Spaţii comerciale
Proprietăți unice: 6
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

172.000 €
/ lună 40.05 € / mp / lună

Teren de vanzare langa padure - Apateu

Apateu

4.295 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

225.000 €
/ lună 30.08 € / mp / lună

Teren 7481 mp, cu acces facil la Inelul Metropo ...

Apateu

7.481 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

276.000 €
/ lună 30.01 € / mp / lună

Oportunitate, 9196 mp, 30 euro/mp, 187,78 m des ...

Apateu

9.196 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
8

320.000 €
/ lună 27.80 € / mp / lună

Oportunitate investitionala sau teren pretabil ...

Apateu

11.510 mp teren
4E
Agenție

1 lună în urmă
1

58.000 €
/ lună 75.82 € / mp / lună

Teren de 765 intravilan de vanzare in Apateu,Bi ...

Apateu

765 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
8

99.800 €
/ lună 24.34 € / mp / lună

Teren intravilan Apateu 4100 mp

Apateu

4.100 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă
5

15.300 €
/ lună 28.87 € / mp / lună

Vand parcela 530 mp

Chișirid

La ~5km distanță

530 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

49.000 €
/ lună 35.35 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Chișirid

La ~5km distanță

1.386 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

21.400 €
/ lună 40.38 € / mp / lună

Vand parcela 530 mp

Chișirid

La ~5km distanță

530 mp teren

Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
5

80.000 €
/ lună 53.33 € / mp / lună

Teren intravilan Chisirid 2766 mp

Chișirid

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

36.900 €
/ lună 30.10 € / mp / lună

Teren Chisirid | 1.226 Mp | Toate Utilitatile

Chișirid

La ~5km distanță

1.226 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

53.800 €
/ lună 56.63 € / mp / lună

Teren cu proiect si autorizatie de constructie ...

Chișirid

La ~5km distanță

950 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
2

18.300 €
/ lună 34.86 € / mp / lună

teren intravilan, 525 mp, front 17mp, vedere sp ...

Șauaieu

La ~5km distanță

525 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
10

850 €
/ lună

Casa cu 3 dormitoare de inchiriat, in Cihei, Bi ...

Cihei

La ~5km distanță

4 camere
100 mp
500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

68.000 €
/ lună 61.43 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 1107 mp Paleu, jud ...

Cihei

La ~5km distanță

1.107 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

115.000 €
/ lună 19.98 € / mp / lună

Vand teren intravilan in Cihei

Cihei

La ~5km distanță

5.755 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

26.500 €
/ lună 53 € / mp / lună

CAUT ASOCIAT ofer teren pentru constructie casa ...

Cihei

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

50.000 €
/ lună 79.49 € / mp / lună

Reco Teren Intravilan De Vanzare In Cihei

Cihei

La ~5km distanță

629 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

150 €
/ lună 0.30 € / mp / lună

Parcele sanmartin

Cihei

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

45.000 €
/ lună 89.82 € / mp / lună

Teren Cihei pt construire casa

Cihei

La ~5km distanță

501 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
8

39.900 €
/ lună 81.43 € / mp / lună

Teren intravilan 490 mp - Cihei

Cihei

La ~5km distanță

490 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

74.000 €
/ lună 53.39 € / mp / lună

Teren intravilan Cihei 1386 mp cu potential inv ...

Cihei

La ~5km distanță

1.386 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

19.500 €
/ lună 3.65 € / mp / lună

RECO Teren intravilan pentru loc de casa 5342 m ...

Cihei

La ~5km distanță

5.342 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

80.000 €
/ lună 84.21 € / mp / lună
110.200 €

Teren intravilan de vanzare in Cihei, Bihor

Cihei

La ~5km distanță

950 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

32.900 €
/ lună 51.41 € / mp / lună

Parcele 640 mp Cihei

Cihei

La ~5km distanță

640 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
6

36.800 €
/ lună 73.60 € / mp / lună

Teren intravilan Cihei 500 mp

Cihei

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

1.400 €
/ lună 0.70 € / mp / lună

Teren industrial 2000 mp in Oradea langa Palazz ...

Cihei

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

32.000 €
/ lună 64 € / mp / lună

RECO teren intravilan Cihei 500 mp puz aprobat

Cihei

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

35.000 €
/ lună 70 € / mp / lună

RECO Teren intravilan 500 mp zona Grigorescu 2- ...

Cihei

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

28.500 €
/ lună 56.89 € / mp / lună

Teren intravilan cihei

Cihei

La ~5km distanță

501 mp teren