Proprietăți unice: 1219
Proprietari: 278
Agenție

5 zile în urmă
2

65.000 €
/ lună 65 € / mp / lună

Teren 10 Ari,panorama spre oras

Central, Bistrița

1.000 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
6

500 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial, 50 mp, zona ultracentrala

Ultracentral, Bistrița

50 mp utili
Agenție

5 zile în urmă
3

22.000 €
/ lună 21.96 € / mp / lună

Teren intravilan 1002 mp cu utilitati-ideal cab ...

Piatra

1.002 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
6

200 €
/ lună

Chirie apartament 1 camera

Exterior Vest, Bistrița

1 camere
30 mp
Etaj 4
Agenție

5 zile în urmă
3

400.000 €
/ lună 98.43 € / mp / lună

Teren plat intravilan Zavoaie 4064 mp, asfalt s ...

Central, Bistrița

4.064 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
8

310 €
/ lună

Inchiriez apartament 3 camere 300 euro

Petru Rareș

3 camere
50 mp
Etaj 3
Agenție

6 zile în urmă
8

310 €
/ lună

Inchiriez apartament 3 camere 300 euro

Central, Bistrița

3 camere
50 mp
Agenție

2 zile în urmă
4

420 €
/ lună 10.50 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat 40 mp, parter, zo ...

Nord, Bistrița

40 mp utili
4E
Agenție

6 zile în urmă
7

154 €
/ lună

Inchiriez garsoniera la casa

Central, Bistrița

1 camere
45 mp
Agenție

6 zile în urmă
2

60.000 €
/ lună 105.26 € / mp / lună

Teren Intravilan 5,7 Ari Valea Sigmirului

Central, Bistrița

570 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
4

47.000 €
/ lună 85.45 € / mp / lună

Teren 5,5 Arii,Panorama superba

Central, Bistrița

550 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
8

350 €
/ lună

Apartament de inchiriat Bistrita

Central, Bistrița

2 camere
47 mp
Etaj 2
Agenție

6 zile în urmă
9

192 €
/ lună

Garsoniera cocheta de inchiriat Str. Zefirului, ...

Central, Bistrița

1 camere
34 mp
1985
4E
Agenție

6 zile în urmă
1

41.500 €
/ lună 51.05 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare -813 mp Valea Jelne ...

Central, Bistrița

813 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
8

100 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spatiu pentru birouri de inchiriat, cu o supraf ...

Central, Bistrița

20 mp utili
Agenție

6 zile în urmă
7

400 €
/ lună

Dau spre inchiriere ap 2 camere

Nimigea

2 camere
57 mp
2018
Agenție

6 zile în urmă
1

310 €
/ lună 5 € / mp / lună

Se ofera spre inchiriere hala cu suprafata de 6 ...

Central, Bistrița

62 mp utili
Agenție

6 zile în urmă
1

610 €
/ lună 5 € / mp / lună

Se ofera spre inchiriere hala cu suprafata de 1 ...

Central, Bistrița

122 mp utili
Agenție

6 zile în urmă
1

840 €
/ lună 3 € / mp / lună

Blitz ofera spre inchiriere hala cu suprafata d ...

Central, Bistrița

280 mp utili
Agenție

6 zile în urmă
1

280 €
/ lună 4.91 € / mp / lună

Blitz ofera spre inchiriere hala cu suprafata d ...

Central, Bistrița

57 mp utili
Agenție

6 zile în urmă
3

6 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Inchiriez hala de 250 mp plus 61 mp birouri

Central, Bistrița

250 mp utili
Agenție

6 zile în urmă
3

23.000 €
/ lună 27.06 € / mp / lună

Teren constructii , langa Crama Jelna

Jelna

850 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
6

2.800 €
/ lună 5 € / mp / lună

Hala de inchiriat, cu suprafata de 560 mp - Bis ...

Central, Bistrița

560 mp utili
Agenție

6 zile în urmă
3

13.000 €
/ lună 9.29 € / mp / lună

Teren intravilan 1400 mp - Zona Centura -Vama

Centura, Bistrița

1.400 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
3

2.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Blitz ofera spre inchiriere hala cu suprafata d ...

Central, Bistrița

400 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
7

1.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, modern, situat l ...

Central, Bistrița

100 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

601 €
/ lună 6.68 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat 90 mp - Cap de Bou

Independenței, Bistrița

90 mp utili
1936
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă

400 €
/ lună

apartament de inchiriat

Central, Bistrița

2 camere
38 mp
Etaj 1
2015
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

420 €
/ lună

Apartament 2 camere, Campeador, etaj 3, parcare ...

Petru Rareș

2 camere
48 mp
Etaj 3
Agenție

1 săptămână în urmă
5

54.000 €
/ lună 10.80 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare 50 ari Crainimat de ...

Șieu

5.000 mp teren