Utili ...

Chinteni

3.200 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

63.270 €
/ lună 45 € / mp / lună

Teren intravilan 1.406mp zona Chinteni | Cluj

Chinteni

1.406 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

188.000 €
/ lună 64.83 € / mp / lună

Teren intravilan, 2 fronturi 2900mp, zona Chint ...

Chinteni

2.900 mp teren
1E
Agenție

1 lună în urmă
3

56.000 €
/ lună 80 € / mp / lună

Teren 700mp, pretabil duplex,padure, view panor ...

Chinteni

700 mp teren
1E
Agenție

1 lună în urmă
7

400 €
/ lună

2 camere, etaj intermediar, garaj, Beta Residen ...

Chinteni

2 camere
41 mp
Etaj 2
4E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

53 €
/ lună 0.11 € / mp / lună

Vand teren Chinteni (parcela de 498mp)

Chinteni

498 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

144.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Oportunitate de investitie | Teren intravilan | ...

Chinteni

7.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
15

450 €
/ lună

Apartament 2 camere, prima inchiriere

Chinteni

2 camere
48 mp
Etaj 2 / 2
2025
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

85.600 €
/ lună 80 € / mp / lună

Teren intravilan Chinteni CF 73418 1

Chinteni

1.070 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

75.000 €
/ lună 37.88 € / mp / lună

Teren in chinteni cu autorizatie de constructie

Chinteni

1.980 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
11

420 €
/ lună

Apartament la PRIMA INCHIRIERE, 2 cam + garaj + ...

Chinteni

2 camere
37 mp
Etaj 4
2022
Agenție

2 luni în urmă
7

520.000 €
/ lună 52 € / mp / lună

Teren 10000mp intravilan Chinteni 14 case aprob ...

Chinteni

10.000 mp teren
1E
Agenție

2 luni în urmă
5

90.000 €
/ lună 102.74 € / mp / lună

Construieste imediat! 2 parcele de teren cu AC ...

Chinteni

876 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

63.000 €
/ lună
65.000 €
88.73 € / mp / lună

Teren intravilan 710 mp, Chinteni, str.Ion Crea ...

Chinteni

710 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

66.000 €
/ lună 78.29 € / mp / lună

PF vand teren intravilan 843 mp Chinteni cu CU ...

Chinteni

843 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

50.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Vanzare teren constructii 500mp Chinteni

Chinteni

500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

60.000 €
/ lună 120 € / mp / lună

De vanzare parcele - teren intravilan in Chinte ...

Chinteni

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

400 €
/ lună

Inchiriez apartament

Chinteni

2 camere
39 mp
Etaj 1
4E
Agenție

2 luni în urmă
7

399 €
/ lună

Apartament 2 camere, Beta Residence, Parcare

Chinteni

2 camere
40 mp
Etaj 4
4E