Proprietăți unice: 1218
Proprietari: 278
Agenție

1 săptămână în urmă
8

400 €
/ lună

Apartament doua camere, Mall/Kfc Bistrita

Central, Bistrița

2 camere
55 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
13

33.000 €
/ lună 0.66 € / mp / lună

Teren extravilan cu potential turistic 5 ha in ...

Central, Bistrița

50.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

26.000 €
/ lună 26.03 € / mp / lună

Teren intravilan 1074 mp cu utilitati-ideal pen ...

Colibița

999 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
2

26.401 €
/ lună 10.56 € / mp / lună

Teren intravilan 2.500 mp, Livezile

Livezile

2.500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
11

350 €
/ lună

Apartament de inchiriat, 3 camere in Bistrita, ...

Central, Bistrița

3 camere
72 mp
1995
Agenție

1 săptămână în urmă
7

72.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

Teren de 12 ari cu panorama asupra orasului

Central, Bistrița

1.200 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
7

290 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat

Central, Bistrița

2 camere
50 mp
1997
Agenție

1 săptămână în urmă
11

450 €
/ lună

Apartament de inchiriat cu doua dormitoare si d ...

Central, Bistrița

3 camere
67 mp
2024
6E
Agenție

1 săptămână în urmă
2

67.500 €
/ lună 25.05 € / mp / lună

Teren intravilan Sarata - 27 ari cu deschidere ...

Sărata

2.695 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

370 €
/ lună

Inchiriez apartament Calea Moldovei cu parcare ...

Petru Rareș

2 camere
54 mp
Etaj 2
Agenție

1 săptămână în urmă
4

450 €
/ lună 11.25 € / mp / lună

Spatiu comercial 40 mp la strada-ideal magazin, ...

Central, Bistrița

40 mp utili
1980
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

200 €
/ lună

Inchiriez camera cu acces din strada!

Central, Bistrița

12 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
2

200 €
/ lună

Inchiriez camera cu acces din strada!

Central, Bistrița

1 camere
12 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
5

55.500 €
/ lună 38.95 € / mp / lună

Teren Intravilan Strada Tarpiului

Central, Bistrița

1.425 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
2

59.000 €
/ lună 59 € / mp / lună

Teren intravilan , zona Zavoaie

Central, Bistrița

1.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

99.000 €
/ lună 13.03 € / mp / lună

Teren de vanzare, localitatea Arcalia

Arcalia

7.600 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
9

320 €
/ lună

Apartament de inchiriat zona Hotel Diana

Calea Moldovei, Bistrița

2 camere
60 mp
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

950 €
/ lună 1.58 € / mp / lună

Loturi de teren intravilan in Pasul Tihuta

Piatra

600 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
13

320 €
/ lună

Chirie apartament 70 mp + 2 Balcoane

Sud, Bistrița

2 camere
70 mp
Etaj 4 / 7
2018
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

85.000 €
/ lună 85 € / mp / lună

Teren intravilan/ 4 apartamente

Viișoara, Bistrița

1.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
7

250 €
/ lună

Apartamet de invhiriat

Central, Bistrița

2 camere
50 mp
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

250 €
/ lună

Apartamet de invhiriat

Central, Bistrița

2 camere
50 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

7 €
/ lună 0.12 € / mp / lună

Inchiriez spatiu

Central, Năsăud

60 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
8

650 €
/ lună

Apartament de lux,3 camere,Langa Mall

Calea Moldovei, Bistrița

3 camere
85 mp
Etaj 5
2020
Agenție

1 lună în urmă
13

5 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Hale Service Camioane & Utilaje Grele – Incinta ...

Sud-Vest, Bistrița

Agenție

1 lună în urmă
5

420 €
/ lună

Apartament 3 camere, etaj 1, s.u.72mp, zona Giu ...

Nord, Bistrița

3 camere
72 mp
Etaj 1
2021
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
6

370 €
/ lună

Apartament 3 camere de închiriat – Strada G-ral ...

Central, Bistrița

3 camere
64 mp
Etaj 4
4E
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
11

215 €
/ lună

Apartament în regim hotelier – ultracentral Bis ...

Ultracentral, Bistrița

3 camere
60 mp
Etaj 1
1E
Agenție

1 lună în urmă
7

500 €
/ lună

Apartament de inchiriat - Bd Republicii

Central, Bistrița

3 camere
55 mp
Etaj 1
2024
Agenție

1 lună în urmă
9

350 €
/ lună

Apartament 3 camere, etaj 1, 70mp

Unirea

3 camere
70 mp
Etaj 1
2010