Proprietăți unice: 37
Proprietari: 5
Agenție

1 săptămână în urmă
6

350 €
/ lună

Garsoniera cf 1 decomandata zona Centru

1 Decembrie, Buzău

1 camere
30 mp
Etaj 2 / 9
1989
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

400 €
/ lună

Apartament 3 camere cf 1 decomandat zona Transi ...

1 Decembrie, Buzău

3 camere
80 mp
Etaj 1 / 4
1979
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
16

350 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere

1 Decembrie, Buzău

2 camere
60 mp
Etaj 2 / 7
7E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
8

350 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere

1 Decembrie, Buzău

2 camere
60 mp
Agenție

1 lună în urmă
21

412 €
/ lună

Apartament 3 camere cf 1 decomandat zona 1 Dece ...

1 Decembrie, Buzău

3 camere
80 mp
Etaj 4 / 7
1992
Agenție

2 luni în urmă
8

1.501 €
/ lună 6.82 € / mp / lună

Spatiu comercial zona Crang

1 Decembrie, Buzău

220 mp utili
1980
Agenție

2 luni în urmă
8

400 €
/ lună

Apartament 3 camere cf 1 decomandat zona Obor

1 Decembrie, Buzău

3 camere
60 mp
Etaj 4 / 4
1990
Agenție

3 luni în urmă
7

330 €
/ lună

Apartament 2 camere cf 1 decomandat zona Spiru ...

1 Decembrie, Buzău

2 camere
55 mp
Etaj 3
1990
Agenție

3 luni în urmă
6

495 €
/ lună

Apartament 2 camere cf 1 decomandat zona Centru

1 Decembrie, Buzău

2 camere
63 mp
Etaj 4
1992
Agenție

3 luni în urmă
4

799 €
/ lună 13.32 € / mp / lună

Spatiu Comercial zona Omi

1 Decembrie, Buzău

60 mp utili
2000
Agenție

3 luni în urmă
4

599 €
/ lună 12.74 € / mp / lună

Spatiu comercial zona Omi

1 Decembrie, Buzău

47,5 mp utili
2000
Agenție

3 luni în urmă
8

360 €
/ lună

Apartament 3 camere cf 1 decomandat zona Centru

1 Decembrie, Buzău

3 camere
66 mp
Etaj 6 / 6
1985
Agenție

8 luni în urmă
4

360 €
/ lună

Apartament 3 camere decomandat zona Crang

1 Decembrie, Buzău

3 camere
70 mp
Etaj 6
1996
Agenție

8 luni în urmă
9

400 €
/ lună

Apartament 2 camere cf 1 decomandat zona Ultra ...

1 Decembrie, Buzău

2 camere
54 mp
Etaj 4 / 6
1990
Agenție

9 luni în urmă
5

320 €
/ lună

Apartament 2 camere cf.1 decomandat zona Ultrac ...

1 Decembrie, Buzău

2 camere
56 mp
Etaj 2
1990
Agenție

9 luni în urmă
9

450 €
/ lună

Închiriere apartament 3 camere, Bd. Unirii, cen ...

1 Decembrie, Buzău

3 camere
75 mp
Etaj 7
1987
Agenție

9 luni în urmă
7

450 €
/ lună

Apartament 3 camere cf 1 decomandat zona Ultrac ...

1 Decembrie, Buzău

3 camere
78 mp
Etaj 4
1990
Agenție

10 luni în urmă
18

480 €
/ lună

Apartament 3 camere cf 1 decomandat zona Centru

1 Decembrie, Buzău

3 camere
70 mp
Etaj 1 / 1
1965
Agenție

10 luni în urmă
16

891 €
/ lună 4.59 € / mp / lună

Spatiu comercial zona Ultracentral

1 Decembrie, Buzău

194 mp utili
1985
Agenție

10 luni în urmă
8

452 €
/ lună

Apartament 2 camere cf 1 semidecomandat zona Un ...

1 Decembrie, Buzău

2 camere
68 mp
Etaj 4 / 4
1990
Agenție

11 luni în urmă
9

450 €
/ lună

Apartament 2 camere cf 1 semidecomandat zona Ba ...

1 Decembrie, Buzău

2 camere
48 mp
Parter / 4
1990
Agenție

Mai mult de un an
6

850 €
/ lună 0.61 € / mp / lună

Teren intravilan zona Varianta Nord(Soseaua de ...

1 Decembrie, Buzău

1.400 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
16

1.849 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Spatiu comercial zona Ultracentrala

1 Decembrie, Buzău

222 mp utili
7E
1980
Agenție

Mai mult de un an
5

550 €
/ lună

Apartament 2 camere confort 1 zona Centrala

1 Decembrie, Buzău

2 camere
70 mp
Etaj 2
2018
Agenție

Mai mult de un an
6

2.400 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial zona Centru

1 Decembrie, Buzău

240 mp utili
1980
Agenție

Mai mult de un an
8

520 €
/ lună 7.65 € / mp / lună

Spatiu comercial zona Centru

1 Decembrie, Buzău

68 mp utili
1980
Agenție

Mai mult de un an
5

950 €
/ lună 3.48 € / mp / lună

Hala industriala zona Industriala

1 Decembrie, Buzău

273 mp utili
1990
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

400 €
/ lună

Inchiriez apartament, 2 camere decomandat, 1 de ...

1 Decembrie, Buzău

2 camere
Etaj 3
Agenție

1 lună în urmă
7

275 €
/ lună

Inchiriere garsoniera zona 1 Decembrie 1918

1 Decembrie, Buzău

1 camere
28 mp
1989
4E
Agenție

1 lună în urmă
4

392 €
/ lună

Garsoniera pt birou, cabinet medical

1 Decembrie, Buzău

1 camere
37 mp
1997