teren intravilan, 525 mp, front 17mp, vedere spre lac, Sauaieu,Nojorid

18.300 € / lună
34.86 € / mp / lună

Şauaieu, Judeţul Bihor

Suprafață teren:
525 mp

Descriere spațiu comercial

Blitz va propune o parcela de teren intravilan cu suprafata de 525 mp, front de 17mp, situat in localitatea Nojorid, Sauaieu. Terenul dispune de apa si curent la limita proprietatii si este perfect pentru constructia de casa rezidentiala, pensiune, casa de vacanta. Pret promotional! Va invitam sa ne contactati pentru programarea unei vizionari! Cod oferta / ID BLITZ: P134064
Citește mai mult Citește mai puțin
Zonă rurală
Actualizat în: 30 Aprilie 2026 ID anunț: 1536269

Istoric preț

Proprietăți similare

Spațiu industrial, de 3,700 mp, în Aeroport
16.650 € / lună
Oradea, Aeroport
3.700 mp utili
1E
2023
Spațiu industrial, de 3,700 mp, în Oncea
18.130 € / lună
Oradea, Oncea
3.700 mp utili
Spațiu industrial, de 5,000 mp, în Borș
20.000 € / lună
Județul Bihor, Borș
5.000 mp utili
Spațiu industrial, de 4,718 mp, în Centura
16.513 € / lună
Oradea, Centura
4.718 mp utili
Spațiu comercial, în Fughiu
19.800 € / lună
Județul Bihor, Fughiu
760 mp teren
Spațiu comercial, în Leș
19.500 € / lună
Județul Bihor, Leș
502 mp teren
Teren construcție, în Calea Mare
18.500 € / lună
Județul Bihor, Calea Mare
38 mp teren
Construcții
Spațiu comercial, în Central
20.000 € / lună
Oradea, Central
500 mp teren
Spațiu comercial, în Leș
18.000 € / lună
Județul Bihor, Leș
530 mp teren