Spaţii comerciale
Proprietăți unice: 10
Proprietari: 2
Agenție

1 săptămână în urmă
4

19.800 €
/ lună 26.05 € / mp / lună

RECO Teren intravilan de investitie 760 mp in F ...

Fughiu

760 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

121.800 €
/ lună 21.16 € / mp / lună

Teren intravilan in Fughiu, zona Mini Paradis

Fughiu

5.755 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
3

60.800 €
/ lună 21.13 € / mp / lună

Teren intravilan Osorhei | 2878mp

Fughiu

2.878 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

25.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

3 parcele teren Fughiu 500 mp langa lac 10 min ...

Fughiu

500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

23.800 €
/ lună 47.60 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Osorhei, zona Mini ...

Fughiu

500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

14.500 €
/ lună 27.88 € / mp / lună

Teren Intravilan Parcelat! Parcela 520 mp. X 15 ...

Fughiu

520 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
9

36.000 €
/ lună 44.44 € / mp / lună

RECO Teren intravilan pentru loc de casa 810 mp ...

Fughiu

810 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
6

114.800 €
/ lună 19.95 € / mp / lună

Teren intravilan industrial Osorhei

Fughiu

5.755 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
5

174.800 €
/ lună 26.31 € / mp / lună

Teren intravilan Osorhei langa centura

Fughiu

6.643 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
11

23.500 €
/ lună 47 € / mp / lună

Parcele/loc casa 500mp/casa in stadiu de proiec ...

Fughiu

1 camere
500 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă
6

59.900 €
/ lună 43.50 € / mp / lună

RECO Teren intravilan cu toate utilitatile, Zon ...

Alparea

La ~5km distanță

1.377 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

23.000 €
/ lună 46 € / mp / lună

Reco Teren intravilan in Alparea, aproape de dr ...

Alparea

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

399.000 €
/ lună 399 € / mp / lună

Teren de vanzarea in ALPAREA

Alparea

La ~5km distanță

1.000 mp teren

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

9 €
/ lună 0 € / mp / lună

TerenURI COMISION *0* pt.parcelare & industrial ...

Alparea

La ~5km distanță

7.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

22.000 €
/ lună 44 € / mp / lună

Vand parcele teren intravilan Alparea

Alparea

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

85.000 €
/ lună 22.37 € / mp / lună

Teren intravilan 3800 mp Alparea langa padure

Alparea

La ~5km distanță

3.800 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

23.000 €
/ lună 34.28 € / mp / lună

NECTORA IMOB-Terenuri ideale pentru afacere, se ...

Oșorhei

La ~5km distanță

671 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
14

570 €
/ lună

Apartament 2 camere + terasa | De Inchiriat | B ...

Oșorhei

La ~5km distanță

2 camere
56 mp
Etaj 3 / 3
2024
Agenție

2 luni în urmă
3

2.575 €
/ lună 0.60 € / mp / lună

Teren de inchiriat Cheriu, 50 m de Inelul Metro ...

Oșorhei

La ~5km distanță

4.293 mp
4.293 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
17

6.750 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spatiu tip hala showroom pt clinica medicala Cl ...

Oșorhei

La ~5km distanță

1.350 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
2

66.000 €
/ lună 55 € / mp / lună

Teren intravilan 1200 mp de vanzare, Osorhei Ga ...

Oșorhei

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

119.000 €
/ lună 97.38 € / mp / lună

Sapient | Teren rezidential in cart. Tineretulu ...

Oșorhei

La ~5km distanță

1.222 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
16

3.447 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Spatiu de birouri , Calea Clujului, Oradea, Bih ...

Oșorhei

La ~5km distanță

766 mp utili
1E
Agenție

3 luni în urmă
3

57.000 €
/ lună 37.13 € / mp / lună

NECTORA IMOB-Teren Intravilan 1535 mp, Osorhei, ...

Oșorhei

La ~5km distanță

1.535 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

159.000 €
/ lună 30.86 € / mp / lună

Sapient | Teren de investitie rezidentiala in z ...

Oșorhei

La ~5km distanță

5.152 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

198.000 €
/ lună 146.67 € / mp / lună

Teren 1380mp dublu front stradal in cartierul t ...

Oșorhei

La ~5km distanță

1.350 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

463 €
/ lună

Apartament de inchiriat, 2 camere, Velenta - Or ...

Oșorhei

La ~5km distanță

2 camere
54 mp
Etaj 1 / 3
2023
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

990.000 €
/ lună 141.23 € / mp / lună

Teren cu constructii giratoriu Oradea(Osorhei)- ...

Oșorhei

La ~5km distanță

7.010 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

612 €
/ lună
740 €

Apartament nou cu 3 camere, bloc ''Verde'' in O ...

Oșorhei

La ~5km distanță

3 camere
81 mp
Etaj 1 / 3
3E
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 612 € și 740 €
Agenție

5 luni în urmă
6

700 €
/ lună 10.14 € / mp / lună

Spatiu comercial modern, 69 mp, front stradal, ...

Oșorhei

La ~5km distanță

69 mp utili
2020
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 700 € și 750 €