Spaţii comerciale
Proprietăți unice: 8
Proprietari: 2
Agenție

4 zile în urmă
4

24 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan 12.858 mp- deschidere 40 m-zon ...

Industrială, Buzău

12.858 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
5

107.325 €
/ lună 3.66 € / mp / lună

Teren intravilan 5.000 mp Buzau Licitatie publi ...

Industrială, Buzău

29.300 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

600 €
/ lună 1 € / mp / lună

Hala industriala/comerciala 600mp + curte- Parc ...

Industrială, Buzău

600 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
7

1.000 €
/ lună 7.14 € / mp / lună

Hala Industriala zona Pietroasele

Industrială, Buzău

140 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
8

438.504 €
/ lună 24 € / mp / lună

Teren intravilan Buzau / Bulevardul Industriei

Industrială, Buzău

18.271 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

150.000 €
/ lună 20.55 € / mp / lună

Teren si constructie

Industrială, Buzău

1 camere
7.300 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

10 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Inchiriez cladire P+2

Industrială, Buzău

450 mp utili
2E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

5.500 €
/ lună 2.12 € / mp / lună

Buzau hala moderna de inchiriat

Industrială, Buzău

2.600 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

4 luni în urmă
8

36.000 €
/ lună 65.45 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Poșta, Buzău

La ~5km distanță

550 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

172 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat

Poșta, Buzău

La ~5km distanță

1 camere
25 mp
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă

231 €
/ lună

DE INCHIRIAT - Garsoniera moderna | Centrala pr ...

Poșta, Buzău

La ~5km distanță

1 camere
18 mp
Etaj 3

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

210 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat

Poșta, Buzău

La ~5km distanță

1 camere
23 mp
Etaj 3
Agenție

4 luni în urmă
6

210 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat

Poșta, Buzău

La ~5km distanță

1 camere
23 mp
1997
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 210 € și 211 €
Agenție

1 lună în urmă
6

177 €
/ lună

Inchiriez garsoniera

Poșta, Buzău

La ~5km distanță

1 camere
24 mp
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

20 €
/ lună

Primesc in gazda eleve

Hașdeu, Buzău

La ~5km distanță

20 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriere spa?iu comercial

Hașdeu, Buzău

La ~5km distanță

273 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
5

272 €
/ lună

Garsoniera confort 1, 1 Decembrie

1 Decembrie, Buzău

La ~5km distanță

1 camere
35 mp
Etaj 2
1980
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 272 € și 275 €
Agenție

2 luni în urmă
8

2.100 €
/ lună

Apartament 3 camere conf 1 decomandat zona 1 De ...

1 Decembrie, Buzău

La ~5km distanță

3 camere
82 mp
Etaj 4 / 7
1986
Agenție

1 lună în urmă
4

392 €
/ lună

Garsoniera pt birou, cabinet medical

1 Decembrie, Buzău

La ~5km distanță

1 camere
37 mp
1997
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

392 €
/ lună

Garsoniera pt birou, cabinet medical

1 Decembrie, Buzău

La ~5km distanță

1 camere
37 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
8

350 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere

1 Decembrie, Buzău

La ~5km distanță

2 camere
60 mp
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
16

350 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere

1 Decembrie, Buzău

La ~5km distanță

2 camere
60 mp
Etaj 2 / 7
7E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

400 €
/ lună

Inchiriez apartament, 2 camere decomandat, 1 de ...

1 Decembrie, Buzău

La ~5km distanță

2 camere
Etaj 3
Agenție

4 săptămâni în urmă
7

275 €
/ lună

Inchiriere garsoniera zona 1 Decembrie 1918

1 Decembrie, Buzău

La ~5km distanță

1 camere
28 mp
1989
4E
Agenție

Mai mult de un an
14

1.200 €
/ lună 12 € / mp / lună

Casa sau Spatiu comercial in zona magazinelor ...

1 Decembrie, Buzău

La ~5km distanță

100 mp utili
2010
Agenție

Mai mult de un an
16

1.849 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Spatiu comercial zona Ultracentrala

1 Decembrie, Buzău

La ~5km distanță

222 mp utili
7E
1980
Agenție

Mai mult de un an
6

850 €
/ lună 0.61 € / mp / lună

Teren intravilan zona Varianta Nord(Soseaua de ...

1 Decembrie, Buzău

La ~5km distanță

1.400 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

401 €
/ lună

Proprietar inchiriez apartament 2 camere

1 Decembrie, Buzău

La ~5km distanță

2 camere
Etaj 3
1989
4E
Agenție

10 luni în urmă
18

480 €
/ lună

Apartament 3 camere cf 1 decomandat zona Centru

1 Decembrie, Buzău

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
Etaj 1
1965
Agenție

3 luni în urmă
7

330 €
/ lună

Apartament 2 camere cf 1 decomandat zona Spiru ...

1 Decembrie, Buzău

La ~5km distanță

2 camere
55 mp
Etaj 3
1990