Spaţii comerciale
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Azi
2

45.000 €
/ lună 5.26 € / mp / lună

Proprietate de vanzare in comuna Bahna, jud. Ne ...

Bahna

2 camere
8.549 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 săptămâni în urmă
12

700 €
/ lună 14.58 € / mp / lună

Spatiu de birouri ultra central de inchiriat in ...

Nicorești

La ~5km distanță

48 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

32.175 €
/ lună 15 € / mp / lună

Teren intravilan Oituz (Batca)

Oituz

La ~5km distanță

2.145 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare

Oituz

La ~5km distanță

4.500 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

48.000 €
/ lună 21.82 € / mp / lună

Teren intravilan, Comuna Oituz

Călcâi

La ~5km distanță

2.200 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

400 €
/ lună

apartament cu 2 camere de inchiriat-zona centra ...

Pârgărești

La ~5km distanță

2 camere
45 mp
Etaj 3 / 8
1984
Agenție

1 lună în urmă
9

300 €
/ lună

GARSONIERA DE INCHIRIAT-ZONA ULTRACENTRALA

Pârgărești

La ~5km distanță

2 camere
35 mp
Etaj 1 / 4
1980
Agenție

3 săptămâni în urmă
12

700 €
/ lună 14.58 € / mp / lună

Spatiu de birouri ultra central de inchiriat in ...

Pârgărești

La ~5km distanță

48 mp utili
2000
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
3

37.000 €
/ lună 6.07 € / mp / lună

Teren intravilan in Filipesti la E85, cu deschi ...

Filipești

La ~5km distanță

6.100 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
15

74.900 €
/ lună 7.11 € / mp / lună

Teren intravilan + extravilan 10.537 mp casa, l ...

Filipești

La ~5km distanță

10.537 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
11

49 €
/ lună

Apartament Daria 3 camere Targu Ocna

Central, Târgu Ocna

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
Etaj 1
1980
Agenție

3 luni în urmă
6

216 €
/ lună

Garsoniera confort 1

Central, Târgu Ocna

La ~5km distanță

1 camere
38 mp
Etaj 3
1990
Agenție

5 luni în urmă
5

25.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren cartier rezidential

Central, Târgu Ocna

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

589 €
/ lună 7.65 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Central, Târgu Ocna

La ~5km distanță

77 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

282 €
/ lună

Apartament de inchiriat 3 camere Targu Ocna

Central, Târgu Ocna

La ~5km distanță

3 camere
45 mp
1997
Proprietar
Comision 0%

Ieri
2

42.000 €
/ lună 23.05 € / mp / lună

Teren cu casa de vanzare

Central, Târgu Ocna

La ~5km distanță

1.822 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
5

346 €
/ lună

Apartament de inchiriat

Central, Târgu Ocna

La ~5km distanță

3 camere
50 mp
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

450 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL DE INCHIRIAT IN STATIUNEA TG O ...

Central, Târgu Ocna

La ~5km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

250 €
/ lună

Inchiriez garsoniera

Central, Târgu Ocna

La ~5km distanță

1 camere
34 mp
Agenție

9 luni în urmă
20

1.599.900 €
/ lună 48.25 € / mp / lună

Teren Intravilan Devanzare 33161 Mp De Vanzare ...

Central, Târgu Ocna

La ~5km distanță

33.161 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

35 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren cu deschidere la DN39 de 82m intre Vama V ...

Central, Târgu Ocna

La ~5km distanță

6.626 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
6

780 €
/ lună 6.50 € / mp / lună

Hala de inchiriat in Targu Ocna – cu acces stra ...

Central, Târgu Ocna

La ~5km distanță

120 mp utili
1990
Agenție

11 luni în urmă
4

350 €
/ lună

Apartament de inchiriat

Central, Târgu Ocna

La ~5km distanță

3 camere
50 mp
Etaj 2
1970
Agenție

3 luni în urmă
6

310 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat!

Central, Târgu Ocna

La ~5km distanță

2 camere
28,09 mp
Etaj 1 / 4
1980
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

50 €
/ lună

regim hotelier

Central, Târgu Ocna

La ~5km distanță

3 camere
90 mp
Etaj 1
1978
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
10

51 €
/ lună

Apartament Targu Ocna

Central, Târgu Ocna

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 3
1980
Agenție

6 luni în urmă
4

334 €
/ lună

Inchiriere apartament

Central, Târgu Ocna

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
Etaj 4
1997
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

14.000 €
/ lună 6.45 € / mp / lună

Teren intravilan + Autorizatie de construire Ca ...

Cașin

La ~10km distanță

2.172 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

16 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren in Casin

Cașin

La ~10km distanță

3.540 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
2

600 €
/ lună 0.60 € / mp / lună

TEREN 1000 MP DE INCHIRIAT LA STRADA PRINCIPAL ...

Cașin

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Construcții