Spaţii comerciale
Proprietăți unice: 4
Proprietari: 1
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

10.350 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Spatiu Industrial, Clasa A, 2300 mp, Cluj

Bonț

2.300 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

44.000 €
/ lună 3.93 € / mp / lună

Teren de 11200mp cu potential pentru investitii ...

Bonț

11.200 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

70.000 €
/ lună 2.69 € / mp / lună

Teren de 26000mp cu potential pentru investitii ...

Bonț

26.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

65.000 €
/ lună 20.31 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Bonț

3.200 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 săptămâni în urmă
8

120.000 €
/ lună 74.21 € / mp / lună

Cabana in zona Gherla, teren 1617 mp, zona lini ...

Nicula

La ~5km distanță

1.617 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
1

60.000 €
/ lună 8.96 € / mp / lună

Teren Fizesu Gherlii 6700 mp

Nicula

La ~5km distanță

6.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

1.000 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Teren de vanzare

Nicula

La ~5km distanță

16.250 mp teren

Agenție

1 săptămână în urmă
3

37.000 €
/ lună 22.94 € / mp / lună

Teren intravilan 1613 mp in comuna Geaca | Idea ...

Nicula

La ~5km distanță

1.613 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare Moncea (zona cabane)- 25 arii, ...

Nicula

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

8 €
/ lună 0.13 € / mp / lună

Ofer spre inchiriere spatiu comercial

Gherla

La ~5km distanță

60 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
1

1.815 €
/ lună
1.500 €
15.78 € / mp / lună

Închiriere spațiu comercial, 115 mp., Gherla/Ce ...

Gherla

La ~5km distanță

115 mp utili
Agenție

7 luni în urmă
6

1.210 €
/ lună
1.000 €
17.29 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in Piata Libertat ...

Central, Gherla

La ~5km distanță

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
16

85.000 €
/ lună 170 € / mp / lună

Vand teren intravilan imprejmuit, cu toate util ...

Gherla

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

38.000 €
/ lună 54.29 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Gherla

La ~5km distanță

700 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

320 €
/ lună

Apartament 2 camere separate, Gherla, zona Parc ...

Central, Gherla

La ~5km distanță

2 camere
45 mp
1980
4E
Agenție

1 lună în urmă
12

690 €
/ lună

BANEASA BLOC NOU DE INCHIRIAT APARTAMENT 2 CAME ...

Central, Gherla

La ~5km distanță

2 camere
60 mp
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
3

1.500 €
/ lună 13.04 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat, Gherla

Central, Gherla

La ~5km distanță

115 mp utili
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
9

580 €
/ lună

Casa individula, 2 camere + curte si gradina, s ...

Central, Gherla

La ~5km distanță

2 camere
96 mp
800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

850 €
/ lună 1.95 € / mp / lună

Dau in chirie ,Spa?iu CENTRAL

Central, Gherla

La ~5km distanță

436 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

200 €
/ lună

Inchiriez casa in Gherla

Central, Gherla

La ~5km distanță

Agenție

2 luni în urmă

196 €
/ lună

inchiriez apartament cu 2 camere in Gherla.

Central, Gherla

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 1 / 4
1980
Agenție

1 lună în urmă

275 €
/ lună

apartament de inchiriat

Central, Gherla

La ~5km distanță

2 camere
48 mp
Etaj 2
1979
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă

61 €
/ lună 0.61 € / mp / lună

Inchiriez tura in cabinet stomatologic Gherla

Central, Gherla

La ~5km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

8 €
/ lună 0.15 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Central, Gherla

La ~5km distanță

53 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

287 €
/ lună

inchiriez apartament cu 2 camere

Central, Gherla

La ~5km distanță

2 camere
62 mp
Etaj 3
2000
Agenție

1 lună în urmă
3

450 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Spatiu comercial complet echipat

Gherla

La ~5km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

1.000 €
/ lună 10.20 € / mp / lună

Spatiu spre inchiriere

Central, Gherla

La ~5km distanță

98 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
6

255 €
/ lună

Apartament de inchiriere

Central, Gherla

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

2 €
/ lună 0.07 € / mp / lună

Dau in chirie spatiu comercial

Central, Gherla

La ~5km distanță

30 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
17

1.350 €
/ lună

Casa individuala cu 4 camere, 520 mp de teren, ...

Central, Gherla

La ~5km distanță

4 camere
219 mp