Proprietăți unice: 32
Proprietari: 11
Agenție

1 săptămână în urmă
9

847 €
/ lună 0.85 € / mp / lună

Inchiriem 1000 mp teren pentru parc auto , la D ...

Bradu

1.000 mp teren
Extravilan
Agenție

6 zile în urmă
2

18.000 €
/ lună 45 € / mp / lună

vanzare loturi teren 400 ...500 mp mp intravila ...

Bradu

400 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
17

650 €
/ lună

BRADU | Casa individuala | constructie 2010 | r ...

Bradu

3 camere
110 mp
540 mp teren
2010

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
6

15 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Bradu

Bradu

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

20 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan 2400 mp Bradulet Arges | utili ...

Bradu

2.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

420 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere

Bradu

2 camere
40 mp
Etaj 1
Agenție

1 lună în urmă
6

255 €
/ lună

Inchiriere garsoniera

Bradu

1 camere
38 mp
Etaj 1
1990
Agenție

1 lună în urmă
9

20 €
/ lună 0 € / mp / lună

Oferta! pretabil investitie! Teren 7000 mp. Bra ...

Bradu

7.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

500 €
/ lună

Casa complet utilata

Bradu

3 camere
80 mp
300 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
11

800 €
/ lună

BRADU | Casa Noua | 3 camere | Zona Primarie

Bradu

3 camere
100 mp
400 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
11

800 €
/ lună

BRADU | Casa Noua | 3 camere | Zona Primarie

Bradu

3 camere
100 mp
Agenție

2 luni în urmă
4

44.000 €
/ lună 98.00 € / mp / lună

Teren 489 mp Bradu, deschidere la DJ - 3 Km de ...

Bradu

449 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 44,000 € și 47.500 €
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

18.000 €
/ lună
18.800 €
36 € / mp / lună

Vand teren 500 mp

Bradu

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

50 €
/ lună 0.13 € / mp / lună

Teren Bradu Arges

Bradu

400 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
10

268.500 €
/ lună 2.86 € / mp / lună

9,4 ha teren langa DEx12 Pitesti | 2,85 /mp | l ...

Bradu

94.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
9

27.000 €
/ lună 8.97 € / mp / lună

Teren de vanzare in comuna Bradulet, judet Arge ...

Bradu

3.011 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
18

890 €
/ lună

Casa Platou Geamana

Bradu

4 camere
146 mp
400 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 890 € și 950 €
Agenție

2 luni în urmă
9

39.000 €
/ lună 8.91 € / mp / lună

Teren de vanzare in comuna Bradulet, sat Bradul ...

Bradu

4.377 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

196 €
/ lună

Chirie Garsoniera Pitesti - Bulevardul Petrochi ...

Bradu

1 camere
21 mp
Etaj 2
1990
Agenție

3 luni în urmă
7

350 €
/ lună

Apartament 3 camere Platou Geamana

Bradu

3 camere
80 mp
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

45 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan 3485 mp comuna Bradu judet Arg ...

Bradu

3.485 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

40 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren Intravilan 1500mp Bradu Ideal Rezidential ...

Bradu

1 camere
1.500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

65.500 €
/ lună 18.71 € / mp / lună

Teren Bradu, 3500 mp, intravilan, drum pe 3 lat ...

Bradu

3.500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

196.500 €
/ lună 37.06 € / mp / lună

Teren intravilan, Sup=5302 mp, Bradu

Bradu

5.302 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
8

393 €
/ lună

Inchiriez apartament cu birou

Bradu

2 camere
56 mp
Parter
1997
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
2

51.500 €
/ lună 101.18 € / mp / lună

Teren valea geamana la 900 de metri de parcul p ...

Bradu

509 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

75.000 €
/ lună 79.70 € / mp / lună

Teren intravilan Bradu

Bradu

941 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

30.500 €
/ lună 60.40 € / mp / lună

Vanzare Teren in Zona Bradu

Bradu

505 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

65 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan Bradu 6600 mp

Bradu

6.700 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
7

550 €
/ lună 2.75 € / mp / lună

Birou in zona DN65B, suprafata 200 mp, clasa A, ...

Bradu

200 mp utili