Proprietăți unice: 64
Proprietari: 16
Agenție

4 zile în urmă
1

68.500 €
/ lună 109.78 € / mp / lună

Parcela cu utilitati si dublu front in Santandr ...

Sântandrei

624 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
5

177.000 €
/ lună 59 € / mp / lună

Antony Estate | Teren de vanzare in Santandrei

Sântandrei

3.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

43.800 €
/ lună 81.72 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan situat in Santandre ...

Sântandrei

536 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
16

750 €
/ lună

Casa de inchiriat in Santandrei

Sântandrei

4 camere
179 mp
500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
10

47.775 €
/ lună 91 € / mp / lună

RECO Teren intravilan Santandrei

Sântandrei

525 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
11

390 €
/ lună

Apartament cu 3 camere de inchiriat in Santandr ...

Sântandrei

3 camere
69 mp
Etaj 2 / 4
4E
Agenție

3 luni în urmă
22

1.000 €
/ lună

RECO Casa 3 camere Santandrei de închiriat

Sântandrei

3 camere
105 mp
540 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
13

699 €
/ lună

Casa de inchiriat cu garaj in Santandrei, Bihor

Sântandrei

4 camere
120 mp
200 mp teren
2007
Agenție

5 luni în urmă
16

1.000 €
/ lună

Casa de inchiriat in Santandrei, cu piscina si ...

Sântandrei

4 camere
140 mp
600 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
2

100 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren cu constructii zona industriala Palota-Sa ...

Sântandrei

267.677 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

200 €
/ lună

Inchiriez gars Iosia

Sântandrei

24 mp
Etaj 3
Agenție

2 săptămâni în urmă
12

65.000 €
/ lună 130 € / mp / lună

Teren de vanzare in Santandrei cu fundatie turn ...

Sântandrei

500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

39.000 €
/ lună 78 € / mp / lună

Teren Intravilan Santandrei, Bihor

Sântandrei

500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
20

1.000 €
/ lună

Casa premium in Santandrei, cu piscina, zona SP ...

Sântandrei

4 camere
180 mp
640 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

39.990 €
/ lună 49.99 € / mp / lună

Teren Intravilan | De Vanzare | Osorhei

Sântandrei

800 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
9

495 €
/ lună

NECTORA IMOB-Apartament 2 camere, Prima Onestil ...

Sântandrei

2 camere
50 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
10

300 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Nuf ...

Sântandrei

2 camere
52 mp
1989
4E
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

60.000 €
/ lună 120 € / mp / lună

Teren de vanzare Episcopia Bihor!

Sântandrei

500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
19

1.000 €
/ lună

NECTORA IMOB-Casa de inchiriat 110 mp, 4 camere ...

Sântandrei

5 camere
120 mp
500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

330 €
/ lună

NECTORA IMOB-Apartament 2 camere, Prima Nufarul ...

Sântandrei

2 camere
47 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
20

1.000 €
/ lună

Casa de inchiriat cu 4 camere si piscina in San ...

Sântandrei

4 camere
140 mp
500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
16

1.000 €
/ lună 16.95 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat | Loca?ie ultrace ...

Sântandrei

59,4 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

250 €
/ lună 20.83 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat | Zona Lotus | Or ...

Sântandrei

12 mp utili
Agenție

4 săptămâni în urmă
14

400 €
/ lună

Apartament de inchiriat cu 3 camere in Santandr ...

Sântandrei

3 camere
69 mp
Etaj 1 / 4
4E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

470 €
/ lună

Inchiriez apartament

Sântandrei

2 camere
68 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

47.500 €
/ lună 47.83 € / mp / lună

Vand teren Santandrei 992 mp

Sântandrei

993 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

456.500 €
/ lună 15.69 € / mp / lună

RECO Teren in Santandrei 29 100mp

Sântandrei

29.100 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

699 €
/ lună

Antony Estate | Casa de inchiriat, Cozy Nest Sa ...

Sântandrei

4 camere
100 mp
199 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

650 €
/ lună 9.29 € / mp / lună

Spatiu comercial cu 2 camere de inchiriat in zo ...

Sântandrei

70 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
3

159.000 €
/ lună 87.27 € / mp / lună

Teren Comercial 1.822 mp | DJ797 Santandrei-Ora ...

Sântandrei

1.822 mp teren
3E