Parcela cu utilitati si dublu front in Santandrei, Gaminvest, V4496B

68.500 € / lună
109.78 € / mp / lună

Sântandrei, Judeţul Bihor

Suprafață teren:
624 mp

Descriere spațiu comercial

Parcela cu utilitati si dublu front stradal in Santandrei, langa OradeaAgentia imobiliara Gaminvest propune spre vanzare un teren intravilan situat in Santandrei, langa Oradea, ideal pentru constructia unei case individuale, duplex sau investitie imobiliara.Parcela are o suprafata totala de 624 mp si beneficiaza de dublu front stradal. Frontul stradal este de aproximativ 24 ml pe strada principala si 25,52 ml pe latura secundara.Toate utilitatile sunt la limita proprietatii: apa canalizare curent electric gazTerenul este amplasat intr-o zona in continua dezvoltare din Santandrei, cu acces rapid spre Oradea, fiind potrivit atat pentru locuinta personala, cat si pentru dezvoltare apropiere se regasesc case noi, drum asfaltat si acces facil catre centura Oradea si principalele puncte de interes din oras.Datorita pozitionarii excelente, terenul ofera liniste, acces rapid catre Oradea si un cadru ideal pentru constructia unei locuinte moderne aproape de oras.Pretul de vanzare este de 68 500 euro si comision 0 pentru cumparatorAgentia imobiliara Gaminvest ofera consultanta completa pentru achizitie si posibilitate de finantare prin credit bancar.
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 13 Mai 2026 ID anunț: 1601250

Istoric preț

Puncte de interes

Recreere
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 346 m
parks
Parc
Recreere aprox. 441 m
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 552 m
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 1330 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Rontău