Proprietăți unice: 3
Proprietari: 0
Agenție

3 luni în urmă
7

1.400 €
/ lună 7.78 € / mp / lună

Restaurant de inchiriat cu terasa, zona Baile 1 ...

Haieu

180 mp utili
Agenție

8 luni în urmă
18

2.200 €
/ lună

RECO Casa de Inchiriat

Haieu

7 camere
240 mp
1.200 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
8

48.535 €
/ lună 85 € / mp / lună

Teren pentru pensiune ,Baile 1 Mai,Gaminvest,V3 ...

Haieu

571 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă
3

32.800 €
/ lună 62.48 € / mp / lună

Teren 525mp Sanmartin / Aleea Principala

Băile Felix

La ~5km distanță

525 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

11 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Baile Felix langa USA Oil / Pensiunea Met ...

Băile Felix

La ~5km distanță

13.000 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
3

285.800 €
/ lună 49.98 € / mp / lună

Teren Intravilan Baile Felix cu acces din E79

Băile Felix

La ~5km distanță

5.718 mp teren

Agenție

2 luni în urmă
4

89.000 €
/ lună 89 € / mp / lună

Teren Sanmartin/Cihei

Băile Felix

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

33 €
/ lună

Cazare Baile Felix pret pe noapte 170 roni

Băile Felix

La ~5km distanță

1 camere
36 mp
Etaj 3
2000
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
9

57 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat termen lung re ...

Băile Felix

La ~5km distanță

2 camere
47 mp
Etaj 3
2024
Agenție

9 luni în urmă
6

460.000 €
/ lună 153.33 € / mp / lună

RECO teren de vanzare in zona Baile Felix cu pr ...

Băile Felix

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

230 €
/ lună

Oferta cazare

Băile Felix

La ~5km distanță

6 camere
30 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

95 €
/ lună
980 €
3.80 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Băile Felix

La ~5km distanță

25 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
19

9.900 €
/ lună 18.68 € / mp / lună

Spatiu versatil pentru business in Baile Felix

Băile Felix

La ~5km distanță

530 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
1

490 €
/ lună 0.12 € / mp / lună

TEREN DE INCHIRIAT BAILE FELIX E73

Băile Felix

La ~5km distanță

4.200 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
7

19 €
/ lună

0fer chirie pe termen scurt in baile felix chia ...

Băile Felix

La ~5km distanță

23 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

29 €
/ lună

CAZARE la Pensiunea Coca Baile Felix

Sânmartin

La ~5km distanță

8 camere
400 mp
Agenție

Mai mult de un an
10

7 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Antony Estate | Hala de inchiriat, Depozit, San ...

Sânmartin

La ~5km distanță

250 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
1

78.900 €
/ lună 118.65 € / mp / lună

Teren Intravilan, Sanmartin, 665mp

Sânmartin

La ~5km distanță

665 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

200 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat in Sanmartin judetul Bi ...

Sânmartin

La ~5km distanță

1 camere
26 mp
Parter
1980
Agenție

2 luni în urmă
12

250.000 €
/ lună 208.33 € / mp / lună

Teren intravilan de 1200 mp de vanzare in Baile ...

Sânmartin

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
15

400 €
/ lună

Apartament modern, cu parcare, de inchiriat in ...

Sânmartin

La ~5km distanță

1 camere
45 mp
Agenție

3 luni în urmă
19

400 €
/ lună

Apartament 4 camere de inchiriat Ultracentral C ...

Sânmartin

La ~5km distanță

4 camere
80 mp
Etaj 2
Agenție

2 luni în urmă
13

460 €
/ lună

Apartament cu 3 camere de inchiriat in Sanmarti ...

Sânmartin

La ~5km distanță

3 camere
62 mp
Etaj 3 / 3
3E
Agenție

2 luni în urmă
6

57.500 €
/ lună 115 € / mp / lună

RECO Teren intravilan pentru loc de casa 500 mp ...

Sânmartin

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

69.000 €
/ lună 85.29 € / mp / lună

RECO Teren intravilan 809 mp Baile 1 Mai

Sânmartin

La ~5km distanță

809 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

37.000 €
/ lună 1,541.67 € / mp / lună

Vand garaj amenajat in zona Independentei

Sânmartin

La ~5km distanță

24 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
1

54.700 €
/ lună 109.40 € / mp / lună

Teren Intravilan, Sanmartin, 500mp, 32ml deschi ...

Sânmartin

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
11

34.900 €
/ lună 69.80 € / mp / lună

RECO Teren intravilan langa padure - PUZ -Sanma ...

Sânmartin

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

1.500 €
/ lună 6 € / mp / lună

Hala noua de inchiriat, la 4 km de Oradea, Sanm ...

Sânmartin

La ~5km distanță

Agenție

4 luni în urmă
20

350 €
/ lună

De inchiriat apartament nou cu 2 camere

Sânmartin

La ~5km distanță

2 camere
52 mp
2025
3E