Proprietăți unice: 3720
Proprietari: 842
Agenție

4 zile în urmă
11

48.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren de vanzare 1200 mp Suncuius, zona cabane ...

Central, Oradea

1.200 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
10

450 €
/ lună

NECTORA IMOB-Apartament 2 camere, Prima Univers ...

Central, Oradea

2 camere
53 mp
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
4

42.500 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren intravilan Oradea, parcele de casa

Est, Oradea

850 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 zile în urmă
11

600 €
/ lună

Apartament de inchiriat cu 2 camere in zona Ult ...

Orașul Nou, Oradea

2 camere
70 mp
2022
3E
Agenție

4 zile în urmă
14

786 €
/ lună

Birou,ultracentral , et.1 -Iosif vulcan, 100 mp ...

Ultracentral, Oradea

4 camere
100 mp
1950
3E
Agenție

4 zile în urmă
8

191 €
/ lună

Inchiriere apartament 1 camera

Salca, Oradea

1 camere
31 mp
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
8

191 €
/ lună

Inchiriere apartament 1 camera

Lotus, Oradea

1 camere
31 mp
Etaj 3
Agenție

4 zile în urmă
1

574.000 €
/ lună 70 € / mp / lună

Teren 8200 mp ,zona Oncea

Oncea, Oradea

8.200 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
20

550 €
/ lună

Chirie Casa Io?ia-Henrik Ibsen

Iosia, Oradea

4 camere
120 mp
500 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
2

540.000 €
/ lună 45 € / mp / lună

Teren in Oradea langa Real

Central, Oradea

12.000 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
15

360 €
/ lună

3 cam.decomandat, et. 4, PB,Calea Aradului,68mp ...

Calea Aradului, Oradea

3 camere
68 mp
1983
4E
Agenție

5 zile în urmă
10

300 €
/ lună

Apartament de inchiriat 2 camere Central - Magh ...

Ultracentral, Oradea

2 camere
60 mp
1960
4E
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
8

380 €
/ lună

Inchiriez apartament 3 camere zona Ramada

Calea Aradului, Oradea

3 camere
68 mp
Etaj 1
4E
Agenție

3 săptămâni în urmă
15

614 €
/ lună
508 €

Apartament 3 Camere | Luceafărul | Etaj 8 | Bal ...

Calea Aradului, Oradea

3 camere
66 mp
Etaj 8
9E
Agenție

3 săptămâni în urmă
12

350 €
/ lună

Închiriere apartament 2 camere Oradea | Central ...

Central, Oradea

2 camere
44 mp
Etaj 4 / 9
9E
Agenție

5 zile în urmă
7

1.600 €
/ lună 38.10 € / mp / lună

Salon Barber & Beauty Premium de inchiriat in O ...

Cihei

42 mp utili
Agenție

5 zile în urmă
7

1.600 €
/ lună 38.10 € / mp / lună

Salon Barber & Beauty Premium de inchiriat in O ...

Sânmartin

42 mp utili
2026
Agenție

5 zile în urmă
13

380 €
/ lună

Apartament modern in Cordau cu 2 camere

Sânmartin

2 camere
52 mp
2020
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
4

29.000 €
/ lună 58 € / mp / lună

Vand teren intravilan Livada de Bihor

Livada de Bihor

500 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
3

95.000 €
/ lună 24.36 € / mp / lună

Teren intravilan - 3900 mp - Podgoria - IMOBIHO ...

Podgoria, Oradea

3.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
6

300 €
/ lună

Inchiriez apartament strada Fagului

Central, Oradea

2 camere
66 mp
Etaj 3
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
6

300 €
/ lună

Inchiriez apartament cu 2 camere decomandat

Rogerius, Oradea

2 camere
47 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
8

300 €
/ lună

Inchiriez ap 2camere

Central, Oradea

2 camere
57 mp
Etaj 6
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
6

250 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat Iosia

Iosia, Oradea

2 camere
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
7

37.000 €
/ lună 30.83 € / mp / lună

Teren intravilan 1200mp Les

Leș

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
3

1.199.000 €
/ lună 1.09 € / mp / lună

1095509 mp (110hectare) teren extravilan Ciumeg ...

Boiu

Agenție

5 zile în urmă
7

219.000 €
/ lună 16.34 € / mp / lună

RECO Teren intravilan in Bors 13400 mp front 50 ...

Borș

13.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
8

499 €
/ lună

Apartament de inchiriat doua camere Victoria Re ...

Central, Oradea

2 camere
Etaj 2
9E
Agenție

5 zile în urmă
10

320 €
/ lună

Apartament cu 2 camere | Calea Aradului | Orade ...

Iosia, Oradea

2 camere
50 mp
1980
4E
Agenție

5 zile în urmă
3

99.900 €
/ lună 118.93 € / mp / lună

DE vanzare teren intravilan 840mp, Strada Piers ...

Oncea, Oradea

840 mp teren