Spaţii comerciale
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

135.000 €
/ lună 0.68 € / mp / lună

Teren de vanzare Nimigea de Jos, Taure

Nimigea

200.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă
2

150 €
/ lună 9.38 € / mp / lună

inchiriez spatiu de depozitare sau birou

Florești

La ~5km distanță

16 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

449.000 €
/ lună 7.48 € / mp / lună

Balastiera functionala,utilaje,hala,6 hectare d ...

Mocod

La ~5km distanță

60.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

24.000 €
/ lună 24 € / mp / lună

Teren 10 arii Obcioara / Piatra Fantanele, apro ...

Piatra

La ~5km distanță

1.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
7

37.400 €
/ lună 17 € / mp / lună

Teren Pasul Tihuta intravilan 22 ari cu panoram ...

Piatra

La ~5km distanță

2.200 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

36.015 €
/ lună 35 € / mp / lună

Teren de vanzare, localitatea Piatra Fantanele

Piatra

La ~5km distanță

1.029 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

44.900 €
/ lună 29.93 € / mp / lună

Teren intravilan 1500 mp Zona deosebita, Piatra ...

Piatra

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

10.150 €
/ lună 12.69 € / mp / lună

Teren Tihuta 1.450 euro/ar

Piatra

La ~5km distanță

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

236 €
/ lună 1.64 € / mp / lună

Cabana de inchiriat

Piatra

La ~5km distanță

144 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

20 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intravilan Stancesti, Prahova

Piatra

La ~5km distanță

4.634 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

1.200 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Teren de vanzare Tihuta

Piatra

La ~5km distanță

25.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
6

17.500 €
/ lună 1.61 € / mp / lună

Vand teren extravilan - pret negociabil 1,65 eu ...

Piatra

La ~5km distanță

10.870 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
7

1.100 €
/ lună 1.83 € / mp / lună

Loturi de teren intravilan in Pasul Tihuta

Piatra

La ~5km distanță

600 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

349.000 €
/ lună 9.18 € / mp / lună

Teren intravilan de 3,8 H de vanzare, Piatra Fa ...

Piatra

La ~5km distanță

38.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

80.000 €
/ lună 17.56 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Targsor, zona Zalha ...

Piatra

La ~5km distanță

4.555 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

44.900 €
/ lună 15.94 € / mp / lună

Teren extravilan 28 ari,zona Piatra Fantanele

Piatra

La ~5km distanță

2.817 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

15.000 €
/ lună 15 € / mp / lună

Teren Intravilan, 1000 mp, zona Castelul Dracul ...

Piatra

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

69.000 €
/ lună 28.34 € / mp / lună

Teren Piatra Fantanele 2500mp

Piatra

La ~5km distanță

2.435 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

23.500 €
/ lună 7.58 € / mp / lună

Teren 3100 mp-livada-ideal casa-Mititei

Mititei

La ~5km distanță

3.100 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

23.900 €
/ lună 7.24 € / mp / lună

Teren cu livada 120 pomi,imprejmuit 33Ari,intra ...

Mititei

La ~5km distanță

3.300 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

35.000 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Afacere la Cheie: Plantatie Afine BIO 1.93 Ha P ...

Tăure

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

255 €
/ lună

inchiriez apartament cu 2 camere

Mogoșeni

La ~5km distanță

2 camere
Etaj 4
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

18.000 €
/ lună 2 € / mp / lună

Livada pomi fructiferi - Salva

Salva

La ~5km distanță

9.000 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
7

200 €
/ lună 2 € / mp / lună

De inchiriat magazin alimentar, central 100 mp, ...

Șintereag

La ~5km distanță

100 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
3

104.000 €
/ lună 8 € / mp / lună

Teren in Sintereag, 1.3 hectare

Șintereag

La ~5km distanță

13.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

155.000 €
/ lună 8.16 € / mp / lună

Teren 19000 MP deschidere DN 17

Șintereag

La ~5km distanță

19.000 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 155,000 € și 165.000 €
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

225.000 €
/ lună 7.76 € / mp / lună

Teren 3ha extravilan

Șintereag

La ~5km distanță

29.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

1 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

De inchiriat spatii comerciale Nasaud zona cent ...

Năsăud

La ~5km distanță

85 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
4

250 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatii comerciale,birouri,zona centrala,oras Na ...

Năsăud

La ~5km distanță

25 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

589 €
/ lună 8.41 € / mp / lună

Spatiu - cabinet medical

Năsăud

La ~5km distanță

70 mp utili