Case
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
7

327 €
/ lună

Casa de inchiriat in Beius CENTRU

Brădet

3 camere
1.200 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

233 €
/ lună

Inchiriez apartament cu 2 camere in Stei situat ...

Central, Ștei

La ~5km distanță

2 camere
55 mp
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

229 €
/ lună

Inchiriez apart centru Beius

Central, Ștei

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

6 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Spatiu de Inchiriat

Central, Ștei

La ~5km distanță

200 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
12

800 €
/ lună

Casa spatioasa 4 camere, parcare, curte 2000 mp

Central, Ștei

La ~5km distanță

4 camere
160 mp
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
6

700 €
/ lună 5.83 € / mp / lună

Spațiu comercial

Central, Ștei

La ~5km distanță

120 mp utili
1E
2000
Agenție

1 lună în urmă
1

255.000 €
/ lună 7.08 € / mp / lună

Teren intravilan cu front la E60, Sacadat, Biho ...

Saca

La ~10km distanță

36.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

49.000 €
/ lună 4.40 € / mp / lună

Teren extravilan 11,132 mp, Sacadat, de vanzare

Saca

La ~10km distanță

11.132 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
13

59.900 €
/ lună 5.20 € / mp / lună

RECO Teren extravilan 11509 mp cu front la E60 ...

Saca

La ~10km distanță

11.509 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

13.900 €
/ lună 21.06 € / mp / lună

Teren intravilan cu destinatia de constructie l ...

Saca

La ~10km distanță

660 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
9

270.000 €
/ lună 12.56 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare in Sacadat, 21.496 ...

Saca

La ~10km distanță

21.496 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

15.500 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare oportunitate excele ...

Saca

La ~10km distanță

620 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
5

214.960 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren extravilan 2 ha de vanzare in comuna Saca ...

Saca

La ~10km distanță

21.496 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

369.000 €
/ lună 10.07 € / mp / lună

Sapient | Teren intravilan de 36.638 mp, Sacada ...

Saca

La ~10km distanță

36.638 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

54.900 €
/ lună 9.51 € / mp / lună

Teren inravilan Sacadat, judetul Bihor

Saca

La ~10km distanță

5.774 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

115.000 €
/ lună 7.67 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare | Acces din DN1, Sa ...

Saca

La ~10km distanță

15.003 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare

Central, Nucet

La ~10km distanță

3.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
14

19.000 €
/ lună 9.50 € / mp / lună

RECO Teren extravilan la Cresuia, Stana de Vale

Cresuia

La ~15km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

73.050 €
/ lună 25 € / mp / lună

Vand teren - 2.922 mp - 2.8 km de statiunea Var ...

Bubești

La ~15km distanță

2.922 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

75.000 €
/ lună 15 € / mp / lună

Vand teren extravilan - 5.000 mp - 2 km de stat ...

Bubești

La ~15km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

24.000 €
/ lună 39.60 € / mp / lună

Teren intravilan in Beius

Central, Beiuș

La ~15km distanță

606 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

300 €
/ lună

Inchiriere camera la casa

Central, Beiuș

La ~15km distanță

1 camere
20 mp
Etaj 2
Agenție

4 luni în urmă
8

215.000 €
/ lună 15.93 € / mp / lună

Exclusiv | Teren Intravilan | Investitie | Beiu ...

Central, Beiuș

La ~15km distanță

13.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

175 €
/ lună

Inchiriez apartament cu 1 camera, Beius

Central, Beiuș

La ~15km distanță

1 camere
28 mp
Etaj 3
1990
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

327 €
/ lună

Casa de inchiriat in Beius CENTRU

Central, Beiuș

La ~15km distanță

3 camere
1.200 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 327 € și 331 €
Agenție

4 luni în urmă
8

14 €
/ lună 0.28 € / mp / lună

Spatiu comercial 50 mp Beius

Central, Beiuș

La ~15km distanță

50 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
4

326.000 €
/ lună 36.60 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in Beius, Bihor

Central, Beiuș

La ~15km distanță

8.908 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

143.500 €
/ lună 36.56 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in Beius, Bihor

Central, Beiuș

La ~15km distanță

3.925 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

1.100 €
/ lună 2.75 € / mp / lună

Spatiu comerical - clinica, gradinita, magazin ...

Central, Beiuș

La ~15km distanță

400 mp utili
Agenție

11 luni în urmă
9

400 €
/ lună 10 € / mp / lună

Reco Spatiu comercial ultracentral Beius

Central, Beiuș

La ~15km distanță

40 mp utili
2000