Proprietăți unice: 64
Proprietari: 16
Agenție

1 lună în urmă
8

1.990 €
/ lună 0.50 € / mp / lună

PLATFORMA INDUSTRIALA DE INCHIRIAT

Sântandrei

4.000 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
9

400 €
/ lună

NECTORA IMOB-Apartament 2 camere, 45 mp, Prima ...

Sântandrei

2 camere
45 mp
Agenție

1 lună în urmă
3

56.000 €
/ lună 89.89 € / mp / lună

Teren intravilan de Vanzare, Santandrei 623mp, ...

Sântandrei

623 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
3

126.000 €
/ lună 92.17 € / mp / lună

Teren 1,367mp Santandrei / Strada Biserici

Sântandrei

1.367 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

125.000 €
/ lună 120.19 € / mp / lună

Teren cu PUZ pt cladire de apartamente in Santa ...

Sântandrei

1.040 mp teren
1E
Agenție

1 lună în urmă
8

410 €
/ lună

2 camere bloc nou Rogerius

Sântandrei

2 camere
46 mp
Agenție

1 lună în urmă
9

600 €
/ lună 24 € / mp / lună

NECTORA IMOB-Spatiu Comercial Blvd. Nufarului, ...

Sântandrei

25 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

72.900 €
/ lună 97.20 € / mp / lună

Teren de vanzare in Oradea / Santandrei / 750 m ...

Sântandrei

750 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 72,900 € și 75.000 €
Agenție

2 luni în urmă
1

1.000 €
/ lună 0.67 € / mp / lună

Vand sau dau in chirie teren, Oradea, Cal. SANT ...

Sântandrei

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

39.000 €
/ lună 78 € / mp / lună

Teren de vanzare 500 mp, Calea Santandrei, Orad ...

Sântandrei

500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

12.500 €
/ lună 23.02 € / mp / lună

Parcele teren intravilan | 543 mp | Pausa | Noj ...

Sântandrei

543 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

33.900 €
/ lună 66.21 € / mp / lună

Loc de casa/ Teren intravilan, de vanzare, Sant ...

Sântandrei

512 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
11

500 €
/ lună

Apartament la casa de inchiriat cu 3 camere in ...

Sântandrei

3 camere
90 mp
Agenție

2 luni în urmă
6

32.900 €
/ lună 65.80 € / mp / lună

Teren cu utilitati, zona Santandrei, cu proiect ...

Sântandrei

500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
12

270.000 €
/ lună 54 € / mp / lună

RECO teren industrial cu PUZ in Santandrei

Sântandrei

5.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

2.500 €
/ lună 0.91 € / mp / lună

Teren comercial - West Market

Sântandrei

2.750 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

40.900 €
/ lună
42.900 €
74.77 € / mp / lună

Teren Intravilan | 547 Mp | Santandrei

Sântandrei

547 mp teren
1E
Agenție

3 luni în urmă
4

66.800 €
/ lună 133.60 € / mp / lună

Teren intravilan cu fundatie ridicata (plan P)

Sântandrei

500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

47.000 €
/ lună 92.16 € / mp / lună

Teren intravilan | Santandrei | Bihor

Sântandrei

510 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

42.500 €
/ lună
43.000 €
79.74 € / mp / lună

Teren intravilan

Sântandrei

533 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
5

40.500 €
/ lună 80.20 € / mp / lună

Teren Intravilan de vanzare- Santandrei

Sântandrei

505 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
7

38.800 €
/ lună 70.16 € / mp / lună

Parcela de vanzare Santandrei, toate utilitatil ...

Sântandrei

553 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
2

158.800 €
/ lună 78.46 € / mp / lună

Teren industrial Calea Santandrei

Sântandrei

2.024 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
11

370 €
/ lună

NECTORA IMOB-Apartament 2 camere,60 mp, Zona Pa ...

Sântandrei

2 camere
60 mp
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

45.000 €
/ lună 96.77 € / mp / lună

Vant teren intravilan Santandrei str dorului

Sântandrei

465 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
6

4.500 €
/ lună 4.64 € / mp / lună

RECO IMOBILIARE HALA SI BIROURI

Sântandrei

970 mp utili
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
7

35 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan

Sântandrei

2.719 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

73.000 €
/ lună 91.25 € / mp / lună

Reco . Teren Intravilan Santandrei .

Sântandrei

800 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

56.800 €
/ lună 28.40 € / mp / lună

Teren Santandrei 2000 mp

Sântandrei

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

43.000 €
/ lună 86 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare 500 mp Santandrei

Sântandrei

500 mp teren