Proprietăți unice: 7
Proprietari: 4
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

350 €
/ lună

Garsonieră modernă cu loc de parcare privat inc ...

Micro 5, Buzău

1 camere
38 mp
Etaj 2
2012
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

307 €
/ lună

Apartament cu 4 camere de inchiriat Micro 5, la ...

Micro 5, Buzău

4 camere
70 mp
Etaj 5
10E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
16

288 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat.

Micro 5, Buzău

2 camere
50 mp
Etaj 6
10E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
12

392 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat

Micro 5, Buzău

2 camere
50 mp
Agenție

4 luni în urmă
9

385 €
/ lună

Apartament 4 camere cf 1 decomandat zona Micro ...

Micro 5, Buzău

4 camere
75 mp
Etaj 5 / 10
1979
Agenție

4 luni în urmă
20

650 €
/ lună

Apartament 3 camere cf 1 decomandat zona Micro ...

Micro 5, Buzău

3 camere
100 mp
Etaj 3 / 3
2024
Agenție

11 luni în urmă
5

400 €
/ lună 8 € / mp / lună

Spatiu 50mp langa piata - ideal magazin !

Micro 5, Buzău

50 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

8 ore în urmă
8

383 €
/ lună

Inchiriez apart 2 camere zona Dorobanti 1

Dorobanți 1, Buzău

La ~5km distanță

2 camere
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

294 €
/ lună

Ofer spre inchiriere apartament Buzau liber

Dorobanți 1, Buzău

La ~5km distanță

2 camere
53 mp
Etaj 2
1980
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

2.000 €
/ lună

Inchiriez apartament 4 cam. Doroban?i, langa ?c ...

Dorobanți 1, Buzău

La ~5km distanță

4 camere
75 mp
Etaj 2 / 2
1990

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

450 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere - Dorobanti 1 - S ...

Dorobanți 1, Buzău

La ~5km distanță

2 camere
53 mp
Parter
1990
Agenție

1 lună în urmă
8

231 €
/ lună

Apartament 2 camere Dorobanti 2

Dorobanți 2, Buzău

La ~5km distanță

2 camere
64 mp
Etaj 3
1978
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 231 € și 236 €
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

294 €
/ lună

inchiriere

Dorobanți 2, Buzău

La ~5km distanță

2 camere
53 mp
Etaj 3
1989
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

480 €
/ lună

Ofer spre inchiriere apartament 2 camere in Pia ...

Dorobanți 2, Buzău

La ~5km distanță

2 camere
65 mp
Etaj 1
Agenție

3 luni în urmă
8

392 €
/ lună

Apartament 2 camere conf 1 dec zona Dorobanti 2

Dorobanți 2, Buzău

La ~5km distanță

2 camere
57 mp
Etaj 4 / 4
2000
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă

600 €
/ lună

Inchiriez apartament 4 camere

Dorobanți 2, Buzău

La ~5km distanță

4 camere
90 mp
Etaj 4
1989
Proprietar
Comision 0%

11 ore în urmă
8

574 €
/ lună 7.65 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Dorobanți 2, Buzău

La ~5km distanță

75 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
7

400 €
/ lună

Apartament 2 camere Dorobanti 2

Dorobanți 2, Buzău

La ~5km distanță

2 camere
60 mp
Etaj 1 / 4
1984
Agenție

2 luni în urmă
9

400 €
/ lună

Apartament 2 camere cf 1 decomandat zona Doroba ...

Dorobanți 2, Buzău

La ~5km distanță

2 camere
57 mp
Etaj 4 / 4
1990
Proprietar
Comision 0%

Ieri

650 €
/ lună 32.50 € / mp / lună

De inchiriat teren central in municipiul Buzau, ...

Central, Buzău

La ~5km distanță

20 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
8

384 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere zona Pegagoic sco ...

Central, Buzău

La ~5km distanță

2 camere
53 mp
1997
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
6

370 €
/ lună

Inchiriez apartament

Central, Buzău

La ~5km distanță

2 camere
58 mp
Etaj 3
Agenție

3 luni în urmă
1

225.000 €
/ lună 45 € / mp / lună

Exclusivitate! Teren intravilan generos zona Ve ...

Central, Buzău

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

140.000 €
/ lună 400 € / mp / lună

Teren de vanzare 350 mp, zona Col. Buzoianu

Central, Buzău

La ~5km distanță

350 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

800 €
/ lună 16 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat- 50 mp

Central, Buzău

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

600 €
/ lună

Inchiriez garsoniera confort 3 central

Central, Buzău

La ~5km distanță

1 camere
13 mp
Etaj 3 / 3
1989
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

196 €
/ lună

Se inchiriaza garsoniera

Central, Buzău

La ~5km distanță

1 camere
35 mp
Etaj 1
1986
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

307 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat !!

Central, Buzău

La ~5km distanță

1 camere
45 mp
Etaj 2
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

400 €
/ lună

proprietar ofer spre inchiriere apartament 2 ca ...

Central, Buzău

La ~5km distanță

2 camere
55 mp
Etaj 2
2023
Agenție

1 lună în urmă
8

500 €
/ lună

Spatiu birouri 60 mp- de inchiriat. Ultracentra ...

Ultracentral, Buzău

La ~5km distanță

2 camere
60 mp