Proprietăți unice: 2
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

176 €
/ lună

Inchiriez garsoniera

Patriei, Buzău

1 camere
30 mp
Etaj 1
Agenție

2 luni în urmă
11

250 €
/ lună 6.58 € / mp / lună

Inchiriere spatiu in Buzau - Bld Unirii

Patriei, Buzău

38 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
6

2.400 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial zona Centru

1 Decembrie, Buzău

La ~5km distanță

240 mp utili
1980
Agenție

10 luni în urmă
18

480 €
/ lună

Apartament 3 camere cf 1 decomandat zona Centru

1 Decembrie, Buzău

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
Etaj 1
1965
Agenție

8 luni în urmă
9

400 €
/ lună

Apartament 2 camere cf 1 decomandat zona Ultra ...

1 Decembrie, Buzău

La ~5km distanță

2 camere
54 mp
Etaj 4 / 6
1990

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
8

520 €
/ lună 7.65 € / mp / lună

Spatiu comercial zona Centru

1 Decembrie, Buzău

La ~5km distanță

68 mp utili
1980
Agenție

Mai mult de un an
5

950 €
/ lună 3.48 € / mp / lună

Hala industriala zona Industriala

1 Decembrie, Buzău

La ~5km distanță

273 mp utili
1990
Agenție

10 luni în urmă
16

891 €
/ lună 4.59 € / mp / lună

Spatiu comercial zona Ultracentral

1 Decembrie, Buzău

La ~5km distanță

194 mp utili
1985
Agenție

9 luni în urmă
9

450 €
/ lună

Închiriere apartament 3 camere, Bd. Unirii, cen ...

1 Decembrie, Buzău

La ~5km distanță

3 camere
75 mp
Etaj 7
1987
Agenție

9 luni în urmă
7

450 €
/ lună

Apartament 3 camere cf 1 decomandat zona Ultrac ...

1 Decembrie, Buzău

La ~5km distanță

3 camere
78 mp
Etaj 4
1990
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

401 €
/ lună

Proprietar inchiriez apartament 2 camere

1 Decembrie, Buzău

La ~5km distanță

2 camere
Etaj 3 / 4
1989
4E
Agenție

10 luni în urmă
9

450 €
/ lună

Apartament 2 camere cf 1 semidecomandat zona Ba ...

1 Decembrie, Buzău

La ~5km distanță

2 camere
48 mp
Parter
1990
Agenție

3 luni în urmă
4

599 €
/ lună 12.74 € / mp / lună

Spatiu comercial zona Omi

1 Decembrie, Buzău

La ~5km distanță

47,5 mp utili
2000
Agenție

3 luni în urmă
4

799 €
/ lună 13.32 € / mp / lună

Spatiu Comercial zona Omi

1 Decembrie, Buzău

La ~5km distanță

60 mp utili
2000
Agenție

1 lună în urmă
8

393 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat LUX PRIMA INCH ...

1 Decembrie, Buzău

La ~5km distanță

2 camere
42 mp
Etaj 3 / 8
8E
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 393 € și 420 €
Agenție

1 lună în urmă
5

272 €
/ lună

Garsoniera confort 1, 1 Decembrie

1 Decembrie, Buzău

La ~5km distanță

1 camere
35 mp
Etaj 2
1980
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 272 € și 275 €
Agenție

3 luni în urmă
8

360 €
/ lună

Apartament 3 camere cf 1 decomandat zona Centru

1 Decembrie, Buzău

La ~5km distanță

3 camere
66 mp
Etaj 6 / 6
1985
Agenție

Mai mult de un an
5

550 €
/ lună

Apartament 2 camere confort 1 zona Centrala

1 Decembrie, Buzău

La ~5km distanță

2 camere
70 mp
Etaj 2
2018
Agenție

2 luni în urmă
10

500 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere decomandate zona ...

1 Decembrie, Buzău

La ~5km distanță

2 camere
57 mp
Etaj 1
1980
Agenție

1 lună în urmă
12

380 €
/ lună

Apartament 3 camere 1 Decembrie

1 Decembrie, Buzău

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
Etaj 7
1980
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 380 € și 393 €
Agenție

2 luni în urmă
8

400 €
/ lună

Apartament 3 camere cf 1 decomandat zona Obor

1 Decembrie, Buzău

La ~5km distanță

3 camere
60 mp
Etaj 4 / 4
1990
Agenție

2 luni în urmă
8

1.501 €
/ lună 6.82 € / mp / lună

Spatiu comercial zona Crang

1 Decembrie, Buzău

La ~5km distanță

220 mp utili
1980
Agenție

2 luni în urmă
7

330 €
/ lună

Apartament 2 camere cf 1 decomandat zona Spiru ...

1 Decembrie, Buzău

La ~5km distanță

2 camere
55 mp
Etaj 3
1990
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

350 €
/ lună

inchiriez garsoniera

1 Decembrie, Buzău

La ~5km distanță

1 camere
42 mp
Parter
1994
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

430 €
/ lună

Ap 3 camere buzau 1 decembrie 1918

1 Decembrie, Buzău

La ~5km distanță

3 camere
80 mp
Etaj 7 / 7
7E
Agenție

10 luni în urmă
8

452 €
/ lună

Apartament 2 camere cf 1 semidecomandat zona Un ...

1 Decembrie, Buzău

La ~5km distanță

2 camere
68 mp
Etaj 4
1990
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

392 €
/ lună

Garsoniera pt birou, cabinet medical

1 Decembrie, Buzău

La ~5km distanță

1 camere
37 mp
1997
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

392 €
/ lună

Garsoniera pt birou, cabinet medical

1 Decembrie, Buzău

La ~5km distanță

1 camere
37 mp
Agenție

1 lună în urmă
21

412 €
/ lună

Apartament 3 camere cf 1 decomandat zona 1 Dece ...

1 Decembrie, Buzău

La ~5km distanță

3 camere
80 mp
Etaj 4
1992
Agenție

1 lună în urmă
8

600 €
/ lună

Casa tip parter zona Centrala

1 Decembrie, Buzău

La ~5km distanță

3 camere
91 mp
120 mp teren
2018