Proprietăți unice: 3720
Proprietari: 842
Agenție

5 zile în urmă
8

3.200 €
/ lună 3.76 € / mp / lună

De inchiriat Hotel 24 de camere si 3 apartament ...

Calea Clujului, Oradea

850 mp utili
Agenție

5 zile în urmă
15

1.100 €
/ lună

Casa / Vila cu 6 camere de inchiriat in zona Io ...

Iosia, Oradea

6 camere
224 mp
1.000 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
5

3 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Antony Estate | Chirie Hala Depozit, Atelier - ...

Vest, Oradea

150 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
2

120 €
/ lună 0.14 € / mp / lună

TEREN INTRAVILAN - 833 mp | Str. Ciheiului, Ora ...

Centura, Oradea

833 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
8

360 €
/ lună

Apartament de inchiriat cu 1 camera in zona Ult ...

Ultracentral, Oradea

1 camere
42 mp
1970
1E
Agenție

5 zile în urmă
4

200 €
/ lună

Inchiriez apartament cu 1 camera

Rogerius, Oradea

1 camere
26 mp
1997
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
4

200 €
/ lună

Inchiriez apartament cu 1 camera

Rogerius, Oradea

1 camere
26 mp
Etaj 2
Agenție

5 zile în urmă
8

700 €
/ lună

Antony Estate|Chirie Cozy Corner House - Velent ...

Oșorhei

3 camere
100 mp
Agenție

5 zile în urmă
11

512 €
/ lună

Apartament nou cu 2 camere cu terasa generoasa

Oșorhei

2 camere
47 mp
Etaj 2 / 3
3E
Agenție

5 zile în urmă
1

530 €
/ lună

Inchiriez apartament 3 camere Arena Prima Orade ...

Calea Aradului, Oradea

3 camere
65 mp
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
16

530 €
/ lună

Inchiriez apartament 3 camere Arena Prima Orade ...

Central, Oradea

3 camere
65 mp
Etaj 5
Agenție

5 zile în urmă
8

380 €
/ lună

NECTORA IMOB-Apartament 3 camere, 2 balcoane, B ...

Decebal, Oradea

3 camere
65 mp
Agenție

5 zile în urmă
10

380 €
/ lună

NECTORA IMOB-Apartament 3 camere, 2 balcoane, B ...

Calea Aradului, Oradea

3 camere
65 mp
Agenție

5 zile în urmă
6

22.800 €
/ lună 26.82 € / mp / lună

Teren intravilan Saldabagiu de Munte 850 mp

Central, Oradea

850 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
8

200 €
/ lună

Inchiriez apartament cu o camera Sinmartin

Sânmartin

1 camere
38 mp
Etaj 1
Agenție

5 zile în urmă
16

600 €
/ lună

Apartament PREMIUM cu 3 camere | Bloc Nou 2023 ...

Iosia, Oradea

3 camere
110 mp
2023
3E
Agenție

5 zile în urmă
6

25.000 €
/ lună 44.64 € / mp / lună

NECTORA IMOB-Teren Intravilan Imprejmuit 560 mp ...

Leș

560 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
17

510 €
/ lună

Ap. 2 cam de inchiriat in Bloc Premium/str. Clu ...

Calea Clujului, Oradea

2 camere
47 mp
Etaj 2 / 3
3E
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
7

250 €
/ lună

Dau in chirie garsoniera etaj 1 str Sovata.

Central, Oradea

1 camere
24 mp
Etaj 1
Agenție

6 zile în urmă
15

300 €
/ lună

Apartament cu 1 camera de inchiriat | Zona Io?i ...

Iosia, Oradea

1 camere
40 mp
3E
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
16

380 €
/ lună

Inchiriez apartament cu 2 camere decomandat cu ...

Lotus, Oradea

2 camere
60 mp
Etaj 4
2000
Agenție

6 zile în urmă
3

44.800 €
/ lună 43.71 € / mp / lună

Teren Intravilan Paleu 1025 mp

Rontău

1.025 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
8

250 €
/ lună

Inchiriez apartament cu doua camere de tip X, Z ...

Centura, Oradea

2 camere
29 mp
Etaj 1
Agenție

6 zile în urmă
3

64.800 €
/ lună 12.96 € / mp / lună

Teren intravilan Cetariu 5000 mp

Rontău

5.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

2.501 €
/ lună 10.42 € / mp / lună

Chirie Ultra-central Oradea – spațiu HoReCa în ...

Ultracentral, Oradea

240 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
18

580 €
/ lună

Apartament pet-friendly, de închiriat, ultracen ...

Central, Oradea

2 camere
64,6 mp
Etaj 2
2022
Agenție

3 săptămâni în urmă
12

380 €
/ lună

Apartament cu 2 camere, Nufarul de inchiriat

Nufărul, Oradea

2 camere
45 mp
Etaj 2
2000
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

400 €
/ lună

Apartament 2 camere Parc Traian , 400 E neg. Co ...

Ultracentral, Oradea

2 camere
64 mp
Parter / 2
1907
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
12

410 €
/ lună

Apartament Modern cu garaj la Prima Închiere 3 ...

Sânmartin

3 camere
75 mp
Etaj 3 / 3
1985
Proprietar
Comision 0%

Ieri

250 €
/ lună

Chirie garsoniera Oradea

Rogerius, Oradea

1 camere
29 mp
Etaj 2
1986