Proprietăți unice: 260
Proprietari: 103
Agenție

5 luni în urmă
6

50.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren De Vanzare

Central, Bacău

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

550 €
/ lună

Apartament de inchiriat, 3 camere decomandat, z ...

Central, Bacău

3 camere
75 mp
Etaj 3
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

24.000 €
/ lună 13.71 € / mp / lună

Teren intravilan

Central, Bacău

1.750 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

700 €
/ lună 31.82 € / mp / lună

Spa?iu activitati medicale de 22mp de inchiriat ...

Central, Bacău

22 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
6

1.900 €
/ lună 22.35 € / mp / lună

Spa?iu ideal pentru afaceri de succes Ultracent ...

Central, Bacău

85 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

400 €
/ lună

Apartament 2 camere decomandate

Central, Bacău

2 camere
70 mp
Etaj 3 / 10
10E
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
7

247 €
/ lună

Apartament de inchiriat

Central, Bacău

2 camere
38 mp
Etaj 2
Agenție

7 luni în urmă
5

747 €
/ lună 5.49 € / mp / lună

Birou CENTRAL 83 mp

Central, Bacău

136 mp utili
Agenție

7 luni în urmă
8

400 €
/ lună

Cea mai cautata zona - centrul Bacaului! CE1297

Central, Bacău

2 camere
50 mp
Etaj 4 / 4
4E
Agenție

8 luni în urmă
8

300 €
/ lună

Ultracentral, etaj intermediar! CE1280

Central, Bacău

2 camere
45 mp
Etaj 2 / 4
4E
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

110 €
/ lună 0.16 € / mp / lună

702 m2 intravilan Selgros

Central, Bacău

702 mp teren
1E
Agenție

9 luni în urmă
9

270 €
/ lună

Garsoniera confort 1, spatioasa, mobilata!CE122 ...

Central, Bacău

1 camere
40 mp
Etaj 4
4E
Agenție

9 luni în urmă
10

350 €
/ lună

Fii locatarul acestui apartament deosebit,loc d ...

Central, Bacău

2 camere
55 mp
Etaj 8 / 8
2020
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
7

650 €
/ lună 16.25 € / mp / lună

Spatiu comercial Pictor Aman

Central, Bacău

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

350 €
/ lună 7 € / mp / lună

Casa spatiu de inchirieat

Central, Bacău

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

750 €
/ lună

Lake View Penthouse - 3 camere - Arena Mall - P ...

Central, Bacău

3 camere
77 mp
Etaj 8
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
14

750 €
/ lună 5.14 € / mp / lună

Spa?iu comercial 146 mp de inchiriat, strada Io ...

Central, Bacău

146 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

380 €
/ lună

Inchiriere apartament 3 camere

Central, Bacău

3 camere
2000
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
5

350 €
/ lună

Proprietar inchiriez apartament 2 camere

Central, Bacău

2 camere
45 mp
Agenție

11 luni în urmă
7

350 €
/ lună

Apartament modern! Complex rezidential FIALD! C ...

Central, Bacău

2 camere
50 mp
Etaj 5 / 7
7E
Agenție

11 luni în urmă
10

380 €
/ lună

Zona centrala! Totul nou, complet utilat si mob ...

Central, Bacău

2 camere
50 mp
Etaj 2 / 7
7E
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
1

39.000 €
/ lună 4.88 € / mp / lună

Casa batraneasca + teren 8000mp, 6euro/mp intra ...

Central, Bacău

8.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
13

900 €
/ lună 12 € / mp / lună

Zona Piata Centrala

Central, Bacău

75 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
8

300 €
/ lună

Apartament,

Central, Bacău

2 camere
48 mp
Agenție

Mai mult de un an
8

9 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Spatiu OFFICE open space

Central, Bacău

120 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
11

12 €
/ lună 0.15 € / mp / lună

Spatii OFFFICE la cheie

Central, Bacău

80 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
6

1.400 €
/ lună 23.33 € / mp / lună

Spatiu comercial zona Orizont - Marasesti

Central, Bacău

60 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
13

450 €
/ lună

Totul NOU, primul CHIRIAS , Bloc NOU, cod CE 10 ...

Central, Bacău

2 camere
90 mp
Etaj 1 / 2
2021
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

1.600 €
/ lună

Ultracentral Piata Mare sau Banca Nationala spa ...

Central, Bacău

2E
Agenție

Mai mult de un an
5

1.950 €
/ lună 24.38 € / mp / lună

Spatiu Ultracentral

Central, Bacău

80 mp utili