Proprietăți unice: 7
Proprietari: 2
Agenție

2 luni în urmă
3

240 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu Comercial de Inchiriat in Sacele-Electro ...

Electroprecizia, Săcele

24 mp utili
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
8

15.750 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 3500 mp - Logistica - Produ ...

Electroprecizia, Săcele

1E
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
12

7.200 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 1600 mp - Productie - Depoz ...

Electroprecizia, Săcele

1E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
10

343 €
/ lună

Apartament 2 camere si parcare in Precizia

Electroprecizia, Săcele

2 camere
50 mp
Etaj 1 / 2
2E
Agenție

2 luni în urmă
2

90.000 €
/ lună 9 € / mp / lună

10.000mp, Brasov, Sacele, Electroprecizia

Electroprecizia, Săcele

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
7

18 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Electroprecizia, Săcele

9.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
6

99.900 €
/ lună 16.38 € / mp / lună

Teren 6,100 mp Brasov / Sacele/ COMISION 0%

Electroprecizia, Săcele

6.100 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

9 luni în urmă
7

1.633 €
/ lună
1.350 €
5.44 € / mp / lună

inchiriere depozit si birouri

Satulung, Săcele

La ~5km distanță

1E
Agenție

Mai mult de un an
22

3.900 €
/ lună

Pretabil atat comercial cat si locuit

Satulung, Săcele

La ~5km distanță

9 camere
550 mp
870 mp teren
f.s. 60 m
Agenție

3 luni în urmă
7

700 €
/ lună 9.33 € / mp / lună

Spatiu Comercial 75 mp Sacele zona Penny

Satulung, Săcele

La ~5km distanță

75 mp utili

Agenție

1 lună în urmă
14

130.000 €
/ lună 151.69 € / mp / lună

Teren 857mp Sacele/ fundatie / proiect casa/ AC ...

Satulung, Săcele

La ~5km distanță

857 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
5

2.250 €
/ lună 3 € / mp / lună

HALA DEPOZITARE

Satulung, Săcele

La ~5km distanță

Agenție

3 luni în urmă
17

95.900 €
/ lună 95.90 € / mp / lună

Teren pentru constructii in Sacele, cu potentia ...

Poiana Angelescu, Săcele

La ~5km distanță

1.000 mp teren
1E
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

90.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

Incantator parc privat, 1.500mp: casa pensiune ...

Poiana Angelescu, Săcele

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
13

50.820 €
/ lună 70 € / mp / lună

Proiect autorizat (AC) pentru constructia a 2 v ...

Poiana Angelescu, Săcele

La ~5km distanță

726 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
13

222.250 €
/ lună 70 € / mp / lună

Proiect autorizat (AC) pentru constructia a 6 v ...

Poiana Angelescu, Săcele

La ~5km distanță

3.175 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

330 €
/ lună

2 cam, decomandat, etaj 1, mobilat si utilat, S ...

Ștefan cel Mare, Săcele

La ~5km distanță

2 camere
55 mp
Etaj 1 / 4
1980
Agenție

2 luni în urmă
5

2.040 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spatiu Comercial de Inchiriat in Sacele-Stefan ...

Ștefan cel Mare, Săcele

La ~5km distanță

340 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
9

2.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

400 mp de inchiriat , afacere,birouri, depozite

Ștefan cel Mare, Săcele

La ~5km distanță

400 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
5

9.485 €
/ lună
7.839 €
3.06 € / mp / lună

HALA PRODUCTIE/DEPOZITARE/LOGISTICA AUTORIZATA ...

Exterior Sud, Săcele

La ~5km distanță

1E
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

1.650 €
/ lună

Inchiriere imobil compus din S+P+E+M, in supraf ...

Săcele

La ~5km distanță

6 camere
580 mp
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
7

52.000 €
/ lună

Hala de inchiriat Electroprecizia Sacele

Săcele

La ~5km distanță

Agenție

3 săptămâni în urmă
1

84.000 €
/ lună 8.46 € / mp / lună

Teren de vanzare 9.934 mp, Centura Brasovului

Central, Săcele

La ~5km distanță

9.934 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

3.900 €
/ lună

Casa, pensiune de inchiriat

Săcele

La ~5km distanță

4 camere
550 mp
880 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

52.000 €
/ lună 72.02 € / mp / lună

Teren intravilan 772 mp de vanzare in Cartier I ...

Central, Săcele

La ~5km distanță

722 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

23 €
/ lună

Ofer spre inchiriere ATV

Central, Săcele

La ~5km distanță

Agenție

5 luni în urmă
6

49.900 €
/ lună 14.26 € / mp / lună

Teren extravilan in Sacele-3500mp, Comision cum ...

Central, Săcele

La ~5km distanță

3.500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

40.000 €
/ lună 45.40 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Harman | 881 mp | I ...

Central, Săcele

La ~5km distanță

881 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

45.000 €
/ lună 63.20 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 712 mp, Sacele

Central, Săcele

La ~5km distanță

712 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

269 €
/ lună

Inchiriez casa Sacele

Ultracentral, Săcele

La ~5km distanță

4 camere
230 mp