Terenuri
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

Azi
10

28.000 €
3.11 € / mp

Feteni-Valea Mare (DB)-langa Casa bunicilor str ...

Fețeni

9.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Bancă

9 luni în urmă
2

106.823 €

Imobil Crangurile de Sus, Dambovita

Crângurile de Sus

La ~5km distanță

Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă
4

15.000 €
3.82 € / mp

teren arabil intravilan in suprafata de 3.931 m ...

Valea Mare

La ~5km distanță

3.931 mp teren
f.s. 29 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

12.500 €
5 € / mp

Vand teren Leordeni Arges 5 e mp

Glâmbocata

La ~5km distanță

2.500 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

28.500 €

Casa si teren de vanzar

Glâmbocata

La ~5km distanță

1.000 mp
Agenție

5 luni în urmă
11

32.900 €

Gura Foii Casa individuala 48 mp 2.000mp teren ...

Bădulești

La ~5km distanță

2 camere
48 mp
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

85.000 €
1.47 € / mp

Terenuri de vanzare, pretabile pentru agricultu ...

Crângurile

La ~5km distanță

58.000 mp teren
f.s. 80 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

60.000 €

Casa de vanzare

Crângurile

La ~5km distanță

100 mp
273 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
11

32.900 €

Gura Foii Casa individuala 48 mp 2.000mp teren ...

Crângurile

La ~5km distanță

2 camere
2.000 mp
2.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

95.000 €
0.86 € / mp

Oportunitate de investitie Terenuri cu potentia ...

Crângurile

La ~5km distanță

110.000 mp
110.000 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
8

40.000 €
9.96 € / mp

Vand 4000 mp teren intravilan, sat Crangurile d ...

Crângurile

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
33

67.000 €
8.40 € / mp

AZURA Imobiliare - Teren la DN7 langa Gaesti, C ...

Crângurile

La ~5km distanță

7.976 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

42.999 €
43.999 €

Casa + teren 2700 mp

Crângurile

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
Agenție

11 luni în urmă
5

110.000 €

Casa de vanzare la curte cu mult spa?iu verde s ...

Gârleni

La ~5km distanță

3 camere
200 mp
Agenție

2 luni în urmă
2

110.000 €

Casa de vanzare

Gârleni

La ~5km distanță

200 mp
2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi

7.500 €

Terenuri de vanzare

Pătroaia-Deal

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

65.000 €

Casa de vanzare

Pătroaia-Deal

La ~5km distanță

5 camere
162 mp
8.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

140.000 €

Casa de vinzare

Voia

La ~5km distanță

180 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
6

240.000 €

INVESTI?IE PREMIUM: Complex Comercial & Reziden ...

Gura Foii

La ~5km distanță

7 camere
372 mp
700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

55.000 €

Case si teren Gura Foii Dambovita

Gura Foii

La ~5km distanță

4 camere
Agenție

4 luni în urmă
19

145.000 €

Liniste, spatiu si eleganta casa superba langa ...

Gura Foii

La ~5km distanță

7 camere
600 mp
600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
9

52.000 €
56.000 €

De vanzare imobile sau schimb cu apartament

Gura Foii

La ~5km distanță

6 camere
100 mp
2.080 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

7.000 €
3.09 € / mp

Teren intravilan 2268mp

Potlogeni-Vale

La ~5km distanță

2.268 mp teren
f.s. 1333 m
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
5

30.000 €
3.01 € / mp

Teren Budisteni, superb pozitionat pt construct ...

Budișteni

La ~5km distanță

9.975 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

45.000 €

Casa de vanzare cu teren in Leordeni -Moara Moc ...

Moara Mocanului

La ~5km distanță

4 camere
109 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

34.000 €

Casa de vanzare la 20 de km.de Pite?ti.

Mavrodolu

La ~5km distanță

85 mp
Agenție

1 lună în urmă
12

75.000 €

Casa de vanzare! 17Ari teren - Leordeni! 15KM d ...

Leordeni

La ~10km distanță

2 camere
60 mp
1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

75.000 €

🏡 Casă de vânzare în zonă liniștită, la 15km d ...

Leordeni

La ~10km distanță

2 camere
80 mp
1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
10

85.000 €

Casa de vanzare Leordeni Com. Gheorghe Doja

Leordeni

La ~10km distanță

4 camere
Agenție

2 luni în urmă
19

91.000 €
92.000 €

Proprietate deosebita cu teren generos refugiu ...

Hulubești

La ~10km distanță

7 camere
240 mp
1.656 mp teren