Proprietăți unice: 3722
Proprietari: 843
Agenție

2 săptămâni în urmă
12

490 €
/ lună

Apart. 2 camere, mobilat, utilat, la prima înch ...

Iosia, Oradea

2 camere
50 mp
Etaj 3 / 3
2025
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

520 €
/ lună

Apartament de inchiriat in Oradea cu 2 camere s ...

Calea Aradului, Oradea

2 camere
42 mp
Parter / 10
10E
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

6.957 €
/ lună
5.750 €
4.47 € / mp / lună

Hala industriala cu pod rulant de inchiriat, la ...

Săcădat

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
5

1.000 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Hala de inchiriat in Oradea, depozitare sau pro ...

Cantemir, Oradea

Agenție

2 săptămâni în urmă
8

450 €
/ lună
600 €

RECO chirie Apartament 3 camere, zona Decebal, ...

Decebal, Oradea

3 camere
63,51 mp
Etaj 1
1990
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

460 €
/ lună

Inchiriez apartament 3 camere, decomandat, ultr ...

Cetății, Oradea

3 camere
70 mp
Etaj 3 / 10
1980
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

18.500 €
/ lună 486.84 € / mp / lună

Loc pentru Casă/Teren intravilan

Calea Mare

38 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
15

700 €
/ lună

Apartament cu 3 camere de închiriat, Prima AREN ...

Calea Aradului, Oradea

3 camere
65 mp
Etaj 4
2025
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

1.936 €
/ lună
1.600 €
6.21 € / mp / lună

Atelier de productie si depozitare de inchiriat ...

Valenta, Oradea

Agenție

2 săptămâni în urmă
9

550 €
/ lună

Apartament 3 camere la casa ,ultracentral, 550 ...

Ultracentral, Oradea

3 camere
75 mp
Parter / 1
1907
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

450 €
/ lună

Apartament 2 camere - AES Residence

Central, Oradea

2 camere
43 mp
Etaj 2
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

550 €
/ lună
650 €

Apartament 3 camere - West Residence

Central, Oradea

3 camere
72 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă

300 €
/ lună

inchiriere apartament

Rogerius, Oradea

3 camere
75 mp
Etaj 7 / 8
1989
Agenție

3 săptămâni în urmă
15

375 €
/ lună

Apartament 3 camere, închiriere – Prima Pța Nuc ...

Nufărul, Oradea

3 camere
57,63 mp
Etaj 8
2008
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

2.300 €
/ lună 11.22 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in Oradea, zona D ...

Dacia, Oradea

205,26 mp utili
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
12

450 €
/ lună

Apartament 2 camere, decomandate, mobilat, util ...

Cantemir, Oradea

2 camere
49 mp
Etaj 4 / 5
2020
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

1.815 €
/ lună
1.500 €
4.54 € / mp / lună

Hala pentru depozitare de inchiriat langa Alesd ...

Groși

1E
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

450 €
/ lună

APARTAMENT CU 3 CAMERE | DECEBAL | ETAJ 3 | ORA ...

Decebal, Oradea

3 camere
68 mp
Etaj 3
1980
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
9

7.865 €
/ lună
6.500 €
5.62 € / mp / lună

Hala Industriala de inchiriat langa Alesd la E6 ...

Groși

1E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 7,865 € și 9.680 €
Agenție

3 săptămâni în urmă
15

700 €
/ lună
900 €

Casa cu 4 camere de inchiriat, Oradea, Central, ...

Central, Oradea

4 camere
160 mp
350 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

500 €
/ lună

Apartament de inchiriat, cu 3 camere, de tip C, ...

Decebal, Oradea

3 camere
80 mp
Etaj 7 / 8
8E
Agenție

3 săptămâni în urmă
13

650 €
/ lună
700 €

Inchiriere apartament 3 camere, etaj 5, West Re ...

Salca, Oradea

3 camere
70 mp
Etaj 5
2022
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

500 €
/ lună

Apartament de inchiriat in Oradea cu 3 camere z ...

Calea Aradului, Oradea

3 camere
69 mp
Etaj 4 / 5
5E
Agenție

3 săptămâni în urmă
9

380 €
/ lună

RECO Inchiriere Apartament in zona centrala

Central, Oradea

1 camere
60 mp
Parter
1980
Agenție

3 săptămâni în urmă
15

550 €
/ lună

Apartament de inchiriat in Oradea, 3 camere in ...

Calea Aradului, Oradea

3 camere
55 mp
Etaj 7 / 10
2022
Agenție

4 zile în urmă
1

68.500 €
/ lună 109.78 € / mp / lună

Parcela cu utilitati si dublu front in Santandr ...

Sântandrei

624 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
8

600 €
/ lună

Apartament 2 camere Edelweiss, 61 mp, dressing, ...

Orașul Nou, Oradea

2 camere
61 mp
3E
Agenție

4 zile în urmă
3

49.000 €
/ lună 4.40 € / mp / lună

Teren extravilan 11,132 mp, Sacadat, de vanzare

Saca

11.132 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
5

260 €
/ lună

Dau in chirie apartament cu doua camere mobilat

Orașul Nou, Oradea

2 camere
46 mp
1997
Agenție

4 zile în urmă
8

490 €
/ lună

Apartament cu doua camere in Oradea,Prima Urban ...

Central, Oradea

2 camere
54 mp