Proprietăți unice: 10
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
6

300 €
/ lună 10.71 € / mp / lună

Spatiu birouri comercial de inchiriat str. Al. ...

Marghiloman, Buzău

28 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

350 €
/ lună

Garsoniera moderna cu loc de parcare privat inc ...

Marghiloman, Buzău

1 camere
38 mp
Etaj 2
2012
Agenție

1 lună în urmă
8

230 €
/ lună

Garsoniera 30 mp

Marghiloman, Buzău

1 camere
30 mp
Etaj 1
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 230 € și 250 €

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
7

380 €
/ lună

Apartament 3 camere, balcon, utilat - 380 EUR

Marghiloman, Buzău

3 camere
74 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

294 €
/ lună

Apartament 2 camere, utilat, Buzau

Marghiloman, Buzău

2 camere
57 mp
1980
Agenție

2 luni în urmă
4

150 €
/ lună 3.75 € / mp / lună

Spatiu liber, 40mp , zona Parc Marghiloman !

Marghiloman, Buzău

40 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
7

200 €
/ lună

Inchiriere casa cartier 23 August

Marghiloman, Buzău

2 camere
48 mp
400 mp teren
Etaj 5
Agenție

2 luni în urmă
10

950 €
/ lună 4.75 € / mp / lună

Spatii birou -De inchiriat. Zona Dobrogeanu Ghe ...

Marghiloman, Buzău

200 mp utili
2010
Agenție

6 luni în urmă
3

210 €
/ lună

Apartament cu 1 camera, situat aproape de parcu ...

Marghiloman, Buzău

1 camere
28 mp
Etaj 4
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

267 €
/ lună 7.03 € / mp / lună

inchiriez spatiu comercial proprietar

Marghiloman, Buzău

38 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

350 €
/ lună

Persoana fizica inchiriez apartament

Central, Buzău

La ~5km distanță

2 camere
65 mp
Agenție

Mai mult de un an
10

353 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 cam micro 3, 150 m de Ma ...

Nord, Buzău

La ~5km distanță

1 camere
32 mp
Etaj 1
1980
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

570 €
/ lună

3 camere Proprietar prima inchiriere

Central, Buzău

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
Etaj 1
1982

Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă

0 €
/ lună

Inchiriez Buzau o camera la bloc la doua eleve.

Central, Buzău

La ~5km distanță

2 camere
14 mp
Agenție

8 luni în urmă
7

370 €
/ lună

Apartament 2 camere cf 1 semidecomandat zona Ob ...

Central, Buzău

La ~5km distanță

2 camere
55 mp
Etaj 3
1982
Agenție

Mai mult de un an
8

1.449 €
/ lună 14.49 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat zona ultracentral ...

Central, Buzău

La ~5km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
6

248 €
/ lună

Inchiriez garsoniera Buzau, str Unirii (visavis ...

Central, Buzău

La ~5km distanță

1 camere
26 mp
Etaj 4
1992
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

19 €
/ lună

Inchiriez garsoniera confort 3,in regim hotelie ...

Central, Buzău

La ~5km distanță

1 camere
15 mp
Demisol
1990
Agenție

9 luni în urmă
9

452 €
/ lună

Apartament 4 camere conf 1 dec zona Ultracentra ...

Ultracentral, Buzău

La ~5km distanță

4 camere
98 mp
Etaj 4 / 8
1989
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

118 €
/ lună

Inchiriez garsoniera

Central, Buzău

La ~5km distanță

1 camere
Etaj 4
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
7

47 €
/ lună

Direct Propietar Inchiriez Apartament in Regim ...

Central, Buzău

La ~5km distanță

2 camere
75 mp
Etaj 1
2012
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

180 €
/ lună

Inchiriez garsoniera Spiru Haret

Central, Buzău

La ~5km distanță

1 camere
12 mp
Etaj 3
1980
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

475 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere

Ultracentral, Buzău

La ~5km distanță

2 camere
62 mp
Etaj 4
1990
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

143 €
/ lună

Inchiriere camera pentru elevi de liceu (baieti ...

Central, Buzău

La ~5km distanță

1 camere
12 mp
Parter
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

25 €
/ lună 0 € / mp / lună

Dau in arenda vie nobila Buzau

Central, Buzău

La ~5km distanță

6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

2 €
/ lună 0.13 € / mp / lună

Ofer spa?iu de inchiriat in salon

Central, Buzău

La ~5km distanță

15 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

197 €
/ lună

Inchirieri

Central, Buzău

La ~5km distanță

40 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

1.150 €
/ lună 1.64 € / mp / lună

Inchiriez imobil spa?iu

Central, Buzău

La ~5km distanță

700 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

750 €
/ lună 2.14 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu birouri ultracentral str. Cuza ...

Central, Buzău

La ~5km distanță

350 mp utili
2E
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

18.000 €
/ lună

de vanzare camera de camin

Central, Buzău

La ~5km distanță

1 camere
25 mp
Etaj 2
1980